זהו , חוזרים לאופטימיות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בנות יקרות

תודה על כל התמיכה בשבוע האחרון , ותודה על הבית החם והמחבק שתמיד מקבל אותי , לא משנה מה אני מרגישה וכמה אני מתלוננת , אתן תמיד כאן לעזור לי לעמוד על הרגליים ולהתמודד עם כל מה שאני עוברת .

העצבות עברה סוף סוף, כבר חשבתי שהיא תישאר פה לעולם ...היא היתה כל כך חזקה וכל כך עמוקה שבאמת לא האמנתי שאני אתאושש ממנה אלא אם יהיה הריון ...

ואתן , אתן שהייתן שם בשבילי ... ניחמתן, עודדתן , והראתן לי שכולנו עוברות את העצבות הזאת, שהיא נורמלית לתהליך הזה, שיש עליות וירידות , והכל עובר , צריך רק סבלנות
    האופטימיות חוזרת , לאט , אבל חוזרת ...

תודה

תן לאהבה שלך להוביל אותך
8 תגובות
עמוד 1
  • ברוכה הבאה ילדה, מה שנשאר לנו בסוף זה תקווה, שהפעם זה החודש שלנו, חג שמח ובשורות טובות
  • הפעם אני עונה בלי דמעות אלא עם חיוך ענק על השפתיים ..... כניראה שאת צודקת ....

הלוואי שזה החודש של כולנו .... תארי לך איזו חופשת לידה נעבור ביחד חחחחחחח
    הלוואי חזק חזק......
    תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • אמרתי לך.. הורמונים..(:
    זה הזמן להעריך את מה שכן יש לנו, מהחג והמשפחה. לעשות מה שטוב..
    ואמן ממתינה לבשורות טובות!!!!
  • בוקר טוב קרן אור...

את יודעת מה ? זה בדיוק מה שהחלטתי לעשות הבוקר ...

ארוחת ערב החג עברה בשלום ... היינו בחוג מאוד מצומצם שלא שאל שאלות מיותרות . היום יש לנו ארוחת צהריים משפחתית, וגיסי עם התינוק החדש , השני שלו, פתאום הודיע שהוא מגיע .... אבל החלטתי לא להתייחס לזה שלהם כבר יש ילד שני ולי עוד לא ... אלא להסתכל על הזוגיות שלי, על הארוחה שאני כל כך מחכה לה , וכן, על המתנה הגדולה מכל, הילד שלי ... שהוא הכי מקסים שלי בעולם ....
    בחרתי , שלא להילחץ, ולא להתעצב מכל מה שקורה סביב , כי מה שהכי חשוב לי זה מה שקורה איתי ... ואני בוחרת להסתכל על החצי המלא של מה שקורה אצלי , ולא על החצי הריק ...
    זה נס החג האישי שלי אני מניחה ... או שזו פשוט העליה ברכבת ההרים עליה עליתי כשהחלטתי ללכת לטיפולי פוריות

נשיקות

תן לאהבה שלך להוביל אותך
  • ג'ירפה יקרה! ברוכה השבה! מקווה שהאופטימיות תשכון בליבך לעד ובקרוב מאוד תגיע הבטא המהממת שכולנו מייחלות לה כל כך!
    חג שמח נשיקות

אפרסקית
  • גירפה יקירתי, כל הכבוד..
    אז מה אם לגיסך ילד שני? שיהיה להם לבריאות. כל ילד שיכול לקבל אהבה שיגיע לעולמנו ויבורך. אנני בטוחה שלך יש המון דברים טובים שניתן רק לקנא בהם והם שלך..
    חג שמח יקירתי..
  • גירפה יקרה אני שמחה לקרוא שאת בימים אופאימים, הדרך רצופה משברים ורגעים קשים, ואנחנו, חזקות שכמונו קמות על הרגליים לעבר הטיפול הבא.

מאחלת לך שזאת הנפילה האחרונה במסע הזה ואוטוטו תתבשרי ב״ה בבשורה משמחת!!

נשיקות אהובה

לילך
  • תודה בנות , פשוט תודה ...

תן לאהבה שלך להוביל אותך
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה