מה קורה? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שכחתי לגמרי מהפורום הזה.

רציתי להתייעץ איתך. יונתן בן 6 וחצי כמעט ולאחרונה התחיל למצוץ אצבע
5 תגובות
עמוד 1
  • היי
  • איזה מוזר. הייתי בטוחה שעניתי לך ועכשיו אני רואה שלא.

הסיבה שזה מדאיג אותי זה שזה קרה פתאום ללא שום גורם שנראה לעין.
    אין לו איזה שינוי התנהגותי רציני - אולי זה שהוא הפסיק לאכול קצת בבית ספר (חוזר עם סנביצ'ים בין חצי אכולים לכמעט שלמים) אבל הוא אף פעם לא היה אכלן גדול אז זה לא הטריד אותי.

לא נראה לך מוזר שילד בן 6 וחצי פתאום משום מקום מתחיל למצוץ אצבע?

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • כן, בגלל זה כתבתי שזה שווה בדיקה.
    מה לגבי להתייעץ עם הגננת? (סליחה אם אני טועה, אבל הוא עדיין לא בכתה א', נכון?)
    לשאול אותה מה קורה מבחינה חברתית? האם היא רואה איזושהי התכנסות שלא הייתה שם קודם? ושאלה נוספת: האם מציצת האצבע קורית גם בגן?
    זה שווה ברור, יעל. לגמרי לא להניח את זה בצד - עדיין.
    ושוב - הייתי מבררת. פחות דואגת.

שרון שמש
    M.Sc
    פסיכוטרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית C.B.T

• אני אתייעץ עם המורה - הוא כבר בכיתה א'

יעל, אמא של יונתן ואיתמר
  • סליחה!! משום מה חשבתי שאני זוכרת שאמרת שהוא עדיין לא בכתה א'...
    הייתי שואלת לגבי מצב חברתי, התנהגות בהפסקות, הקשבה בשיעורים, ריכוז במשימות, ובכלל - האם יש משהו שונה בזמן האחרון בהתנהגותו. וגם: האם מוצץ אצבע גם בביה"ס? (אם כן, מתי? בשיעור? בהפסקה? לבד? כשהוא עם חברים? בזמן קריאה?...) כל השאלות יתנו לך יותר מידע ואולי כיוון שיפזר קצת את ה"מיסתורין" שב"פתאומיות" שבה זה פתאום התחיל...

שרון שמש
    M.Sc
    פסיכוטרפיסטית התנהגותית קוגנטיבית C.B.T

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה