הריון

פורום הריון ולידה

דף הבית | פרופיל | הרשם | נושאים פעילים | משתמשים | שאלות נפוצות
שמור סיסמה
שכחת את הסיסמה?
כל הפורומים

ביוץ מיד אחרי המחזור--אפשרי??

 כל הפורומים
 הריון ולידה
 מנסים להיכנס להריון - תמיכה הדדית
 ביוץ מיד אחרי המחזור--אפשרי??
כותב הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  

sh83
משתמש/ת מתחיל/ה

9 הודעות

הודעות - 20/01/2013 :  16:17:46  הצג פרופיל משתמש  שלח דואר אלקטרוני  תגובה עם ציטוט
היי (;
כבר הייתי כאן לפני חודש לגבי התייעצות בנושא
ואני די חדשה בעניין (רק הפסקתי לקחת גלולות לפני חודשיים במטרה להיכנס להריון)
אז ככה...היה לי מחזור ב13.1 והגניקלוג אמר לי לקיים יחסים 13 ימים מתחילת המחזור (כלומר ב-26) ובדקתי במחשבון הביוץ ויצא שאני ב28.1 אבייץ.
אבל עכשיו סיימתי את המחזור בוודאות ויש לי הפרשות חומות כהות וכאבים (עמומים יותר משל מיזור אבל דומים)
מה לדעתכן זה אומר? אני מבייצת מוקדם ממה שצריך?
האם עליי לקיים יחסי מין כבר?
אני ממש הסתבכתי! מאז שהפסקתי עם הגלולות אני לא מכירה את הגוף שלי :-/
תודה לעונות מראש!
מחכה להריון שני
משתמש/ת קבוע/ה

155 הודעות

פורסם - 20/01/2013 :  18:45:21  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי ,
כן זה אפשרי
חברה שלי גילתה שהיא מבייצת יומיים אחרי המחזור
וככה היא נכנסה להריון
אז תתחילו לעבוד
שיהיה בהצלחה!!!

אל ראש הדף
מחכה להריון שני
משתמש/ת קבוע/ה

155 הודעות

פורסם - 20/01/2013 :  18:47:07  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
היי ,
כן זה אפשרי
חברה שלי גילתה שהיא מבייצת יומיים אחרי המחזור
וככה היא נכנסה להריון
אז תתחילו לעבוד
שיהיה בהצלחה!!!

אל ראש הדף
Eski
משתמש/ת בכיר/ה

5884 הודעות

פורסם - 20/01/2013 :  18:59:11  הצג פרופיל  כתוב דואר אלקטרוני  Reply with Quote
הכל אפשרי ...אם המחזור שלך למשל 7 ימים את יכולה לבייץ ביום ה10-11 ...אני בייצתי ביום ה11 ואם הייתי למשל מקשיבה לרופא שלך בחיים לא הייתי נכנסת להריון ...וקיימנו יחסים ביום ה10 יש לי בדרך כלל 5 ימים מחזור ועוד יומיים הפרשות חומות בקטנה לאחר המחזור או לפני....יש נשים שמחזור הוסת שלהן הוא 21 יום וזה אומר ש14 יום לפני הוסת היה להן ביוץ שזה אומר ישר אחרי הוסת הקודמת בערך ביומיים אם הוסת 5 ימים


נערך על-ידי - Eski בתאריך 20/01/2013 19:01:26

אל ראש הדף
  הנושא הבא הנושא הנושא הקודם  
עבור אל:

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

הריון ולידה © אתר יולדת 2001-2015 אל ראש הדף
Snitz Forums 2000

שירותים מקצועיים

קהילת הריון ולידה

פוריות

לקראת הריון

הריון

לידה

אחרי הלידה

השנה הראשונה

העלאת מאמר

  • העלאת מאמר

העלאת סיפור אישי

כללי

 
 

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

 

                   
       תנאי השימוש בשירות      

    מובהר במפורש, כי השירותים והתכנים אשר מסופקים במסגרת שירות זה, מיועדים על מנת לספק אינפורמציה כללית בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה, אשר מכל מקרה חוות דעתו היא הקובעת. התכנים והמידע המסופקים במסגרת השירות הנם כלליים בלבד, ועלולים לבטא אסכולה רפואית מסוימת או דעה אישית, והם אף תלויים בנסיבותיו ובעובדותיו של כל מקרה. בנוסף, התכנים המוצעים במסגרת השירות עלולים להכיל ליקוי ו/או טעות ו/או הטיה ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו או הצגתו, ואין להסתמך עליהם.

ייתכן שהמלצת מומחה תהיה שונה מהמתואר באופן כללי באתר, ובכלל זה יתכן ותתבקשו לבצע בדיקות נוספות, לחזור על בדיקות מסוימות או לבצע בדיקות בזמנים אחרים מאלו אשר מתוארים במסגרת השירות. אין להסתמך על עצה ו/או מידע המתקבלים באמצעות השירות ובכל עניין רפואי יש לפנות למומחה או איש המקצוע המתאים. בכל מקרה, המלצת איש המקצוע שלך היא הקובעת, ואין לראות בשירות הניתן במסגרת זו, בשום אופן או צורה, כתחליף להתייעצות עם המומחה מתאים, ובכלל זה כתחליף למעקב הריון אצל רופא מומחה.

מובהר כי איכות השירות תלויה בגורמים נוספים אשר אינם בשליטת החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), ובין היתר באיכות וטיב התקשורת והכיסוי הסלולארי, איכות ציוד הקצה, תקלות ברשת הסלולארית, ברשת החשמל, בציוד הממוחשב ועוד, והחברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות), לא ישאו באחריות כלשהי בקשר עם כך.

כל שימוש בשירות, נעשית על אחריותו הבלעדית של המשתמש, והתכנים במסגרת השירות עומדים לרשות המשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות של החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם.

החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) רשאים לנתק מהשירות משתמשים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן/הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת, וכן לנתק מהשירות ו/או להפסיק את השירות ביוזמתם ובכפוף לכל דין.

המשתמש מתחייב לדווח לחברה, בכל מקרה של הפסקת שירות, במקרה בו ציוד הקצה יחדל לתמוך בקבלת הודעות SMS, וכן במקרה של אבדן, גניבה או העברת בעלות בציוד קצה.

מובהר במפורש, כי כל עוד המשתמש לא ביקש להפסיק את קבלת השירות, החברה ו/או האתר ו/או מי מטעמם (לרבות ספקי השירות) ימשיכו לספק את השירות לציוד הקצה, ובכלל זאת, גם אם לא יהיה באפשרות המשתמש לקבלו ו/או יחזיק בו צד שלישי.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב - SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פניה טלפונית , מידע בדבר שירותיה , וכן מידע שיווקי ופרסומי- הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים , והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלוח.

החברה רשאית לשלוח אל המשתמש מדי פעם בדואר אלקטרוני או ב- SMS או בכל אמצעי אחר לרבות באמצעות פנייה טלפונית, מידע בדבר שירותיה, וכן מידע שיווקי ופרסומי – הן מידע שהיא עצמה תפרסם והן מידע שתקבל לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים, והמשתמש מסכים לכך. בכל עת יוכל המשתמש לבטל את הסכמתו ולחדול מקבלתו, באמצעים אשר יפורטו באתר ו/או בהודעות שישלחו

טרם הירשמותך לשירות, קרא שנית את תנאי השימוש באתר, אשר חלים גם על שירות זה. במסגרת זאת, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תשומת לבך מופנית למדיניות הפרטיות של האתר, ובכלל זה לכך שפרטיך ישמרו במאגר המידע של החברה. הירשמותך לשירות זה, ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים ההתניות וההודעות הכלולים בהודעה זו ובתנאי השימוש של האתר.

                 סגירה