סימפיזיוליזיס - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות אני חוזרת שוב עם שאלת הסימפיזיוליזיס..
    משום מה אף רופא לא ממש נותן מענה כי אין הרבה מה לעשות ונורא מבלבלים אותי לגבי צורת הלידה..
    אחד אומר ללדת טבעי ורגיל.השני טוען שאסור אפידורל כי זה מתשתש את הכאבים וככה אני עלולה לפסק רגליים בלידה ולפגוע באגן.השלישי אוסר על לידה על הגב אלא רק בעמידה על שש או עמידה בכלל..כל זה דעות של רופאים בבתי חולים.הרופאה שלי שמלווה אותי כבר שנים עוד מההריון הקודם שלי המליצה על ניתוח קיסרי כי היא אומרת שיש סיכון שהעצמות של האגן יתנתקו לגמרי בעת הלידה בעיקר אם העובר קצת גדול והוא לא חייב להיות יותר מארבע קילו בשביל זה..
    שמתי לב שבארץ יש ממש קלות דעת בעניין הסימפיזיוליזיס..קראתי קצת כתבות באנגלית וגם ברוסית ובחו"ל כולם ממליצים על ניתוח קיסרי ולא להסתכן בפגיעה באגן..
    במקרה שלי אני ממש סובלת מכאבים ומוגבלת בתנועה.בקושי מצליחה לעלות ולרדת מהמיטה שלי אז איך אני אצליח לעלות על מיטת לידה?
    יש עוד מישהי שסובלת מהתופעה?
4 תגובות
עמוד 1
  • אני סובלת קשות מאותה בעיה זה הריון שלישי שלי.
    בהריון השני התופעה התחילה לי כבר בחודש חמישי
    בהריון הזה ממש משבוע שעבר שבוע 32.
    בעיקרון מניסיון מההריון הקודם אין שום בעיה בלידה ילדתי טבעי בלי אפידורל
    בנוסף אני יכולה לנחם אותך שמיד ברגע שהתינוק יצא שכחתי מהכאב ואמרתי לבעלי שאני מרגישה שאני יכולה לרוץ! שכמו שאת יודעת אין סיכוי במצב שלנו כרגע...
    איזה שבוע את?
    איזה כיף שיש מישהי שמרגישה בדיוק כמוני...
    אני לא יכולה להתרומם מהמיטה, וזה סיוט בעיקר שאני צריכה לקום כל רגע לפיפי
    אבל מצאתי פיתרון קל- בעלי דוחף אותי מהגב ואז פחות כואב לי
    אבל הכאב מלווה אותי כל היום אפילו שאני יושבת בעבודה כואב לי להרים רגל אחת על השניה

תשתפי אותי אם גם לך יש כאבים כאלו...
    ותרגישי טוב!!
  • אני שבוע 34..וכן הכאבים שאת מתארת זה גם אצלי ככה..גם אצלי בעלי מנסה כבר מתוך שינה כהרגל לעזור לי להתרומם מהמיטה.לפי האורטופד שבדק אותי ולפי הכאבים שלי הוא אמר שאצלי זה יחסית דרגה גבוהה של התרחבות כנראה כי לפעמים הכאב כל כך חזק שבלתי אפשרי לקום בכלל.כאילו האגן ננעל..
  • בנות! אני מבלה הרבה זמן בחיפושים בנושא באינטרנט במיוחד לקראת לידה.
    אני עכשיו בחודש שביעי הריון רביעי ןהריון שלישי עם סימפיזיוליזיס , הבחינו לי רק בסוף הריו הקודם....
    אני מחפשת מידע איך ללדת בדיוק שכתבת בהודעה הראשונה אני עם כל הסימני שאלה האילו.
    בנוסף, שתי הלידות אחרונות היו לידות בזק מאד מאד מהירות ואני ממש לא רוצה לחוות את זה שוב ולכן אני רוצה לבקש זירוז השאלה זה איך אחרי לאלחש את כאבים החזקים שיתלוו בהכרח.
    עם אפידורל סימפיזיוליזיס במצב שלי עלולה להכאיב לי על האגן וחשש לפיסוק יותק ממה שאני יכולה.
    ברור לי שהכי קל לרופא זה לענות קסרי. אבל לא בהכרח הכי טוב לי.
    שמעי על אפידורל WALKING שזה אומר שאפשר לנוע עוד את האגן . אם כך זה מאפשר אלחוש עם אפידורל ולידה על שש?
    שמעם על אופציה כזו?!
    מחכה לתשובותכן!
    חברות בכאב ובמסירות נפש העצומה הזאת!!
  • גם אני סובלת מאותה בעיה ונמצאת בשמירת הריון
    אני ינותח כי יש לי עבר של 2 ניתוחיים בלידות הקודמות
    מבינה לליבך
    רק תפילות ובשורות טובות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה