בוקר אור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בת 43 אומנם יש לי 2ילדים מקסימים, אבל מנישואי ה-2 יש לי 1 ואני מאוד רוצה עוד! 4 הפריות שלא הצליחו הרופא ממליץ על תרומת ביצית.
    הנוהל הרגיל זה תרומה מקייב נכון ? כי בארץ ההמתנה ארוכה ואין הרבה תורמות והזמן שלי מוגבל, תקני אותי אם אני טועה בבקשה מזל טוב על האתר והרעיון

shoshi
6 תגובות
עמוד 1
  • היי שושי,
    ברוכה הבאה (מקווה לשהות קצרה עם בשורות טובות)

יש כמה מקומות בהם אפשר לקבל תרומת ביצית.
    העיקרית היא אכן קייב , אבל יש גם קפריסין צכיה ורומניה.
    יש כמה מרפאות/ בי"ח שעושים את המסלולים.
    בארץ אכן זאת המתנה ארוכה מאוד כי אין הרבה תורמות (נקווה שעכשיו שהעלו את הסכום לתורמת יהיו יותר)- התרומות בארץ זה בבית חולים הילל יפה בחדרה ואסף הרופא בצריפין.

המון בהצלחה
  • ההמתנה לתורמות לא בארץ לא ארוכה הבנתי נכון?
    שמעת על הצלחות בגילי ?
    אין לי בעיה רק "ביציות עצלות" בגלל הגיל ,ובעיית זרע נפתרה כליל בהפריות ,כאילו אני המעכבת

shoshi
  • תרומות מחו"ל אין המתנה את הולכת למרפאה שאת רוצה ושם מתחילה בתהליך בדיקות שצריך לעשות גם את וגם בעלך, בחירת תורמת, והנסיעה כמובן.
    אני מבינה אותך אנחנו הבאנו ילד אחד דרך הפריה שלנו ועכשיו אני התחלתי לעשות "בעיות" ....
    יש הרבה נשים שנקלטו בגיל שלך... ולגבי גיל התורמת גם את זה את יכולה לבחור ...
  • הרופא אמר לי שהכל עושים שם ! אני בוחרת את התורמת פה לפי מידע ותמונה כנראה ,ואת הביציות מטיסים לפה ובאסותא עושים את ההפרייה עם הזרע של בעלי וזהו. צריך רק לשלם

shoshi
  • התורמות כולן צעירות ברור ,לפחות בקייב שמעתי שרובן יפהיפיות

shoshi
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה