מתחילה IVF ומתה מפחד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • כמה שהייתי גיבורה עד עכשיו - זריקות , הקאות, עליה במשקל, שליליים - איכשהו התמודדתי עם זה
    עכשיו באמת מתחיל הלחץ
    מצד אחד אני יודעת שאני מתחילה את הטיפול עם אחוזי הצלחה הגבוהים ביותר, אבל מצד שני אני יודעת שזו גם סוג של סוף הדרך"
    אני לא אופטימית כמו שהייתי לפני הזרעות
    גם הטיפול עצמו ,תופעות הלואי שלו מפחיד אותי ..................
    זה כזה סוג של פוסט " התפרקות" כי עד עכשיו לא עשיתי את זה וזה גם לא האופי שלי ( זה פאק מקצועי מעצם העובדה שאני מטפלת באחרים, זה מונע ממני להפגין רגשות ולקבל תמיכה בעצמי )
    אוףףףףףףףףףףף
9 תגובות
עמוד 1
  • יוליה אני מבינה ואותך ואיתך בדיוק באותו מקום.. שהרופא אמר לי שאני אצטרך לעבור להפריות אחרי הסבב השלישי (אם לא יצליח) התפרקתי.. בכיתי ובעיקר פחדתי..
    אבל!!!!
    הבנות כאן הסבירו את התהליך בצורה מאוד ברורה ואת האמת אני אומר לך אני לא חושבת שהשד כל כך נורא... נכון עוד לא הייתי שם ואין חכם כבעל ניסיון אבל מה כבר יכול להיות?! אם זה מה שצריך להיות וככה יהיה לנו ילד אז יאללה שיהיה!

אני לא גיבורה וגם לי יש את המורדות שלי וכמו שאמרת ל"להתפרק" זה לא באופי שלי גם.. אבל אין מה לעשות כולנו פה באותה סירה וכולנו חותרות לאותה מטרה
    אז שאחת מרגישה שהיא נופלת התפקיד של האחרות כאן הוא להרים אותה!

אגב, זה בשום פנים ואופן לא סוף הדרך.. תראי כמה בנות נכנסו כאן להריון (ברוך השם) מהפריות.. גם לך זה יקרה! תאמיני!

ואין מקום יותר טוב להתפרק בו מפה! בית חם ואוהב לכל מטופלות הפריון למינהן...

מחזיקה לך שיעבור בשלום ובעזרת השם יהיה הסבב הראשון והאחרון שלך!

אפרסקית
  • יוליה אהובה,
    באמת שהשד לא כזה נורא..
    גם לי הייתה מין תחושה של זהו הגענו למוצא האחרון.
    מסתבר שזה ממש לא ככה, גם בתוך ההפריה עצמה יש המון רמות שונות כמו הנצה ומיקרומניפולציה והחזרות כפולות וכו..
    הקושי העיקרי הוא הקושי הרגשי ואיתו את כבר מתמודדת כמו גדולה..
    מאחלת לך שהסבב הראשון יהיה הסבב המנצח!!
    בהצלחה
  • תודה רבה !!
    מחזיקה לכולנו אצבעות :)
  • יוליה יקירה כולנו מבינים אותם,כולנו עברנו את השלב הזה,וזה לא סטף הדרך זה ההתחלה, התחלה חדשה לגמרי של דרך לא קלה אבל בהחלט עם אחוזי הצחה גבוהים.
    שיהיה בהצלחה מאמי אין מה לפחד אנחנו כאן בכל שאלה וגם סתם בתור אוזן כשבת
  • היי מאמי, אני באותו מצב שלך, אני בערך בעוד שבועיים עושה את הטיפול הראשון וגם לי יש חששות... אך אני מנסה להרגיע את עצמי בכך שיש בנות שעברו את זה ואז מקבלות את המתנה הכי גדולה בחיים ולזה אני מחכה בקוצר רוח :)

שיהיה לנו בהצלחה
  • יוליה אני עברתי אחרי שנתיים וחצי להפריה.. עד כדי כך לא רציתי.. וגם את תעברי את זה שלב אחר שלב וזה יהיה יותר טוב ממה שאת חושבת..
    בהצלחה.. ואגב כאן את כן יכולה להתפרק ולבקש עזרה...
  • בנות, תודה רבה , רבה לכן :)
    בהצלחה לנו
  • היי יוליה...
    אם לומר את האמת, אני לא הרגשתי כך כי אני בדיוק להיפך - רציתי טת ההפריות!
    הבנתי מהר מאוד שזה כולל סך הכל עוד שלב קטנטן של שאיבה וחוץ מזה כל השאר אותו הדבר כמו בהזרעה עם הורמונים. אז זה בהחלט שווה את זה. אחוזי ההצליה גבוהים יותר. הטיפול מכוון יותר ומדוייק יותר. לא אהבתי את חוסר הודאות שבהזרעה כשבהפריה את יודעת בדיוק מה הופרה וכמה והכמות גדולה יותר של עוברים ונישארים גם מוקפאים לעתיד או לניסיונות הבאים......

בקיצור. התהליך לא בהרבה שונה אך הסיכויים בו גבוהים יותר להצלחה ולכן אני יכולה להמליץ לקחת נשימה עמוקה ולהפנים שהשד לא כזה נורא והכל יהיה בסדררררר

ליטלילי

• היי יוליה,

אני עברתי החודש הפריה ראשונה וגם פחדתי מאוד. והאמת שהבנות בפורום שאמרו לי שזה לא נורא - צדקו. זה אותן הזריקות. ההחזרה יותר פשוטה מהזרעה אפילו, ככה שההבדל הוא רק בשאיבה - שממנה ממש פחדתי אבל היא עברה חלק.
    הסיכויים לעומת זאת יותר טובים וכל התהליך מבוקר יותר כמו שליטל אמרה. לי זה נתן תחושה של ביטחון. אם כבר מזריקים הורמונים אז לפחות שנילך על סיכויים הכי גבוהים.
    בהצלחה!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה