קיוויתי.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הי בנות..
    אנחנו בחודש הפסקה כזכור לכן אז לא ציפיתי לכלום. באמת.. אף פעם לא היו ציפיותיי ככ נמוכות. בשבת לפני שבועיים הרגשתי שהיה הביוץ. וגם זה היום שבדכ מופיע הביוץ. זה ממש קבוע אצלי, כך שהייתי אמורה לקבל אתמול. ופתאום סוג של איחור.. ברור לכן שאין שליטה והציפיות ממש ממש עלו וגברו. שזה ממש אכזרי..
    הבוקר בדיקה מאוד אמינה וטובה הראתה שלילי. לא קצת םס לא מדומיין. כלום.. אם היה משהו כבר היה צריך לזהות..
    קיוויתי ככ שיהיה כאן נס קטן בשבילי.. מרגישה באמת ובתמים שמגיע לנו. עברנו מספיק
    כנראה שלא ונתחיל מחדש.
    ואתן כאן איתי בדרך הזו. ואני איתכן..
23 תגובות
עמוד 1
  • אוף..
    לא רוצה להגיד: הלוואי שאת טועה ושאת בהריון..
    לא רוצה שסתם תקווי ובסוף כלום..
    כואב לי על כל המלאות שלך בשבועיים האלה שהתרוקנו היום (אני מתבאסת ממש בבדיקת הריון שלילית אבל זה לא מפריע לי לבכות כמו ילדה כשאני מקבלת את המחזור..)
    הלוואי שזה החודש האחרון לסבל הזה, ושנצים יהיה לילד תבוא לסופה ותשתלם..
    אמן שזה ההתחלה של הסוף
  • היי קרן אור

אל תספידי עד שתקבלי
    אני מכירה בנות שהבדיקה הראשונה הראתה שלילי ורק אחרי שבוע איחור זה הראה להן חיובי
    לאחותי זה הראה חיובי רק אחרי 4 ימים

תהיי אופטימית
    כל עוד המכשפה לא הגיעה, לא להספיד

מחזיקה לך אצבעות שתקבלי מתנה לחג
  • נשמה לא רוצה סתם לעודד אותך אז אני לא אגיד יכול להיות וגם לא אכיד ההפך, אני אכיד לך שתחזיקי מעמד בכל מיקרה והנס שלך יבוא הלוואי והחודש או בחודש הקרוב, תיהי חז2ה ותאמיני והכל יסצדר. שיהיה חג שמח, ומבורך ולא להתייאש זה חודש של נסים
  • קרן אור,

אל תאבדי תקווה, המחזור עוד לא הגיע.
    וגם אם הוא יגיע תחשבי ככה - שזו התחלה של הריון שיגיע בחודש הבא.
  • תודה יקרות שלי... אני איתכן. מצד אחד לא מטפחת ציפיות מצד שני עד שלא רואה כרטיס אדום לא יכולה לוותר..
    אבל.. ביום כזה כבר אמורים לראות בביתית. אנחנו יודעות מתי אנחנו מבייצות לעומת נשים שלא ככ עוקבות.. תודה על הניסיון לעודד
    נכון לעכשיו עדיין לא קיבלתי
    מקווה שלא יגיע בלילה...או בכלל בשנה הקרובה (:
  • מאמוש.....

מחזיקה לך מיליון אצבעות... שבקרוב מאוד מאוד מאוד החיוך יגדל ויהיה רחב יותר ממה שאםשר לדמיין.
    יהיו בשורות טובות. הן יגיעו!!!!

מיליון חיבוקים

ליטלילי

• הרבה פעמים היית קרן האור שלי .... אז החלטתי לעודד ולחבק אותך ... גם אם מתוך התרגשות ש....אולי.....רק אולי.....יש לך חודש מנצח הפעם.

אז נכון שיש כאלה, כמוני, שאיחרה להן הוסת בשבוע וכלום ... אבל יש בנות , והמון, שהאיחור באמת כאן בגלל הריון, אפילו שהתשובה בבדיקה הביתית היא שלילית.

אני ממליצה בחום לעשות בדיקת דם לבטא ולקבל תשובה סופית .

ושיהיה בהצלחה ע-נ-ק-י-ת!!!!!!!!!!!
    תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • בנות אהובות תודה!!!
    ליטלילי מהממת את...
    גירפה יקירתי ריגשת אותי! באמת באמת...
    לא צברתי ביטחון בשביל ב.דם (: וגם ככה בטח יהיה סגור מחר. אולי בכלל תהיה לי תשובה הלילה.. מקווה שלא. אצלי אף פעם אין איחור. אבל גם תמיד אני בבדיקות אז אולי פספסתי את הביוץ.. מי יודע.. אעדכן בכל מקרה. נוגעת ללבי האכפתיות שלכן.
  • הי בנות,
    לצערי זה שלילי.. לא יודעת מה חשבתי לעצמי..
    בכל אופן זה נשמע לי לא רע שהיום הראשון להריון יהיה םסי. לשם אני מכוונת. זה גם התאריך העברי שלי (:
    שיהיה חג שמח לכולנו. אמן!
  • קרן אור שלי ....

אל תתעצבי, תראי את זה ככה, זו רק התחלה, ההתחלה של חודש חדש, נכון חודש לא קל, עם הורמונים, עצבים, בכי, בדידות לפעמים, אבל גם התחלה של חודש מנצח , חודש שבו תתקרבי להריון המיוחל שאת כל כך רוצה , ואולי גם תגיעי אליו.
    זהו חודש של ניסים, חודש של יציאה לחופש מאותה עבדות מטורפת שאנחנו חיות אותה ...
    גם תקופת ההריון לא קלה, אל תשכחי את זה .... ועכשיו את מתחילה אותה, ממש עם הוסת הזאת שהגיעה .

אני מבלבלת ומבלבלת, מחפשת את המילים כדי לעזור לך לעלות ולא לרדת כשבעצם כל מה שבא לי לעשות זה לחבק אותך חזק ולהבטיח לך שהכל יהיה בסדר, הההכככללללל יייההההיייייההההה בבבבססססדדדררררר

כפול ארבע שעות ...

תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • אוי מהממת שלי!!!! חיפשת ומצאת... לו ידעת כמה זה באמת מעודד..
    אני מתעודדת כפי שאמרת מכך שכולי אמונה שחודש הבא זה החודש. חייב להיות (:
    מחר זה היומולדת שלי לפי העברי, זה צריך להביא איתו מזל לא?..
    ויקרה שלי, עדכני כשתוכלי אני ממש ממש מקווה שזו התחחה של דרך חדשה בשבילך.
    חג שמח יקרה
  • היי קרן אור
    מצטערת לשמוע
    באמת קיוויתי בשבילך

אני מאחלת לך שהחודש יהיה החודש שלך, והיום הולדת יעשה את שלו

מחזיקה אצבעות חזק
  • מייקי יקירה מה שלומך? מקווה שהכל טוב
    תודה לכן..
    חברה שלי בעלת ניסיון רב בטיפולים אמרה לי שלפעמים יש שיבושים בחודש אחרי הורמונים..
    עדיין זה משגע אותי.. לא קיבלתי ומצד שני אני מבינה שבדיקה כבר היתה צריכה להראות משהו.. כך שאו שאני לא בהריון או שזה לא תקין...
    אז מחכה בסבלנות. טוב לא בסבלנות ככ אבל מנסה (:
    באמת שאני בסדר.. מקווה לטוב לחודש הבא.
    חג שמח
  • היי קרן אור
    אני בסדר
    יום חמישי עושה בדיקה לראות מה קורה

אצלי כל פעם אחרי טיפול עם הורמונים ותמיכה, היה לוקח למחזור שבועיים וחצי, שלוש להגיע ואז באותו חודש היה ביוץ טבעי

מקווה בשבילך שעדיין המחזור לא מגיע מסיבה טובה
    תעדכני

שיהיה חג שמח
  • קרן אור שלי .... הייתי חייבת להגיב שוב , ולספר לך כמה ריגשת אותי בשירשור הזה , עד דמעות ....

שיהיה לך חד שמח , ויומולדת שמח , מי יתן וזו השנה שבה תהי אמא ....

שולחת לך נשיקות ...
    תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • יקרות שלי, מקווה שהיה לכן סדר מהנה, בלי הרבה שאלות והצקות (:
    מייקי היה לך איחור אחרי טיפול שבוע וחצי? את פוליצסטית או שזה רק בגלל הטיפול?
    לי אף פעם לא היה איחור. אבל זה הסבב הראשון של הפריה. לפני היו לי סבבי הורמונים בהזרעה..
    טוב אני מניחה שבקרוב אדע מה הבעיה. בינתיים אני עצבנית יותר, כבר ארבעה ימים מיום הווסת המשוער.. מחר אעשה בדיקה ואדבר עם הרופא אם גם זה יהיה שלילי..
    גירפה, מהממת שלי.. מקווה שאת נחה בחג וצוברת כוחות.. עדכני מה קורה איתך
  • היי קרן אור
    פעם אחת היה לי איחור של שלושה שבועות אחרי שהפסקתי את התמיכה, ותשובות דם שליליות
    בפעם השנייה היה לי איחור של שבועיים וחצי ותשובות דם שליליות
    האיחור היה כנראה תוצאה מהתמיכה, כי גם באופן טבעי הפרוגסטרון שלי אחרי ביוץ גבוה, אזלקח לו הרבה זמן לרדת אחרי שהפסקתי את התמיכה

אף רופא לא ידע להגיד לי איך זה יכול להיות
    ואז כתוצאה מכך היה לי טיפול הורמונים ואז ביוץ טבעי

היית עכשיו עם תמיכה?
  • אצלי הבעיה הפוכה, יש ירידה של פרוגסטרון. במחזור הםריה אחרון יתכן שזה מה שהפיל את כל העניין. התחלתי עם דימומים שלושה ימים לפני מועד הווסת והייתי עם נרות ואוביטרל לתמיכה. הפעם לקחתי נר אחד ביום. זה לא מה שמחזיק את הווסת כי אני תמיד מקבלת עם שני נרות ביום. בדכ מתחיל לי לפני אפילו. אבל יתכן שכל ההורמונים של חודש שעבר שיבשו הכל.
    זה מטריד אותי כי אני חוששת שמשהו לא בסדר. זה הדבר היחד שתקתק אצלי כמו שעון.. זה לא עזר לי חחח אבל תקתק..ועכשיו זה מאחר. מחר אעשה את הבדיקת דם. אני סיימתי עם הביתיות (:
    מייקי מתרגשת לקראת חמישי? (:
  • מאוד יכול להיות שזה שיבוש של הורמונים
    אל תלחצי
    גם אצלי המחזור היה כמו שעון פרט לחודשיים האלה
    יהיה בסדר
    אולי את צריכה תמיכה יותר חזקה כדי שזה לא יקרה
    האמת גם מתרגשת וגם קצת מפחדת
    אני רוצה לראות שהוא גדל והתפתח כמו שצריך ומצד שני מאוד מפחדת

• זו תחושה מובנת.. תחשבי על זה ככה- בחמישי יש לכם דייט! (:

• כן, אין ספק, דייט שלי ושלו
  • שלילי.. זה סופי.
    אני בשוק. אף פעם לא איחר לי בחצי יום. הפעם כבר חמשה ימים.
    לא משנה כמה ניסיתי חעבוד על עצמי שזה סתם עדיין היתה תקווה.. חמישה ימי איחור והווסת לא נצפית בפתח. וזה שלילי.. אוף מילא לעבור את כל זה אבל למה האכזריות הזו בלמשוך אותי ככה...
  • היי קרן אור
    לפחות עכשיו את יודעת שזה שלילי סופי ונשאר רק לחכות למחזור
    ולא להשתגע ממחשבות, כן או לא

אני מקווה שהוא יגיע לך מהר שתוכלי כבר להתחיל את החודש ולא יהיה לך כמו אצלי שלקח כל כך הרבה זמן למחזור להגיע
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה