אני בשוק!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אנחנו עכשיו אצל המשפחה של בעלי..
    בהתחלה חמתי הרימה את פיצי ואמרה אני רוצה להרים אותו אני לא רןאה אותו הרבבה...הרימה בדיוק שתי דק בטענה שהנכדה שלה בוכה כי היא מקנאה...
    אחכ שוב הרימה אותו ואמרה תראי איך הוא נהנה...אז אמרתי נו בטח כי הוא רואה טלוויזיה..אני לא מרשה לו טלוויזיה..התווכחה איתי שהוא לא באמת רואה !!
    אחכ...השיא מגיע...מוכנות?? היא שוב הרימה אותו והוא בכה אז אמרה אולי הוא צמא? אמרתי צמא???? ענתה לי כן ! אז למה יש פה בקבוק מים ??
    מה היא שפויה ממתי תינוק בן חודשיים וחצי שותה מים?!?!יש פה גם קולה אז מה הוא צמא ?!

בסוף הדרך עוד תהיה מאושר!!!
15 תגובות
עמוד 1
  • חחח תהיי רגועההההה;))))))
    לא שווה
    [

• חחחחח בטטה אדומה, אני מזדהה איתך יותר מרגע לרגע!!!
    מזל שיש את הפורום הזה בשביל לפרוק, לא ככה??
  • אני יודעת שאת עצבנית ותסלחי לי מראש אבל...
    פפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!!!!
    ועוד סבתא, לא תגידי אדם שלא גידל ילדים...
    אני מבינה אותך, משתתפת בעצבייך
  • ועוד בעלי כל הזמן מתגאה.."אמא שלי גידלה עשר נכדים"
    לא רוצה לדעת איך!! מזל שהייתי שם אחרת הייתה גם מביאה לו אנטריקוט

• ועוד בעלי כל הזמן מתגאה.."אמא שלי גידלה עשר נכדים"
    לא רוצה לדעת איך!! מזל שהייתי שם אחרת הייתה גם מביאה לו אנטריקוט

• אני לא ממש מכירה אותך...וסליחה שאני נדחפת....
    תינוק בם חודשיים גם עם הנקה מלאה כן יכול להיות צמא...כמו כולנו ומספיק שלוק קטן של מיים...באמת לגימה אחת... במיוחד עכשיו שמתחיל להיות חם....

• הנקה זה גם מים וגם אוכל.

• אם הוא צמא אז נותנים לו הנקה נוספת
    אותו הדבר לתינוק עם תמל - נותנים בקבוק נוסף במהלך יום חם.
    בגיל כזה אסור להם עדין מים

• מאמי חבל על עצבים , הן תמיד חושבות יודעות יותר מאיתנו , תתעלמי
  • חייבים לפתח חסינות לשטויות שאומרת המשפחה המורחת הכל-יודעת... אני עובדת על זה ללא הפסקה;)

~~ענת~~

• ענתוש זה מאד לא קל.
  • בנות אתן מתעצבנות על שטויות .
    אז אמרה שהתינוק צמא אז מה ? פעם היו נותנים מים ועכשיו כבר לא ,פעם היו גם נותנים מוצקים בגיל ממש קטן אפילו לפני גיל 3 חודשים ,ומה בעיה להנהן עם הראש ולהגיד כן נכון הוא נהנה מסבתא שלו ,במקום ליצור תהום יותר עמוק ?אז ראה טלוויזיה לשניה וחצי אז מה ? ולמה להתווכח על זה בכלל ? ושוב פעם היו נותנים מים ...גם לתינוק יונק ,עד שהבינו שזה מפחית את ההנקה ומפחית עליה במשקל . לא באמת אסור מים ,הקטע שזה בא על חשבון ההנקה .
    בטטה קצת סבלנות וסובלנות גם אם היא אישה הכי נוראית בעולם וחמות הכי מעצבנת ,אם תהיי יותר סבלנית תאמיני לי תרגישי מיד שינוי ביחסים .
  • אסקי, אחלה עצות!

בטטוש קבלי סיפור דומה, חמותי יושבת לידי על הספה אצלי בבית כשאביב היה בן 3 שבועות בערך
    הוא אכל (הנקה) וכעבור כשעה הוא ממש בכה, מה שהיה נראה לי כמו בכי של רעב
    הוצאתי ציצי ונתתי לו שוב לאכול
    חמתי בלי להתבלבל "את מאכילה אותו יותר מידי"
    מאוד נעלבתי
    כמובן שאני אמא חדשה ואיני יודעת הרבה
    ואביב באמת יונק הרבה.....שיהיה בריא 5.5 ק"ג עכשיו
    אבל אותי זה מאוד העליב
    כי הרגשתי שהיא מבקרת את האמהות שלי
  • אין סוף ליציאות שלהן

• אין סוף ליציאות שלהן