בנותתתת עדכון חם מהתנור:) - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנוותת וואי כולי מתרגשת!!! חח אז אחרי שישה ימים של זריקות...היום עשיתי בפעם הראשונה מעקב
    זקיקים...(הרגשה מציקה ברמות!!!!) אז יש בשורה טובה ..אני יומיים לפני מקוה ויש זקיק מוביל 19..הרופא אמר שזה זקיק יפה..מה אתן אומרות?!? אז קבענו הזרעה ראשונה ליום רביעי!!! !
    היום יש הזרקה של גונל אף בפעם האחרונה ומחר הזרקה של אוביטול ויום רביעי הגדול...מחכה לו .הלוואי וזה ילך ויצליח'!! הלוואי!!!

וואי בא לי להיות כבר אחרי זה!!!!
    :)
    ***הבוטח בה' חסד יסובבהו***
18 תגובות
עמוד 1
  • מותר להתרגש..
    כל הכבוד אמיצה!
    כן לא נעים המעקב זקיקים... אבל אין ברירה..
    אין לך ביוץ טיבעי?
  • מה המינון שהזרקת? 75?
  • בהצלחה מאמי!!!
    אני היום עשיתי הזרעה ראשונה!
    שיהיה רק בשורות טובות!
  • בהצלחה מתוקה שלייייייייייייייייייייייייייייייייייי ובשורות טובות. אצלך המינון היה 37.5?

/]
  • יש ביוץ טבעי..לקחתי גונל אף כדי ליצור "סופר ביוץ" המינון היה 37 וחצי....

מחכה כבר לרביעי!!!
  • גם אצלי הביוץ טיבעי ,והמינון היה 75 , אז אני מכירה את סופר ,סופר הזהההההההההההההה
  • אוי מאמי אני שמחה בישבילך !!!!!!!!

מאחלת לך מ ל א בהצלחה!!!!!!

• תודה בננות:):)
    מרגוש?! מה זו נתמיכה שלאחר הזרעה שאמרת?!?! אובריטול במקרה?!?
  • מממיייי איזה זקיק מהמם!!!! שיהיה המון המון בהצלחה!!!! מחזיקה לך אצבעות!

• ואייי איך אני מאושרת בשבילך!!!!!!!
    יפה שלי שיהיה מלא מלא בהצלחה!!!!!!!
    גאה בך יפתי :)

יאללה את ממש קרובה ל שלך :)
  • איזה יופי בהצלחה!!! כשאני קוראת את כל הדברים האלו שאתן כותבות ממש "בא לי" כבר
    להתחיל גם באיזשהו טיפול לפחות זה נותן איזשהי תקווה והרגשה שמשהו מתקדם
    מקווה לשמוע בשורות טובות!!!
  • אביוש את אוביטרל קיבלתי לפני הזרעה ולא אחרי , ביקשתי מרופא תמיכה לאחר הזרעות הוא אמר לי שאת לא צריכה.

/]
  • יש לך ביוץ טיבעי ורשמת שהגונל אפ 75 עושה סופר ביוץ?
    והיה זקיק אחד מוביל? באיזה גודל?
  • לולי כבר אמרתי לך שלא בדקתי זקיקים רק לפי בדיקת דם ,רופא אמר שיש תגובה טובה מאד. שאולי 75 היה הרבה בשבילי.
  • אני לקחתי את המינון כי נמול של הגונל אפ..הוא ראה זקיק מוביל בגודל 19 ביום ה11 לווסת ועןד זקיקים אבל קטנים...
    מרגוש אני מזריקה היום..יום לפני ההזרעה....יאבא אני מרגישה מכורה כל היום מזריקים לי משהו ..חחחחחח
    אז מה זה ץמיכה לאחר הזרעה?!

שירה תודה יפה שליייייייי תעדכני מה איתךך!!!!
  • ממי אני מקבלת גם אוביטרל אחרי ההזרעות, זה מעודד את ההורמונים שמופרשים על מנת לתמוך בהריון... יש לי גם חברה שמקבלת תמיכה בצורת נרות שמעבים את רירית הרחם, אלה התמיכות שאני מכירה....

• כמו שג'יסי אמרה לך יש כל מיני תמיכות לאחר הזרעה , אני לא קיבלתי שום דבר , רק לפני הזרעה אוביטרל וזהו. בהצלחה מאמי

/]
  • מצפים יקרה,
    שתהיה הרבה הצלחה החודש!
    והלוואי ותתבשרי בבשורות טובות אמן.

crazy woman!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה