תשושה כבר.בנות עזרה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שבוע חמישי לפי איך שזה נראה.כל הלילה היה לי דופק מהיר וכאבים קלים כמו כאבי מחזור בבטן התחתונה...היה קשה לי לישון,,,,,חוששת :(
5 תגובות
עמוד 1
  • היי חמודה
    מבינה אותך מאוד.
    יכול להיות שזה ההורמונים שמשגעים אותך. הכאבי בטן יכולים להות מהימתחות של הרצועות ברחם. אני בשבועות הראשונים הייתי כמעט כל לילה מתעוררת מדקירות ממש חזקות בבטן, שפשוט היו מעירות אותי והיה לוקח להן כמה דקות לעבור... אז הכל יכול להיות. אם את מאוד לחוצה תלכי למוקד בערב - אבל שתדעי שכל דבר מוזר יכול להיות תופעת לוואי של ההריון שמעתי כבר על מלא דברים...
  • אם את דואגת לכי להיבדק בשביל השקט שלך,
    אני בשבועות הראשונים הייתי מתקפלת מכאבי בטן וברוך ה׳ הכל היה תקין ..
    בהצלחה
  • הי , אם ממש כואב את יכולה לקחת אקמול רגיל
    אם לא שקט לך לכי להבדק
    יש נשים שחוות כאבים בתחילת ההריון מסוגים שונים
    תשתדלי כן להיות רגועה כמה שניתן ולהעסיק את עצמך בדברים טובים ומחשבות חיוביות לא קל אך תשתדלי
    תשתי ותאכלי טוב וכמובן לנוח במידה האפשר
    בשורות טובות
  • הי

מבינה אותך לגמרי אני כמה ימים בהתחלה לא ישנתי כי היו לי כאבים ממש חזקים והייתי בחרדה נוראית שמשהו לא בסדר, עד שהתחלתי להבין שזה טבעי

בכל מקרה, ולטעמי, תמיד כדאי להיות שקטים כמה שיותר, אז קפצי למוקד נשים שבקופה שלך שיבדקו ויראו באמת שהכל בסדר או לרופא שלך סתם כדי שתרגעי

ובכל מקרה כשאת נכנסת ללחץ כזה עם הדפיקות לב והכל תנסי לעצום עיניים לרגע, לנשום עמוק ולהרגיע את הגוף, דברי לעצמך ותרגיעי את עצמך שהכל בסדר זה חשוב לך ולבייבי בע"ה.

בהצלחה והמשך הריון קל, משעמם ותקין
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה