עזרה דחופה בדיקת הריון!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי יקירות חג שמח! אני חדשה כאן וממש ממש לחוצה. אני לא זוכרת את תאריך הווסת האחרון שלי, אם אני לא טועה זה היה בסביבות ה 17 או 18.3. ב 9.4 קיימתי יחסים עם חבר שלי (בעלי לעתיד) והוא גמר חצי בפנים וחצי בחוץ (לפי מה שהוא אמר, סורי על הישירות) ואני ממש לחוצה לדעת אם יש הריון, אני לא מפסיקה לחשוב על זה מאותו לילה! מתי בזמן הכי קרוב אני יכולה לעשות בדיקה, אפילו בבית חולים, שבה אני אדע אם אני בהריון? קראתי באיזשהו אתר שבין 8-10 ימים אחרי ההפרייה ניתן לדעת. מישהו יכול להסביר פחות או יותר? הפרייה הכוונה מאותו הלילה? תודה רבה מראש על העזרה!!
5 תגובות
עמוד 1
  • ביוץ מתרחש -בהערכה גסה- כשבועיים לאחר קבלת המחזור.
    הוא יכול להקדים או לאחר ואם לא עוקבים אחריו במתכוון קשה מאוד לדעת מתי בדיוק הוא התרחש.
    הפרייה יכולה להתרחש גם ארבעה וחמישה ימים לאחר קיום יחסי מין.
    אני מסבירה לך כדי שתביני כמה קשה לדעת אם נקלטים להריון רק על בסיס חישוב תאריך המחזור ותאריך קיום יחסי המין.

אם המחזור התחיל ב 18.3 ונמשך שבוע {?} את למעשה קיימת יחסים שבועיים לאחר סיומו מה שמגדיל את הסיכויים להריון, ולשאלתך, הריון ניתן בדרך כלל לזהות כשבועיים לאחר הביוץ, זה יכול להיות ביום בו את אמורה לקבל מחזור {שתקבלי או שלא} ולפעמים זה יכול לקחת טיפה יותר זמן.

אני ממליצה לך להמתין עד התאריך בו את אמורה לקבל המחזור ובמידה ולא תקבלי לעשות בדיקת שתן ביתית {שלעיתים לא מזהה גם שבוע לאחר איחור - כמו שקרה אצלי} או פשוט לגשת לקופ"ח ולעשות בדיקת דם פשוטה {אין צורך בבתי חולים לשמחתנו} ולקבל תשובות עוד באותו יום.

שיהיה בהצלחה.
  • איזה תשובה מפורטת, תודה רבה עזרת לי מאוד ! אני פשוט בלחץ.. שקלתי ללכת יום ראשון לעשות בדיקה ואני לא יודעת עד כמה זה יהיה רלוונטי..

ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי Badolina

ביוץ מתרחש -בהערכה גסה- כשבועיים לאחר קבלת המחזור.
    הוא יכול להקדים או לאחר ואם לא עוקבים אחריו במתכוון קשה מאוד לדעת מתי בדיוק הוא התרחש.
    הפרייה יכולה להתרחש גם ארבעה וחמישה ימים לאחר קיום יחסי מין.
    אני מסבירה לך כדי שתביני כמה קשה לדעת אם נקלטים להריון רק על בסיס חישוב תאריך המחזור ותאריך קיום יחסי המין.

אם המחזור התחיל ב 18.3 ונמשך שבוע {?} את למעשה קיימת יחסים שבועיים לאחר סיומו מה שמגדיל את הסיכויים להריון, ולשאלתך, הריון ניתן בדרך כלל לזהות כשבועיים לאחר הביוץ, זה יכול להיות ביום בו את אמורה לקבל מחזור {שתקבלי או שלא} ולפעמים זה יכול לקחת טיפה יותר זמן.

אני ממליצה לך להמתין עד התאריך בו את אמורה לקבל המחזור ובמידה ולא תקבלי לעשות בדיקת שתן ביתית {שלעיתים לא מזהה גם שבוע לאחר איחור - כמו שקרה אצלי} או פשוט לגשת לקופ"ח ולעשות בדיקת דם פשוטה {אין צורך בבתי חולים לשמחתנו} ולקבל תשובות עוד באותו יום.

שיהיה בהצלחה.

• אם הוא בעלך לעתיד אז למה את בלחץ?
    תמתיני לזמן המחזור ותראי אם הוא מגיע.
    יכול להיות שמרוב שאת לחוצה הוא יאחר מעט אז תמתיני עוד יום או יומיים ואז תעשי בדיקה.
    מאחלת לך לקבל את התוצאה שאת מייחלת לה

• אני בלחץ כי לא חשבנו על ילד עכשיו.. אבל כמובן שאם יהיה הריון נתחתן יותר מוקדם (היינו אמורים להתחתן עוד שנה).. קצת מלחיץ אבל אני מאמינה שהכל מלמעלה ומה שצריך לקרות קורה!! תודה:)
    ציטוט:
    פורסם במקור על-ידי mashiach

אם הוא בעלך לעתיד אז למה את בלחץ?
    תמתיני לזמן המחזור ותראי אם הוא מגיע.
    יכול להיות שמרוב שאת לחוצה הוא יאחר מעט אז תמתיני עוד יום או יומיים ואז תעשי בדיקה.
    מאחלת לך לקבל את התוצאה שאת מייחלת לה

• תעדכני
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה