הוצאת התקן הורמונלי - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    לפני כחודשיים החלטנו להיכנס להריון שלישי, הוצאתי את ההתקן מסוג מירנה, לאחר שבוע מהוצאתו קיבלתי מחזור, ולאחר 28 ימים קיבלתי מחזור בשנית, כאן מתחילה הבעיה... עד כה בחיי היו לי מחזורים סדירים מאוד (בדיוק כל 28 ימים), מהמחזור האחרון חלפו שבועיים וקיבלתי שוב מחזור (כלומר בזמן שהייתי אמורה לבייץ קיבלתי מחזור... האם ייתכן שהגוף שלי עדיין משובש הורמונלית מההתקן ? האם ייתכן שבכלל לא בייצתי ? איך להתייחס לכך שקיבלתי מחזור אחרי שבועיים ?
    אודה לתשובתך.

שרי
2 תגובות
עמוד 1
  • שלום רב,
    לא ניתן לעשות אבחנה של מקור הדימום מבלי לבדוק אותך
    דימומים לא סדירים יכולים להיות קשורים להריון, לכן בשלב ראשון לבצע בדיקת הריון ואז לפנות לבדיקת רופא

ד"ר מוריה קירשנר
  • הוצאתי את ההתקן לפני חודש ואני רוצה להכניס להריון מה צריך לעשות ??
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה