הריון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות ברוך השם התבשרתי בבשורה שחיכיתי לה כל כך אני בהריון!! ביום ראשון שעבר בטא 583 ביום שלישי בטא 950 אני חייבת לשאול מתי מתחילות הבחילות אני ממש לא מרגישה בהריון חוץ מעייפות ורגישות בחזה ואתמול היו לי כאבי בטן כמו של וסת...זה נורמלי? אני קצת חוששת מהאולטרסאונד ביום חמישי מקווה שהכל יהיה תקין בע"ה...
6 תגובות
עמוד 1
  • קודם כל מזל טוב!!!!
    בקשר לבחילות ושאר התסמינים לכל אחת זה אחרת. יש סיכוי שאת בת מזל וזה יעבור לך ללא שום סימנים, סתם הריון משעמם
  • מזל טוב, בשעה טובה
  • הי שילת

קודם כל בשעה טובה !!!
    דבר שני, ממש לא חייבות להיות בחילות, וזה מצויין שאין, אומר שאת מאוזנת רגשית מההיבט הזה
    הכל בסדר, תחכי ל-US בחמישי ויהיה לך כיף לראות שק הריון ודופק עוברי
    התרגשות !!!
    הריון קל ובריא

יעל

יעל נרקיס,
    נטורופתית, רפלקסולוגית מטפלת בתטא הילינג ומלווה לידות
    מתמחה בהריון ולידה
    [email protected]
    054-6949977
  • תודה רבה בנות אני ממש מתרגשת מהאולטרסאונד הראשון עד שאני לא יראה שק הריון ודופק אני לא יהיה רגועה...אני עדיין לא מעכלת שזה חיובי סוף סוףףף אחריי המתנה של שנתיים...
  • איזה כיף וכמה מרגש! בשעה טובה!!!!!!
    מזכיר לי את ההתרגשות עם הגדול שלי

• מזל טוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה