Ivf ראשון - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • Ivf ראשון...לקראת מה אני הולכת? למישהי היתה הצלחה ?התברר כי שתי החצוצרות חסומות ויש לי תוכנית טיפולים ההתחבטות היא בין אסותא לבין וולפסון חולון , איך מתמודדים נפשית?
24 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך, ברוכה השבאה.
    לקראת מה את הולכת, אז ככה יעשו לך ולבעלך בדיקות, כש הכל יהיה נוכן יקבעו לך תוכנית טיפולים שתכולל זריקות שאת מזריקה לעצמך זה לא כואב ולא מפחיד, כל כמה ימים יעשו לך בדיקת דם ואולטראסאונד לראות מתי זקיקים יהיהו בשלים ואז יעשו לך שאיבה
    זה פעולה פשוטה שעושים בהרדמה.
    אחרי זה יפרו את הביציות שנשאבו ויום למחרת יגידו לך כמה עוברים נוצרו. בערך כיומיים אחרי זה יוחזרו עוברים שלך לרחם ובעוד שבועיים בעזרת השם תגלי הריון....
    זה לא הליך קל, מנסים לעסיק את עצמנו בכל מיני דברים חיצוניים, פשוט לא להתרכז בזה.
    שיהיה המון בהצלחה!!!
  • גונאל, צטרוטייד, מונופור מישהי משתמשת ויכולה להגיד לי האם ישנן תופעות לוואי ?
  • אלה סיכמה ממש טוב את ההליך.
    ממליצה לבקש מרשם מהרופא פריון למשחת אמלה שמרדימה מקומית את המקום וכך לא תרגישי את הזריקות בכלל!
    אני השתמשתי בגונל אף 250 ולא הייתה שום תופעה. אני השמנתי ולא בגלל הגונל, אלא בגלל שניחמתי את עצמי באוכל בגלל הטיפולים.
    מאחלת לך בהצלחה רבה ושתיקלטי מהר!!
  • אמן ואמן אני בריאה ולא מעשנת והכל תקין מבחינת המערכת ??אבל העניין של החצוצרות החסומות ועוד משני הצדדים ועוד בגילי, 29, אז השד לא כזה נורא?!? כמה הצליחו בהפריה ראשונה?ואיך להרגיע את עצמי?! אשמח לטיפים...
  • אנחנו עוברים את זה עוד כשבועיים ...אני נורא מתרגשת...
  • השתמשתי בכל אחד מהתרופות האלה, אין להם תופעות לוואי חוץ מקצת שינויי רוח ולי אישית זה גרם לבכות מכל דבר כולל שיר " התקווה" אבל אל מעבר לזה.
    המון בהצלחה תעדכני אותנו כולנו מתרגשות בשבילך
  • אין לי כרגע תשובות לשאלות שלך, כי גם אנחנו אמורים להתחיל בפעם הראשונה בעוד שבועיים.
    כרגע עברנו את כל הבדיקות הראשונות: פאפ, כירורג שד, בדיקת זרע, דופלקס אשכים ועוד ועוד....

רציתי לאחל לך המון בהצלחה!!!

מי הרופא המטפל שלך?
  • רופאי צוות של אסותא 4 רופאים מי שייעץ זה דר אליצור שי הוא מדהים מרגיע וכל הצוות שם מדהים
  • הי,
    הבנות די סיכמו את התהליך, לא פשוט אבל לא כזה נורא. עצה אישית שלי, לשמור על מצב רוח טוב, לחשוב חיובי ולעשות בדיוק מה שהרופא אומר.
    אישית טופלתי באסותא ראשון לציון (שאיבה והחזרה) ברוך השם נקלטתי בהפריה ראשונה ואוטוט אני בחודש 9.
    מאחלת לך בהצלחה ודרך קצרה להריון תקין ובריא!
  • תודה. אמן לכולנו אעדכן בהמשך...????????
  • קודם כל בהצלחה אמן ותיקלטי בהפריה הרשונה השד לא נורא בכלל...
    הזריקות מתרגלים והם לא כואבות בכלל הצטרוטייד הפעם הראשונה מאדים את המקום וקצת מנפח ממש טיפונת אבל תוך חצי שעה עובר... השאיבה מהרדמה מלאה תשתי אחר כך הרבה מים ולא יכאב לך בכלל ההחזרה מאוד פשוטה אני ממליצה אחרי ההחזרה לקחת יומיים חופש לנפש לנוח קצת ופשוט להיות רגועה...
    שיהיה בהצלחה ורק אסותא! אל תעשי בבית חולים ציבורי בפרטי הכל יותר נעים!

לילוש
  • מתרגשת ומפחדת ביחד ...אפשר לעשות הליכות? בעלי כל הזמן אומר לאכול בצורה מאוזנת מאיזו בחינה יש מאכלים שעדיף לא לאכול, ומה לגבי נס קפה? והזריקות מה העלות שלהן דרך מכבי?
  • אני אישית נמנעת מספורט בתקופת הטיפולים...
    לאכול מאוזן תמיד טוב בלי קשר לטיפולים, והעלויות מסביבות 1000 שח הזריקות לפעמים פחות תלוי בקופה, במידה ובחרת באסותא את משלמת 600 שח השתתפות על השאיבה טופס 17, ו350 על ההחזרה אם כן טופס 17 , אבל עצה שלי אסותא ממש מעולים!

לילוש
  • רגע לא ברור לי לגבי התשלום אני יודעת שאני מביאה טופס 17 השתתפות במכבי 28 ש״ח וזריקות זה בסביבות 700 ש״ח והשתתפות באסותא 700 ש״ח לשלם בנוסף .
  • היי לכולן אני ככ מתרגשת כבר לא חוששת לקראת טיפול ראשון חייבת לציין שהזמן עובר לאט ואני מנסה למצוא תעסוקות כגון עבודה רבה וזמן בילוי יותר עם בעלי שאגב הוא שותף מלא לחששות לפידים להתרגשות...עליי לציין בנוסף שכל סיפור של כולכן פה נורא ממלא אופטימיות והשד הוא לא כזה נורא ...תודה לכולן על התמיכה והשיתוף ובע״ה שכולנו נגשים חלום ממש בקרוב...אמן
  • היי דנית, אני שמחה שאת מלאת אופטימיות זה מאוד חשוב!! גם אני עברתי הפריות, והשד בהחלט לא נורא וממש לא כואב, צריך קצת להתאזר בסבלנות- דבר שלי קצת היה קשה נפשית, אבל מתי שהכי לא ציפיתי זה הצליח!
    מאחלת לך בהצלחה והלוואי שתקלטי כמה שיותר מהר להריון:)
  • אמן תודהההה על כולנו בע״ה אוטוטו יום ג מתחילה טיפול ראשוןןן
  • היי בנות מתרגשת מחר מתחילים בדיקות דם וus ואז זריקות
  • בהצלחה:)
  • אתמול מעקב זקיקים ובדיקות דם ביום השני לווסת וגם בערב גונאל אני יודעת שזו רק ההתחלה שלנו בינתיים מגיבה טוב
  • ערב טוב בנות שמחה לבשר שהגונל עבר בהצלחה לאחר 4 ימים מיד לאחר מכן התפתחות שחלה ימנית בצורה יפה ומיד לאחר מכן התחלתי צטרוטייד ומניופור צריבה של כמה דק וכן נפיחות מהצטרוטייד למשך יצויין בינתיים עברו להם שבעה ימים
  • הופרו 3 מתוך 5 ויום שני החזרה בע״ה
  • איזה יופי! 3 מתוך 5 זה הרוב שהופרו בנפריה תקינה. שיהיה לך ולבעלך בהצלחה!! הלוואי שתבשרי בשורות טובות בעוד שבועיים
  • אמן תודה רבה מחכים לך ילד שלנו שתצא בריא ושלם ותגדל בבטן שלי בריא ושלם אמן ככ חיכינו לך לזה בע״ה לכולנו הריונות תקינים
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה