שאלה... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, וואו לא כתבתי פה דיי הרבה זמן מאז ההריון הראשון :)
    רציתי לדעת האם יש סיכוי שאקבל מחזור למרות שההריון כן "נתפס"?
    עברו 8 ימים מיום הביוץ, היום בו ניסינו ואת המחזור הבא אני אמורה לקבל רק בשבוע הבא, האם יש סיכוי שההריון קיים אבל אקבל מחזור??
    ועוד שאלונת קטנה, הם יש סיכוי להרגיש משהו כבר מעכשיו?

- אני לא ממש זוכרת איך או מה הרגשתי בהריון הראשון כך שאני שואלת..
6 תגובות
עמוד 1
  • תאורתית לא אמור להיות מחזור ,אך יש מקרים ,חוץ מזה הרבה פעמים יש הכתמות של השרשה ,ונשים רבות בטעות חושבות שהגיע המחזור . האם אפשר כבר להרגיש את ההריון ,אז כן ,אני הרגשתי עוד לפני האיחור וזו הסיבה שהלכתי להשתין על המקל :)
  • לא מוקדם מדי לבדוק??
    האמת שאני ממש סקרנית ומתה כבר לדעת.. !!!

[url=http://www.TickerFactory.com/]
  • יש לך את הבדיקות שלפני האיחור, לא אגיד לך שזה אמין אבל...
    אני הייתי ממתינה כמה ימים, לא נשאר לך הרבה עד שתוכלי לדעת בוודאות.
    חוץ מזה - כל מה שמאיה אמרה מדויק.

• אין מצב שיש ווסת עם הריון. כשיש הריון מופרש הורמון שמונע ביוצים וקיום הווסת. מה שכן, יכולים להיות דימומים בהריון אבל אין זה מחזור.
  • תמתיני בסבלנות.

אני באופן אישי, כן הרגשתי על עצמי.

אחרי שאישה חווה הריון ראשון - החושים שם למטה מתחדדים יותר לדעתי....כל אחת והתחושות שלה

בהצלחה
    פייס: ortal_hori

• זה ישמע קצת מוזר אבל היו לי אתמול כאבים דומים לכאבי מחזור ויש לי שבוע וחצי עד התאריך.. שסיפרתי לבעלי הוא צחק ואמר שזה פסיכולוגי שלא אחשוב על זה עד שאבדוק.
    בגלל זה שאלתי אם יתכן שאני מרגישה משהו עוד לפני שגיליתי על קיום ההריון.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה