הפרשות חומות לפני הווסת שאינן מגיעות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום רב וחג שמח,
    כל חודש כחמישה ימים לפני קבלת הווסת מתחיל לי הפרשות חומות ואז מגיע הדימום,
    (אנחנו מנסים להיכנס להיריון)
    אבל החודש ההפרשות החומות טרם הגיעו ואני צריכה לקבל ביום שבת הקרוב.
    יש לציין שיש לי הפרשות צהובות בהירות בהירות וממש טיפה(סורי על התיאור)
    יכול להיות שזה מבשר לטוב ולא יגיע המחזור?
    אודה למי שיודעת ותוכל לענות לי על זה
    תודה וחג שמח

אדררר
50 תגובות
עמוד 1
  • אין לדעת חמודה שלי:) אולי כן ואולי לא . אני גם מזהה את ההפרשות שאת מתארת אצלי אבל אני לא יודעת מה זה אומר אצלך האם המחזורים שלך קבועים? האם הצלחת לזהות ביוץ החודש? אם עבר 12 יום מהביוץ אולי תוכלי כבר לזהות בבדיקת ביתית כנראה. הכי טוב אם המחזור מדייק בד"כ ולא מגיע בשבת תעשי את הבדיקה ביום ראשון בבוקר בהצלחה!!!!!!!

Lironle
  • המחזור שלי נע בין 22 עד 24 ימים.
    החודש כן זיהיתי אץ הביוץ. ןכל חודש יש לי כמה ימים של הפרשות. והחודש הזה אין לי הפרשות בכלל שמדמות מחזור שקרב... ועברו 12 ימים מהביות
    מה את אומרת?

אדררר
  • אני פשוט לא רוצה שתקני בדיקת הריון ותתאכזבי חלילה כי זה מוקדם מידי או מה... אבל , תמיד אפשר לנסות. לפעמים שזה ממש מוקדם אז זה לא מתגלה וסתם מתבאסים. מצד שני אני מבינה את המתח והציפייה , את יכולה לקנות בדיקה ולעשות את זה על הבוקר עם הפיפי הראשון. מתוך הנחה כמובן שזה צעיר מאוד לגלות הריון.אז אם יוצא שלילי זה עדין לא אומר כלום ואז תנסי שוב כמה ימים אחרי האיחור.
    אם יש לך בדיקת ביוץ בבית את יכולה גם דרכה אבל זה לא עם הפיפי הראשון אלא השני ובתנאי שלא שתית לפני זה.
    בהצלחה חמודה אני ממש מקווה בשבילך שזה יהיה הריון!!! אמן!
    תעדכני :)

Lironle
  • תודה מאמי
    ברור שאני יעדכן... יש לי בדיקת ביוץ בבית...
    אני יעשה מחר אחרי הפיפי של הבוקר... חבל שאני לא יכולה לעשות כבר היום... תודה וחג שמחר מאמי

אדררר
  • את יכולה לעשות בדיקת ביוץ כל עוד לא שתית שעתיים בערך לפני, אבל גם עד 20:00 בערב או משהו.. יאללה מחר בפיפי שני אבל לא ראשון את הבדיקת ביוץ! מתרגשת בשבילך בהצלחה

Lironle
  • תודה מאמי שאלה אחרונה.
    החודש עליתי על הביוץ בעזדת מעקב זקיקים.
    שזה היה בראשון לפני שבוע וחצי.
    השאלה שךי היא האם לאחר 12 ימים בדיקת ביוץ תזהה היריון בוודאות?
    תודה על העזרה

אדררר
  • פשוט מאוד לא בא לי להתלהב ובסוף להתאכזב

אדררר
  • אוף רשמתי לך הודעה ממש ארוכה וזה מחק לי :-(..
    אז עוד פעם .
    דבר ראשון את יכולה לשאול מלנתלפים שאלות בשביל זה הפורום הזה נועד! דבר שני לגבי הבדיקה , יש כאלה שאומרים שהבדיקת ביוץ יכולה לזהות הריון מיום ה 10 לביוץ שאצלך זה גבולי , יש כאלו שאומרים שצריך לחכות לאיחור במחזור שאצל זה ביום ראשון, אני אומרת תעשי מחר בדיקת ביוץ , מה אכפת לך את רואה שלילי... תעשי בדיקת הריון יום אחרי האיחור על הבןקר. חוץ מזה יקירתי את יכולה ומותר לך להשתגע ולעשות מתי שבא לך בדיקה וכמה שבא לך , אני כל כך מכירה את תחושת המתח והתסכול מהחוסר וודאות וכן גם את האכזבה:-/ אבל... בואי, לא להתאכזב יותר מידי כן!? זה רק אומר שאת בפיתחו של חודש חדש ויאללה לעבודה:-) לעשות מלאאאא סקס!

Lironle
  • חחחח טוב זה מה שאני יעשה...
    בינתיים אין לי הפרשות חומות שזה כבר סממן טוב...אמן...
    אני יעדכן בהמשך...
    שבת שלום וחג שמח

אדררר
  • באסה... ההפרשות החומות התחילו להם היום... כנראה שאכן המחזור מתקרב

אדררר
  • היי חמודה! זה בסדר, באמת, זה רק אומר שאת מתחילה חודש חדש. תעבירי אותו בנחת ושלווה והכנה של הגוף והנפש להקלטות. תעשי מלא סקסססס ברצינות. זה בסוף יקרה !!!

Lironle
  • זה גם יכול להיות מבשר כל תחילת היריון?
    בדרך כלל מתחילות לי הפרשות כחמישה ימים לפני. והיום בבוקר היו טיפה הפרשות ופסקו... וגפ בניגוב אין משהו חריג.
    גם אין לי כאבי בטן או משהו שמסמל על בואו של המחזור... אוףף....

אדררר
  • לא רוצה ליצור השלייה אבל יכול להיות מאוד שזה כתוצאה מהשרשה ברחם. בשורות טובות מחזיקה לך ולי אצבעות אנחנו במצב זהה
  • אמן מאמי
    ומתי את (לא) אמורה לקבל?

אדררר
  • הייתי אמורה לקבל היום בנתיים לא הופיע... מה איתך?
    בשורות טובותתתתת
  • גם אני אמורה לקבל היום... בינתיים רק הפרשות... אין כאבים או משהו שמזכיר את תחית המחזור ... בשורות טובות שיהיה לשתינו

אדררר
  • אמן!! לי אפילו הפרשות אין .. אוף המתח הורג אותי...
  • אם לא היו לי הפרשות במקומך הייתי עושה בדיקת היריון... לא הייתי עומדת בלחץ הזה... בגלל שהמחזור שלי לא סדיר אני יצטרך לחכות עוד כמה ימים ולראות אם מה שיש לי עכשיו אלו רק הפרשות או שמה המחזור מתקרב...

אדררר
  • עשיתי בדיקת דם שלושה ימים לפניי האיחור היה שלילי. אבל האח שעשה לי את הבדיקה אמר שכל עוד זה כזה מוקדם יש סיכוי גדול שיצא לי תשובה שלילית ואחרי שבועיים חיובי. אוףףףףף כל כך רוצה לדעת תשובה סופית לכאן או לכאן.
  • במתח הזה הורג... נכון לעכשיו אני עדיין לא קבלתי... ואת? אמן לבשורות טובות לשתינו

אדררר
  • בנות..
    נכון שקשה צאוד לא להלחץ.. אבל כדאי לכן מאוד לנסות להשאר רגועות כדי לשמור על השפיות שלכן..... זנ לא פשוט וצריך לעבוד על זה אבל זו המלצה מניסיון אישח.
    אחריי שמרפים קצת - הכל ניראה אחרת
    וההריון קרוב משאתן חושבות

בסוף הכל יהיה בסדר

בהצלחההה

ליטלילי

• עשיתי עכשיו בדיקת היריון (לא שתן ראשון של הבוקר)והראה שאין היריון... האם תשובה זו היא וודאית? או לחכות עוד מספר ימים ובמידה ולא מגיע לעשות שוב?
  • לא וודאי בכלל.. הבדיקות לא מדויקות אמרת שהיו לך הפרשות היום חכי עוד שלושה ימים תעשי שוב. אני גם עשיתי בדיקה היום אבל אני בדילמה לגביי התוצאה היה קו ממש בהיר כמעט שקוף.. אני גם אחכה עוד שלושה ארבעה ימים (בתקווה שאצליח להתאפק) ואעשה שוב בדיקה.
  • מאחר לי בשלושה ימים... ההפרשות פסקו.... והמתח הורג אותי... אף פעם לא מאחר לי... רק מקדים לי... אני יחכה למחר ויבקש מהרופאת משפחה שתיתן לי לעשות בדיקת דם... זה הכי טוב

אדררר
  • קורל יקירתי ...
    פס זה פס גם אם הוא בהיר :)
    הייתי ממליצה לעשות שוב בדיקה בערב או מחר עם הפיפי הראשון ..
    תשמרי את המקלון ותשווי ובע״ה תראי שהוא התחזק ! ( מניסיון)
    בשורות טובות לכולן :)

• אדר ,
    הכי נכון לדעתי כרגע זה באמת לעשות בדיקת דם מחר בבוקר:-) עד הצהררים את כבר תדעי את התשובה! תהי אופטימית ככה או ככה כנראה שבזמן הקרוב זה יקרה לך וכולנו נעשה לך חגיגת פורום. יאללה בהצלחה בובה

Lironle
  • תודה לירון... אני יבקש בדיקת דם מקווה שיתנו לי את ההפנייה כבר למחר...

אדררר
  • ותתעודדי כי המחזור עדין לא כאן!!!

Lironle
  • היי בנות, קודם כל שיהיה בהצלחה!!
    הרגשתי צורך לשתף...אני נמצאת כמעט באותו מצב... הייתי אמורה לקבל לפניי יומיים ואתמול היה לי כתם חום קטן וזהו... עשיתי בדיקה ביתית ואני לא בטוחה אם ראיתי בברור קו ואם כן הוא ממש אבל ממש חלש ממש כמו שקורל תיארה.. עשיתי בדיקת דם הבוקר וואני בלחץ אטומי.
    שיהיה לכולנו בהצלחה מחזיקה לכולנו אצבעות !

אפי
  • אפי! נשמע טוב מצבך!! יאללה מחזיקות לך אצבעות! אמן הלוואי וזה ילך לך! אז כרוכה הבאה ו בהצלחה ותעדכני אותנו!
    אדרי מה איתך בובה?

Lironle
  • תוצאת בטא 6!!! מה זה אומר??

אפי
  • שיתכן ותפסת את זה ביום ההשתרשות שלו!!!, לעשות בטא נוספת :) אנחנו צריכות לראות בטא שהולכת וגדלה בעזרת השם!!! בנתיים הכל פתוח! אני רוצה להאמין שאת בהריון!!

Lironle
  • תודה רבה לירון על התגובות!
    וואוו זה כל כך מבלבל, חשבתי שהלחץ יתפוגג ברגע שאני אקבל תשובה... עכשיו בניגוב יש לי הפרשות חום צהבהב (סליחה על הפירוט) וזה מלחיץ שאולי זה המחזור, מקווה שלא....

אפי
  • מקווה בשבילך אפי! בהצלחה!!

Lironle
  • היי בנות, קודם בהצלחה לכולן... אמן
    ואני רוצה לשתף אתכן שהיום לאחר איחוק של 4 ימים קבלתי מחזור...לא נורא... תמיד יש את חודש הבא... אל ייאוש

אדררר
  • באמת צריך לזכור שתמיד יש את חודש הבא!
    אני גם אעדכן עוד יומיים אם יצא מזה משהו החודש
    שיהיה לכולן בהצלחה!!

אפי
  • בהצלחה לכולן..נמצאת באותו מצב מאחר לי המחזור כבר ב4 ימים וסליחה על התיאור גם לי יש הפרשות חומות לפני מחזור כאבי שדיים וגב והחודש אין לי את התופעות הללו רק הפרשות צמגיות צהובות (סורי על התיאור) מה זה אומר???

moryani
  • היי מורני, אולי תעשי בדיקה ביתית אם מאחר לך כבר בארבעה ימים.. בהריון הקודם שלי גם היו לי הפרשות כמו שתיארת. אגב מתי הייתה הווסת האחרונה שלך?

אפי
  • היי אפי תודה על ההתעניינות, תאריך אחרון של וסת 21.3 אין לי שום סימן להגעתו אבל לא רוצה להשלות את עצמי

moryani
  • זה בדיוק אותו התאריך שלי... מחר אני עושה בדיקת דם חוזרת לבדוק אם יש התפתחות תקינה של הבטא... כניראה שאני בהריון... אני מקווה לפחות. הרופא נשים אמר שבעיקרון בטא 6 זה חיובי, יכול להיות שזה משהו שלא התפתח....או שזה התחלה של הריון ושהבדיקה נעשתה בהפרש של שעה בערך מהשתרשות .. הזוי כל העניין.הלאווי.
    מחזיקה לך אצבעות שלא יגיע המחזור

אפי
  • גם אני עדיין לא קיבלתי, מחר הולכת לעשות בדיקת בטא! כל כך מקווה לקבל בשורות טובות!!!
  • הלוואי בע״ה בשורות טובות לכולנו.. תעדכני בבדיקה נהיה אופטימיות שהחודש הזה הוא שלנו

moryani
  • עשיתי בדיקה ביתית יצאה שלילית..!!!??

moryani
  • עשיתי בדיקה בבוקר וישר אחר כך קיבלתי מחזור... הבטא כמובן יצאה שלילית....באסה כנראה שהיה משהו שלא התפתח
    ממשיכים הלאה באופטימיות
    מחזיקה לכן אצבעות

אפי
  • הכל חדש חודש חדש..להמשיך להיות אופטימית..ואצלי הלחץ יותר, בדיקה ביתית שלילית ומחזור לא מגיע מה עושים??? בדיקת דם רק שבוע הבא אם המכשפה האדומה עדיין לא תגיע..בהצלחה לכולנו..בשורות טובות ושבת שלום

moryani
  • שלום לכולן, חדשה כאן בפורום...
    יש לי שאלה, אולי קרה למישהי....
    יש לי מחזור מאוד לא סדיר, לפני 9חודשים ילדתי בת כשבמקרה תפסתי את הביוץ ..
    קיבלתי פעם אחרונה ב 27/12/13 ומאז עדיין לא קיבלתי...
    לפני 10 ימים בערך התחילו לי הפרשות חומות משהו כמו שבוע אולי קצת יותר וכאבי מחזור והיום כבר אין אך עדיין לא קיבלתי... עשיתי בדיקה שבוע שעבר ויצאה שלילית- בדיקה ביתית ..
    מה דעתכן? יש עוד סיכוי?
    מורן

• תעשי בדיקת דם, ואם שלילית לכי לרופא נשים מומחה לפוריות, אם עוד לא הלכת. זה לא תקין לקבל מחזור פעם במספר חודשים. אם זה ככה רק מאז הלידה זה עוד בסדר בערך, אבל אם זה רגיל אצלך עוד מפעם אז תבררי מה קורה שם.

• האמת שזה ככה מהפעם הראשונה שקיבלתי, תמיד אמרו לי שזה קשור לתזונה ..
    בצבא לקחתי גלולות כדי לסדר וככה הייתי 6 שנים עד שהתחתנתי והפסקתי עם הגלולות, הקלטתי חרי 4 חודשים...
    יום רביעי יש לי רופא נשים, נראה מה הוא יאמר ...
  • פעם אחרונה שהיה לי מחזור זה ב9.2.18 ואני עשיתי בדיקה ביתית יצאה שלילי ואחרי זה עשיתי בדיקת דם והתוצאה יצא קטן מ2 והרבה אומרים שזה תחילת הריון או אין הריון עכשיו אם אני לא בהריון למה היה לי הפרשות חומות ולא התחיל לי מחזור בכלל .
    אם היתכן שאני בהריון ויש לזה סיכוי ?
    והאם היתכן שהביוץ שלי איחר בהרבה או שזה לא הגיוני ?
  • ההמתנה והאי וודאות קשים מאוד.. כל דבר קטן נותן לנו תקווה... מצד אחד טוב שכך- תמיד צריך לקוות, זה מחזיק לנו את השפיות.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה