כועסת!!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • על העירייה! על משרד החינוך! על השירות הפסיכולוגי! ועל כל מי שאחראי על הפנית ילדים לחינוך מיוחד למוסדות המתאימים ושיבוצם! ראש קטן!!!! מה זה קטן? פיצי!!!!

14 תגובות
עמוד 1
  • לצערי מנסיון רק בצעקות / צרחות / הרמת שולחנות ואיומיים.....
    (אני כבר כמעט הגעתי לעיתונות המקומית ואז פתאום הכל הסתדר....

• ניגשתי לעירייה ופגשתי שם את המפקחת על החינוך המיוחד. היא טיפלה בעניין. מקווה שיהיה בסדר. בינתיים נרגעתי קצת. המזכירה היתה חמודה והביאה לי כוס מים, כי היא שמה לב שאני נסערת.
  • כל הכבוד !
    ב"ה הכל יסתדר

• קצת צעקות והכל מסתדר
    והכי חשוב פנים מול פנים

]

• לא סובלת את כל הבירוקרטיה שלהם
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    "כשנולדת בכית, והעולם שמח. חיה את חייך כך שבמותך יבכה העולם ואתה תשמח."
  • הסתדר לך??

• פייס: ortal_hori

• מקווה שהסתדר לכם
  • אני לא אדע עם זה הסתדר עד שיעברו על התיק שוב ויתקשרו לקבוע ועדת השמה ולוקח להם זמן לעשות את זה. עוד רגע אוגוסט. גם אם נקבל ועדת השמה לא בטוח שיתנו לנו מה שרצינו. הבקשה שלי נראית לי צנועה יחסית: בית ספר ממלכתי דתי שיתאים לרמה שלו. אבל זה מסובך כי הכיתות בממלכתי דתי לא מתאימות, ממלכתי לא בא בחשבון וחרדי זה בדיוק המקום שממנו אני מנסה להוציא אותו. הטענה שלי היא שזה מגוחך! אין כיתה מתאימה - תפתחו כיתה! זה לא כאילו הם צריכים לבנות בית ספר שלם בשביל זה. ירושלים היא עיר מאוד גדולה, ואם כאן לא נוכל לקבל את מה שמתאים, אז איפה כן?
    מלחמת התשה
  • נטע אני ממש ממש ממש מבינה מה את עוברת.
    לנו הייתה וועדה רק שבוע שעבר על מעון......
    המפקחת- אם זו אותה מפקחת, בחופשת לידה והמחליפה חמודה אבל מחליפה..

ואצלי בדיוק כמוך- עד שלא באתי אליה, לא זזו דברים.

וקחי ממני עצה טובה- שלחי מכתב לראש העיר (ללשכה, פניות הציבור שלו יש את זה באתר העירייה)
    לי זה עבד פלאים בעניין הסייעת שהתנגדו לתת מ"חוסר תקציב", אז כתבתי לו מכתב מאוד חריף על זה שלמופע האורות לתושבי חוץ יש תקציב בשפע ולסייעת לבן שלי שאני פה משלמת הארנונה, והסיעת מגיעה לו חוקית, אין.. תוך שבועיים קיבלתי מכתב מפניות הציבור של הרווחה בעיריה שהעניין סודר.

לדעתי אם יקרה דבר נוסף שיעצבן אותך (ומן הסתם יקרה...) תנסי את עניין המכתב. אין לך מה להפסיד.

• תודה על העצה. אני אזכור את זה למקרה שהדברים לא יסתדרו. אני פשוט לא מבינה למה הם צריכים להעביר אותנו את כל המצבים האלו.
  • לפעמים אני חושבת- טוב, זהו, עברנו את המשוכה, פתרנו אתם את הבעיה. ואז מה? צצה בעיה חדשה.

כמו שכתבת- ראש פיצי של ביורוקרטיה.
    לפעמים (או ברוב המקרים) הבעיות נובעות בגלל ויכוחי תקציב בין משרד החינוך/עיריה/משרד הרווחה. כל אחד מטיל על השני להיות אחראי לתקציב לשירות הספציפי וההורים עומדים עם הלשון בחוץ ולא יודעים מי פה באמת האחראי. זה בכל אופן מה שהיה אצלנו ולכן פניתי לאחראי הראשי של העיר (קרי- ראש העיר) שיפסוק במריבה בין ילדיו.

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה