סיפור הלידה שלי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מוצאי שבת אני ובעלי החלטנו שזהו מסיימים את הכל לפסח וניקינו את כל המטבח ומה שנותר עד 3 לפנות בוקר. מרוצים ועייפים הלכנו לישון עם המון תכנונים ליום כיף וקניות שנעשה למחרת בבוקר.
    בבוקר יום ראשון השעון המעורר שלי מצלצל ופתאום אני מרגישה זרם מים חם יוצא ממני,אני רצה לשירותים ובראש אני אומרת לעצמי שאני בטוח מדמיינת שאין מצב שזה ירידת מים,אבל הזרם לא מפסיק וכל כמה דקות אני מטפטפת
    בערך ב10 כבר היינו אצל ההורים שלי מאורגנים ןשמנו את הילדה אצלם ונסענו ללניאדו.
    בביה"ח כרגיל עשו מוניטור ובדיקות וגילו שאכן אני עם ירידת מים ופתיחה של 4 .
    אחרי מקלחת והתארגנות נכנסתי לחדר לידה בערך ב12 וכבר מודיעים לי שאין לי מספיק צירים וחייב פיטוצין.
    הזריקו את החומר ולאט לאט הפתיחה מתקדמת והצירים התגברו עד שכבר לא יכולתי לסבול אותם ובפתיחה של 6 הזריקו לי אפידורל :).
    עייפה ורגועה יותר הודעתי שאני רוצה ךנוח ועם פתיחה של 6 הלכץי לישון.(השעה הייתה 3)
    ב4 רופא מגיע לבדוק עניינים עקב ירידת דופק והוא מעיר אותי לחוץ "גברת הראש למטה את בלידה"
    חצי ערה התחלתי ללחוץ ותוך חצי שעה הילדה פשוט נשלפה החוצה.
    זה היה מהיר וקל וב"ה מדהים!!
    הרגשתי כל צעד.
11 תגובות
עמוד 1
  • סיפור מהממם,נשמע שזה עבר חלק ב״ה!
    שיהיה בשעה טובה ומוצלחת,תגדלו אותה בנחת

• מרגש מאד מאד !

שתגדלו אותה בנחת , תראו ממנה אושר ואור !

• כמה מרגש!!!!! שיהיה לכם חג שמח במשפחתכם הקטנה אך המורחבת
  • איזה יופי!
    הלוואי עלי לידה מהירה כל כך ....
    תגדלו בנחת ובאושר
    המון בריאות
  • מרגש
  • איזו לידת חלום!!! בן פורת יוסף 555
    המון נחת משתי הנסיכות
    תהני מהן מותק

• מאמוש איזה מרגש , תגדלי אותה בנחת
  • ב"ה באמת לידה מדהימה
    מאחלת לכל אחת לידה כזאת