מה קורה בגוף שלי??? האם יכול להיות הריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולם! ביום ה8 למחזור היה לי ביוץ עם רירית דקה 4.7 ביום ה 13 הייתי אחרי ביוץ עם רירית 5 ואז ביום ה16 רירית 7.5 ופעילות ברחם כאילו לפני ביוץ נוסף (״זקיקים קטנים מרובים״) ובאמת שבוע אחרי, רטיבות מוזרה, בקיצור המחזור שלי הוא 30 יום גג .... היום אני ביום ה35 עשיתי פעמיים בדיקת הריון שיצאו שליליות ואני אובדת עצות... לפני 3 ימים בחילות ,ועבר באותו יום, ומאז אין כלום מרגישה עצבים מתח ועייפות כמו לפני מחזור אין משהו חריג... כל פעם נכנסת לשירותים ומחכה למחזור , הספדתי את החודש ובכל זאת הוא לא בא.... והשאלה שלי האם בכל זאת יכול להיות הריון ?? המחזור שלי לעולם לא מאחרר!!! ואם לא מה הסיבה שמאחר ?
19 תגובות
עמוד 1
  • תעשי בדיקת דם ותדעי בוודאות
    בהצלחה

לוליייייי
  • היי
    בדיקת דם הכי בטוחה.
    אני מכירה מישהי ש2 בדיקות ביתיות הראו לה שלילי ובבדיקת דם הראה לה הריון.
    בהצלחה
  • אצלי בדיקת הריון ביתית הראתה שלילי והאותו יום עשיתי בדיקת דם להריון ויצא חיובי. לגשת לעשות בדיקת דם, בהצלחה:)
  • הי בנות שלום ... היה יכול להיות לי טיפה של תקווה , אם היה לי סימני הריון , אין לי כלוםםםם לא בחילות לא כאבי ראש לא שדיים נפוחים כלום ממש... מעצבן בגלל זה קצת סקפטית אבל... מקווה לטוב
  • גם לי אין תופעות של הריון חוץ מכאבי בטן עד עכשיו.
  • וואו הלוואי ובמקרה שלי זה גם ככה, ממש כלום אין לך? באיזה שבוע את? אני בהריון הקודם מיד אחרי הביוץ התחיל שתן מרובה , כאבי בטן, חזה כואב ונפוח ושבוע 5 כבר התחיל סיוט של הבחילות ושנאה בדם לבשר! בגלל זה חשבתי שאלה הסימנים הקבועים שלי... יכול להיות שבהריון שונה לא יהיה לי שום סימן ? זה לא קבוע הסימנים האלה,, ?,
  • תות באמת כיף לך.. שימשך ככה עד הסוף!

אני שמעתי על מקרים שכל הריון משהו שונה, לא תמיד אבל שמעתי על מקרים... אני הכי מבינה אותך כי בשבוע 7 אני הלכתי למיון כי הפסיקו לי הבחילות לכמה ימים ונלחצתי בטרוף, ואפילו שלמדתי את הלקח שלי כי הכל היה בסדר ויצאתי היסטרית - עדיין קשה שלא לקשר בין תופעות לוואי להריון.... ועדיין עשיתי את זה אח כך גם. מאחלת לך המשך הריון קל ותקין בלי שום תופעת לוואי
  • אין לי ממש כלום, הקאתי פעם אחת לפני שבוע וזה היה כי אכלתי גבינה שפג תוקפה, ולא הייתה לי בחילה פשוט יצא וזהו.
    אני בשבוע 18+2 ובגלל שאין לי תופעות אני ממש לחוצה!! כל הזמן בודקת עם הדופלר שאני באמת בהריון ושיש לו דופק, כי זה ממש מוזר לי שאין לי כלום. גם לא מתן שתן באופן תכוף.
    לא ככה חשבתי שיראה ההריון שלי, חשבתי שיהיו מלאא בחילות והקאות וכאבי חזה ושכל רגע ארוץ לשירותים. אבל מה אני מבינה?! הרופאים אומרים שזה בסדר וזה מה שחשוב:)
    אני הבנתי שכל הריון הוא שונה מאוד מההריון הקודם., אז ככה שיכול להיות לך הריון ללא תופעות ואיד מלא תופעות:)
    שיהיה לנו בהצלחה ושנצא בידיים מלאות בתום ה9 חודשים ??
  • את ממש נדירה! ובעזרת ה׳ עד תום ה 9 חודשים ... ללא תופעות ולידה הכי קלה שיש! הלוואי וזה המקרה שלי אני רק ביום שלישי אוכל לעשות בדיקת דם , אבל בשני בבוקר אני אבדוק שוב בבדיקת שתן ביתית ... מקווה לטוב(; שיהיה שבוע טוב בנות , נתעדכן
  • בנות... עדכון!!! המחזור לא הגיע עדיין, ונוסף לי סימן חדש וטרי.... כאבים חזקים בשדיים ממש דקירות סביב בפיטמה , חוץ מזה הכל ברגיל... וואי ממש מקווה להריון הזה
  • עשיתי בדיקה נוספת לא בשתן של הבוקר והתוצאה שלילית ))); והמחזור נראה רחוק מתמיד אוף מבאססס ולא ברור
  • לא ברור בכלל ... בדיקת דם היום בבוקר בטא 57!! מה זה אומר?? אחרי שבוע וחצי של איחור...
    מרגיש לי ממש מעטט ! לא יודעת אם לבכות או לשמוח ! אוףףףףף
  • זה חיובי אבל ממה שאני יודעת זה דיי נמוך - למרות ששוב תקינות צריכה להיות לפי א"ס ולא רק לפי הערך... במקומך הייתי הולכת לרופא נשים שיבדוק אולטרסאונד ועושה עוד בטא כדי לראות אם יש הכפלה. אם את באיחור של שבוע וחצי כלומר את כמעט בשבוע 6.. אפשר לראות אם השק הריון ברחם כבר בשלב הזה למיטב ידיעתי (אצלי ראו בשבוע 5 שק וחלמון בלי עובר עדיין כמובן)
    תעדכני מחזיקה אצבעות
  • מאמי תעשי מחר בדיקת דם לראות שהבטא מוכפלת, אי אפשר לראות אצלך שק עדיין כי רואים אותו רק שהבטא מעל אלף... אז תחכי לבדיקת דם...

לילוש
  • אין מאושרת ממני באדם! בטא 357 מסתבר שהיה לי שני ביוצים החודש, אחד במעקב זקיקים ביום ה8 למחזור עם זקיק בגודל 23 ואחד ביום ה 25 מסתבר ...ו מזל שלא הפסדתי את החודש.... ביום הזה הרגשתי כאב בטן חד כאילו הרגשה של שירותים רצתי לשירותים ולא יצא כלום חוץ מפיפי ורטיבות ואני הקשבתי לסימן הזה וניסיתי עם בעלי שוב , אמרתי אין לי מה להפסיד ! מסתבר שהביוץ הראשון היה סתמי ולא ממנו נקלטתי !בנות הכי חשוב להקשיב לגוף!!! דבר נוסף שנתן לי סימן שהביוץ הראשון לא סופי , זה היה בדיקת זקיקים נוספת ביום ה 17 ,התוצאות היו זקיקים קטנים ומרובים ב2 השחלות...אחרי ביוץ סופי איו יותר זקיקים הריי... בקיצור סוף סוף זה קרה אחרי חודשיים של ניסיונות , אחרי הפלה בשבוע 13... מקוה שיהי בסדר בהריון הזה והכל יעבור חלק! תודה לכן בנות יקרות על התמיכה! מאחלת לכולכן הריון מהיר תקין ובריא (;
  • איזה כיף שיהיה בשעה טובה מתוקה בקרוב אצל כולן!!!!
  • תוד רבה שים(; ואמן ואמן!!!
  • איזה יופי!!! בשעה טובה!!!
  • תודה יקירות (; בקרוב אצל כולכן בעזרת ה׳
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה