הפרשות חומות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי יקירות , סליחה על שאלה אולי קצת אינטימית אבל אני כבר הרבה מאוד זמן מחפשת עליה תשובה ולא מוצאת אולי תוכלו לעזור לי .תמיד בערך 5-8 ימים לפני המחזור מתחילות לי הפרשות חומות בהתחלה בהירות ואז מתכהות לקראת תחילת המחזור .רופא שלי כששאלתי אותו וגם רופא הקודם אמרו לי שזה בסדר וככה זה להרבה בנות אבל לא נותנים סבר מדוייק ממה זה נובע (הורמונים שלי תקינים).ותמיד כשהם מתחילים אני כבר מתחילה לתבאס ויודעת שאחריהם בטוח בא מחזור אולי יש מצב ואני טועה וזה לא מחייב שלאחריהם יבוא מחזור ? אולי מישהי מיכם מכירה מישהי שהיו לה הפרשות חומות אבל מחזור לא הגיע והיא היתה בהריון?
    מעניין למה כשפותחים אינטרנט אין הרבה דברים טובים שרשומים על הפרשות חומות שזה דווקא זה מסמן על הרבה סוגים של מחלות האישה אבל הרופאים בכלל לא נותנים לזה חשיבות וישר אומרים שזה ככה צריך להיות לפחות מניסיון שלי ...
    ואני כל הזמן חושבת שאולי ההפרשות האלו זה הסיבה שאני לא מצליחה להיכנס להריון
    בנות ממש כיף לי שמצאתי אותכם ככה אני מרגישה פחות לבד(בעלי גם רוצה אבל הוא לא כזה לחוץ והכל לוקח באיזי
9 תגובות
עמוד 1
  • היי מתוקה, זה אכן קורה להרבה נשים באופן תקין, ועם זאת יש לי חברה שכל תחילת ההריון שלה היו לה הפרשות כאלה, וגם ההריון אגב היה תקין והיום יש לה תינוקת מהממת

• אני יכולה לשתף אותך מהניסיון שלי.. כי אני גם חווה את זה בשנתיים האחרונות. לפני המחזור יש לי את ההכתמות המצות האלה וכל פעם זה משתנה. למשל החודש הה אני כבר שבועיים וחצי עם הכתמות!! אתמול עשיתי בדיקה שנקראת קולפוסקופיה ששם אמורים לראות ממה נובע הדימום כשמסתכלים לצוואר הרחם במצלמה כזאת. בקיצור היא באמת ראתה שיש הפרשות מצוואר הרחם אבל היא אמרה שהיא לא רואה ממצא שגורם לזה. אמרתי לה שעשיתי גם פאפ, צילום רחם והיסטרסקופיה שהיו תקינים והיא אמרה שאין סיבה מיוחדת לתופה הזו ושזה קורה להרבה נשים... ואין מה לדאוג (בעקבות העובדה שהבדיקות יצאו תקינות).
    ג'סי, התשובה של נותנת לי המון אופטימיות :)
  • נכון תשובה של ג'סי מוסיפה באמת אופטימיות כי בשיבילי תמיד היה הפרשות חומות=מחזור
    פעם אחד אפילו היה מקרה די מוזר עם הרופה.לא היו הפרשות חומות לפני מחזור אלא הם התחילו ביום המחזור ואחרי 3 ימי איחור במחזור והפרשות חומות הלכתי לרופא מחליפה (שלי היה בחופש ) (זה האיחור הראשון בחיים שלי והיתי צריכה בעוד יומיים לטוס לחו"ל) בקיצור באתי לרופא הסברתי לה מה קורא והיא ישר אומרת אני אתן הפניה לבדיקת דם של הריון אמרתי לה אבל שבכל מקרה אני רוצה שתבדוק אותי כי לא חשבתי שזה הריון(בגלל הפרשות חומות )יותר פחדתי שמשהו לא בסדר .היא בדקה אומרת לי שאין לי שום שום הפרשות חומות אמרתי לה איך אין אם יש!! אמרתי לה שאם היא לא מאמינה אני מוכנה להראות לה את התכתונית היא אמרה שאין צורך אם היא לא רואה אז אין ונתנה לי הפניה לבדיקת הריון . הבדיקה בסוף לא עשיתי כי למרות האיחור הייתי בטוחה שאם יש הפרשות חומות אז המחזור תגיע בסוף היה לי עוד 6 ימים כאלו והמחזור החמוד שלי הגיע . סה"כ האיחור 9 ימים ועד עכשיו לא מבינה מה גרם לזה כי לי אף פעם לא מאחר אפילו יום אחד וגם מאוד מוזר שאני רואה הפרשות חומות מבחוץ הם נשארות בתכתונית ורופא שבדקה מבפנים לא ראתה כלום
  • אני יכולה להגיד לך שמעולם לא סבלתי מאיחורים במחזור והפרשות חומות כאלה עד לפני שנתיים, כשבחודש שזה התחיל להופיע לי, המחזור איחר לי בשבוע, הייתי בטוחה שאני בהריון, קנינו בדיקת הריון.. ובדיוק כשחזרנו הבייתה ורציתי לעשות את הבדיקה, גיליתי את ההכתמות האלה ומאז הן לא עוזבות אותי ובאיזשהו מקום אני גם מרגישה שזה הורס לי את הקליטה, אפילו שהרופאים אומרים שזה לא צריך להפריע. אבל עובדה שבנות אחרות כן מצליחות למרות ההכתמות אז נקווה לטוב
  • אני מסכימה איתך בובה נקווה לטוב ויהיה טוב זה בטוח !!!השאלה היא רק מתי... בכל מקרה יש לי צילום רחם בעוד שבועיים ואולי מי שם הם יגידו לי מה שהו חדש למרות שאני כל כך רוצה שהם יגידו לי שהכל תכין...
  • אל תשכחו בנות שהגוף שלנו כמובן מושפע מלחצים ושאר ירקות, כשאנחנו רגועות ומאוזנות המחזור מופיע באופן "חלק" ( יש כאלה שאצלן אף פעם אין מחזור נינוח ויש לזה הרבה סיבות) אך כשאנחנו מתוחות ולחוצות הגוף משתתף איתנו בחגיגה...תחשבו כמה זה נשמע הגיוני שכשאנחנו מכווצות ממתח הגוף מתכווץ איתנו ונמנעת זרימה חלקה של הדברים

• בת 41 רווקה עם כתמים חומות מה זה אומר??ממש מודאגת
  • נכון תשובה של ג'סי מוסיפה באמת אופטימיות כי בשיבילי תמיד היה הפרשות חומות=מחזור
    פעם אחד אפילו היה מקרה די מוזר עם הרופה.לא היו הפרשות חומות לפני מחזור אלא הם התחילו ביום המחזור ואחרי 3 ימי איחור במחזור והפרשות חומות הלכתי לרופא מחליפה (שלי היה בחופש ) (זה האיחור הראשון בחיים שלי והיתי צריכה בעוד יומיים לטוס לחו"ל) בקיצור באתי לרופא הסברתי לה מה קורא והיא ישר אומרת אני אתן הפניה לבדיקת דם של הריון אמרתי לה אבל שבכל מקרה אני רוצה שתבדוק אותי כי לא חשבתי שזה הריון(בגלל הפרשות חומות )יותר פחדתי שמשהו לא בסדר .היא בדקה אומרת לי שאין לי שום שום הפרשות חומות אמרתי לה איך אין אם יש!! אמרתי לה שאם היא לא מאמינה אני מוכנה להראות לה את התכתונית היא אמרה שאין צורך אם היא לא רואה אז אין ונתנה לי הפניה לבדיקת הריון . הבדיקה בסוף לא עשיתי כי למרות האיחור הייתי בטוחה שאם יש הפרשות חומות אז המחזור תגיע בסוף היה לי עוד 6 ימים כאלו והמחזור החמוד שלי הגיע . סה"כ האיחור 9 ימים ועד עכשיו לא מבינה מה גרם לזה כי לי אף פעם לא מאחר אפילו יום אחד וגם מאוד מוזר שאני רואה הפרשות חומות מבחוץ הם נשארות בתכתונית ורופא שבדקה מבפנים לא ראתה כלום
    זה בול מה שקורה לי
    איחור של 8 ימים עם הפרשות חומות
    בדיקת הריון ביתית שלילית
    יום ראשון רופא מקווה לטוב
  • זה בול מה שקורה לי
    איחור של 8 ימים עם הפרשות חומות
    בדיקת הריון ביתית שלילית
    יום ראשון רופא מקווה לטוב
    מה היה בסוף
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה