הריון? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר טוב ושבת שלום בנות.

עשיתי הבוקר בדיקה למרות שידעתי שאני עושה אותה אולי מוקדם. אבל את הביוץ זיהיתי עם מקלון בדיוק לפני שבועיים.
    קניתי את בדיקת ההריון פלוס שמזהה הריון לפני שבועות. לא חיכיתי הרבה זמן כי ראיתי שאין פס שני. אחרי שיה הסתכלתי שוב וראיתי פס נוסף חלש מאוד בסימן של הריון בן 10 ימים. (מיום ההפריה). יתכן שזה הריון? למרות שהופיע רק אחרי זמן מסוים?
17 תגובות
עמוד 1
  • היי
    נראה לי אמורים להסתכל עד עשר דקות אחרי לא? תלוי מה בהוראות... זה לא אומר שאת לא בהריון כי אולי הפס הופיע אחרי 5 דקות ולא ראית - אבל הייתי פשוט עושה עוד בדיקה מחר בבוקר, ואם המחזור לא יגיע אפשר לבקש בדיקת דם מהרופאה\רופאת משפחה בראשון :)
  • תעשי בדיקה חוזרת מחר בבוקר. ותחכי 10 דקות. בהצלחה:)
  • תודה בנות. האמת שרשום לחכות 20 שניות. אבל חיכיתי דקה אולי. אני באמת אחכה ליום ראשון בתקווה שלא אקבל עד אז.
    נקווה לבשורות טובות.
  • אז תעשי מה שרשום בהוראות:) בהצלחה ושתקבלי את התוצאה שאת רוצה!
  • פס זה פס מאמי!!! מזל טוב רשמי! הבדיקה לא מזהה הורמון הריון במידה ואין . אני עשיתי בדיקה ב12 בלילה, שמתי אותה בצד , אחרי שעה בדקתי שוב נוסף פס נוסף וזה היה הריון בריא ותקין! כשאין הריון גם אחרי שבוע הבדיקה לא תשתנה !
  • תודה מאמי. עשיתי כבר עוד בדיקות והבוקר הפס היה משמותי
    צריכה לקבוע בדיקת בטא. רק מתלבטת אם ללכת כבר עכשיו או לחכות עוד שבוע.
    מקווה ומאחלת בע"ה לכל אחת מכן בקרוב מאוד לחוות את זה!
  • מאושרת בשבילך(((; לפי דעתי בדיקת בטא תוכלי לעשות מתי שבא לך , ממש ככה... הריון יש ברוך ה׳ אז תלכי בנחת לבדוק מה עם הבטא , וזיכרי זה לא כזה מדע מדוייק ואל תישעני על כמות הבטא... תקבעי תור לשבוע 5 , לאולטראסאונד ... יותר חשוב... בהצלחה בובה (;
  • ???? ???? ????? ????!!! ??? ??? ?????? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ??? ??????
  • ???? ???? ????? ????!!! ??? ??? ?????? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ??? ??????
  • תודה מותק בקרוב אצלך!!! אני אלך לבדיקה שבוע הבא ושבוע אחרי גם ככה יש לי תור לרופאה
  • תודה מותק בקרוב אצלך!!! אני אלך לבדיקה שבוע הבא ושבוע אחרי גם ככה יש לי תור לרופאה
  • מזל טוב ??
  • בע״ה. טרם נעשתה בדיקת דם. אבל שלוש בדיקות שונות הראו סימן חיובי.
  • שבוע 5 לאולטרסאונד זה לא מוקדם מידי?
    יש לי תור לרופאה לשבוע 6 ואמרו לי לנסות להזיז אבל אין כבר תורים אחרי רק בספטמבר.
  • שבוע 5 זה כן קצת מוקדם מידי לאולטרהסאונד כי עדיין אי אפשר לראות דופק..לי הרופא אמר ללכת רק בשבוע 8(אם תלכי מוקדם יעשו לך אולטרסאונד וגינלי..אז תחשבי אם בא לך זה לא הכי נעים ולא באמת צריך את זה)
    שיהיה לך מלאאאא בהצלחה!!
    מאחלת לך הריון קל
  • היי
    תתכונני פשוט לאפשרות לא לראות דופק ולא להילחץ מזה כי שבוע 6 זה לפעמים מוקדם. אצלי ראו אבל אני יודע שזה תלוי במכשיר של הרופא וגם בזה שבאמת מדובר בשבוע 6 ולא קצת פחות (בגלל ספירה לא מדויקת). לכן ממליצים לחכות ל8.
    לגבי אופי הבדיקה זה באמת יהיה וגינלי, אם זה נוראי או לא זה תלוי חוויה, לי בכל בדיקה תקופתית עשו בדיקה וגינלית וגם כשעושים בדיקת פאפ זה וגינלי וכו'...אגב גם בשבוע 7 כשהייתי במיון וגם בשבוע 9 אצל הרופא הבדיקה שעשו לי הייתה וגינלית.
  • תודה בנות!
    בעיה עם התורים לרופאה שלי בקופה. התייעצתי עם המזכירות של מרכז בריאות האישה הציעה לנסות לדחות בעוד שבוע שבועיים אם יש לה תור, אבל התור הבא אליה הוא רק בתחילת ספטמבר. היה לי ביוץ מוקדם (ביום ה- 11) וזיהיתי כבר הריון בשבוע 3+4 אז השארתי את התור לשבוע 6 בתקווה שהיא תזהה דופק. מציעות לי אולי לקבוע תור נוסף על כל מקרה לאולטראסאונד שבועיים אחרי?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה