ביוץ מיד אחרי המחזור--אפשרי?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי (;
    כבר הייתי כאן לפני חודש לגבי התייעצות בנושא
    ואני די חדשה בעניין (רק הפסקתי לקחת גלולות לפני חודשיים במטרה להיכנס להריון)
    אז ככה...היה לי מחזור ב13.1 והגניקלוג אמר לי לקיים יחסים 13 ימים מתחילת המחזור (כלומר ב-26) ובדקתי במחשבון הביוץ ויצא שאני ב28.1 אבייץ.
    אבל עכשיו סיימתי את המחזור בוודאות ויש לי הפרשות חומות כהות וכאבים (עמומים יותר משל מיזור אבל דומים)
    מה לדעתכן זה אומר? אני מבייצת מוקדם ממה שצריך?
    האם עליי לקיים יחסי מין כבר?
    אני ממש הסתבכתי! מאז שהפסקתי עם הגלולות אני לא מכירה את הגוף שלי :-/
    תודה לעונות מראש!
13 תגובות
עמוד 1
  • היי ,
    כן זה אפשרי
    חברה שלי גילתה שהיא מבייצת יומיים אחרי המחזור
    וככה היא נכנסה להריון
    אז תתחילו לעבוד
    שיהיה בהצלחה!!!
  • היי ,
    כן זה אפשרי
    וככה היא נכנסה להריון
    אז תתחילו לעבוד
    שיהיה בהצלחה!!!
  • הכל אפשרי ...אם המחזור שלך למשל 7 ימים את יכולה לבייץ ביום ה10-11 ...אני בייצתי ביום ה11 ואם הייתי למשל מקשיבה לרופא שלך בחיים לא הייתי נכנסת להריון ...וקיימנו יחסים ביום ה10 יש לי בדרך כלל 5 ימים מחזור ועוד יומיים הפרשות חומות בקטנה לאחר המחזור או לפני....יש נשים שמחזור הוסת שלהן הוא 21 יום וזה אומר ש14 יום לפני הוסת היה להן ביוץ שזה אומר ישר אחרי הוסת הקודמת בערך ביומיים אם הוסת 5 ימים
  • היי יש לי ילד בן כימעט 3 אני רוצה שוב להיכנס להריון כבר חודשיים שאני מנסה ולא מצליחה יכול להיות ביגלל הביוץ שאני לא מחשבת כלכך אז החודש האחרון הבן זוגי מיד אחרי שסיימתי מחזור קיימתי יחסי מין האם זה אפשרי לדעת עם אני בהריון זה קרה לפני שבוע וחצי יש לי כאבי בטן מדי פעם ובחילות אבל לא בטוחה ולא רוצה לקנות סתם בדיקה ולהתבאס
  • היי יש לי ילד בן כימעט 3 אני רוצה שוב להיכנס להריון כבר חודשיים שאני מנסה ולא מצליחה יכול להיות ביגלל הביוץ שאני לא מחשבת כלכך אז החודש האחרון הבן זוגי מיד אחרי שסיימתי מחזור קיימתי יחסי מין האם זה אפשרי לדעת עם אני בהריון זה קרה לפני שבוע וחצי יש לי כאבי בטן מדי פעם ובחילות אבל לא בטוחה ולא רוצה לקנות סתם בדיקה ולהתבאס
    זה ממש מוקדם לדעת
  • היי אני אמא לילדה בת 1 ו9 חודשים אני ובעלי מנסים להכנס להריון ולא הולך לנו וכל בדיקה שאני עושה מתבאסת,המחזור שלי לא סדיר תמיד מקדים ב4 ימים או ביומים,לפעמים יוצא שאני מקבלת מחזור פעמיים בחודש ואני לא יודעת מתי אני מבייצת...ואני הולכת למקווה.
  • יש כמה פרטים חסרים בשאלתך. כגון גילך וכמה זמן אתם מנסים.
    בכך מקרה מרפאת פוריות בהחלט יכול לעזור לכם.
    בהצלחה !
  • היי אשמח לתגובה- אני ובעלי שכבנו בדיוק שבוע אחרי שקיבלתי מחזור... אנחנו שומרים עם קונדום בדרך כלל אבל שמים אותו רק כשהוא מרגיש שהוא הולך לגמור (ככה כבר מעל לעשר שנים ובחיים לא היו פנצ'רים) אז בפעם הזאת הוא חדר בלי וגמר בחוץ... בערך 20 דקות אחרי זה עשינו עוד מספר וגם הפעם הוא חדר בלי קונדום וגמר בחוץ. שאלתי- אין מצב להיקלט נכון? אני מתכוונת שברור לי שיש מצב תמיד כששוכבים בלי הגנה אבל במקרה הזה הסיכוי ממש ממש קלוש נכון? כי הייתי בדיוק שבוע אחרי שסיימתי מחזור. שתבינו אני לא רוצה הריון- יש לי 3 ילדים פשוט עכשיו אני חושבת על זה וקצת אוכלת סרט היות והוא חדר 20 דקות אחרי שגמר אז חשבתי שאולי נשארו טיפות על קצה האיבר שלו.......
  • שלום האם ניתן להיקלט להריון בזמן מחזור ? (בימים שיש דימומים) והאם יש דבר כזה ביוץ פעמים בחודש לדוגמא:בימי המחזור עצמו ולאחר 7 ימים נקיים לבייץ?
  • לא
  • היי אשמח לתגובה- אני ובעלי שכבנו בדיוק שבוע אחרי שקיבלתי מחזור... אנחנו שומרים עם קונדום בדרך כלל אבל שמים אותו רק כשהוא מרגיש שהוא הולך לגמור (ככה כבר מעל לעשר שנים ובחיים לא היו פנצ'רים) אז בפעם הזאת הוא חדר בלי וגמר בחוץ... בערך 20 דקות אחרי זה עשינו עוד מספר וגם הפעם הוא חדר בלי קונדום וגמר בחוץ. שאלתי- אין מצב להיקלט נכון? אני מתכוונת שברור לי שיש מצב תמיד כששוכבים בלי הגנה אבל במקרה הזה הסיכוי ממש ממש קלוש נכון? כי הייתי בדיוק שבוע אחרי שסיימתי מחזור. שתבינו אני לא רוצה הריון- יש לי 3 ילדים פשוט עכשיו אני חושבת על זה וקצת אוכלת סרט היות והוא חדר 20 דקות אחרי שגמר אז חשבתי שאולי נשארו טיפות על קצה האיבר שלו.......
    זה בדיוק מתי שאמור להיות לך ביוץ אם יש לך מחזור סדיר. מעניין אם הכל היה בסדר אחרי המקרה
  • אז ככה אני הוצאתי את ההתקן לפני חמישה חודשים על מנת להיכנס להריון שלישי עם ההתקן המסור היה סדיר כל 28 יום למשך חמישה ימים..
    בשלושה חודשים האחרונים המחזור התקצר לי ליומיים וחצי בערך כל שלושים יום..אז מתי אני מבייצת ולמה הוא התקצר ?
  • היי ,
    כן זה אפשרי
    וככה היא נכנסה להריון
    אז תתחילו לעבוד
    שיהיה בהצלחה!!!
    איך מגלים עם אני מבייצת יומיים אחרי המחזור
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה