ויטמינים ומינרלים מומלצים לנטילה בתקופת הפריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אנחנו מנסים להכנס להריון..
    איזה ויטמינים אפשר לקחת לפריון? אני ובעלי.
    אני שותה ויטמין c..
    מה עוד עוזר?
    התחלתי לתת לבעלי גם ויטמין c
    אפילו שאין חוסרים מותר לקחת ויטמינים??
    אשמח אם תוכלי לפרט מה אפשר לקחת על מנת להגדיל סיכויים להריון.

2 תגובות
עמוד 1
  • הי חמודה!
    קצת סדר :-)
    להרבה ויטמינים שאנו זקוקים להם לתפקוד יומ-יומי אין בדיקת דם (ויטמיני B למשל ויש עוד הרבה)
    האבחון הנטורופתי מזהה חוסרים לפי אינדיקציות חוסר (למשל בנות שהן במתח, יש להן כיווצי שרירים ברגליים ואוכלות ת ז ו נ ה לא מאוזנת - סביר להניח שיהיה להן חסר במגנזיום).
    לכן בחורה שמגיעה אלי אני בין היתר בודקת אלו חסרים שרלוונטיים לפריון, עלולים להיות לה, ולפי זה ממליצה על השלמות.
    לא מומלץ לקחת ויטמינים או מינרלים שאין חוסר בהם (ומצד שני לא תמיד אפשר לבדוק חוסר בבדיקות כמו שציינתי)
    ישנן בדיקות שמומלץ מאוד לערוך (מלבד הפורופיל ההורמונלי ובדיקות גניקולוגיות) וביניהן (מומלץ לבדוק את הגבר והאישה גם יחד):
    B12
    ברזל
    פריטין (מחסני הברזל)
    חומצה פולית
    TSH - תפקודי בלוטת התריס (תת פעילות לא מאוזנת עלולה לגרום להפלות)

ויטמינים ומינרלים חיוניים:
    אבץ
    ברזל-רק במידה ויש חוסר בבדיקות דם (לקחת יחד עם כף לימון/ויטמין C לשיפור הספיגה)
    סידן
    ויטמין C
    חומצה פולית (בכל מקרה מומלץ לקחת)
    B12 - אם יש חוסר בבדיקות דם
    לאכול הרבה אגוזים ושקדים
    אומגה 3 (כתוסף, הכי מרוכז)
    בנוסף חשוב לטפל במשקל עודף אם קיים

בהצלחה !!
    ואם יש עוד שאלות - בשמחה
    יעל
    יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית ומלווה לידות