התחלת טיפולי פוריות IVF - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי לכולן,
    אני עדיין לא מעכלת - אתמול התבשרנו כי אנחנו צריכים להתחיל טיפולי IVF.
    לפני מספר חודשים גילינו כי לבעלי יש ספירת זרע נורא נמוכה עם מורפולוגיה 0% ולאחר פגישה עם מומחה לפיריון הגבר הופננו לטיפולי פוריות.
    אתמול היינו אצל ד"ר לוין, ממרפאתו של ד"ר בר חוה שאמר שיש להתחיל טיפולי פוריות, ואפילו אין סיכוי להזרעות עם תוצאות ספירת זרע כאלה.
    אני בכלל לא מעכלת שנכנסנו למצב הזה. אני כ"כ מפחדת מזריקות, אני מתעלפת באופן קבוע בבדיקות דם- איך אני יעבור את זה?
    מישהי יכולה אולי קצת להסביר לי או להרגיע אותי...לא הפסקתי לבכות מאתמול...
16 תגובות
עמוד 1
  • קודם כל, לנשום. השד לא כזה נורא...
  • היי,
    קודם כל בהצלחה.
    שום דבר נורא אין בטיפולים אם את ממש חוששת מהזריקות (כמוני) אז בקשי מחברות ומאחות בקופת חולים שישעשו לך את הזריקה . האמת שבסיבוב ההאחרון כבר נהייתי ממש גיבורה ומזריקה לעצמי כמו גדולה.
    העיקר זה התוצאה והיא שווה הכל.
  • היי רות,
    גם לבעלי יש את אותה הבעיה! רק שאצלי לצערי הרב נתנו לעבור 4 הזרעות שלא צלחו כי היה לימפעם אחת הריון טבעי שנגמר בשבוע 6.
    אחרי שני סבבים הצלחתי להכנס, מאחלת לך בסבב הראשון להקלט!!
    בנוגע לזריקות, יש לי גם את אותה הבעיה! קניתי משחה שנקראת ״אמלה״ כשעה לפני שאת מזריקה תמרחי כמות נדיבה נקודתית ושימי ניילון על המשחה שלא תמרח, זה מרדם את הנקודה שאת שמה את הקרם. מומלץ ביותר! אני לא הרגשתי את הזריקות בכלל.
    בהצלחה!!
  • לא אגיד השד לא כזה נורא כל אישה זה אישי ופיזי כאחד הזריקות לי אישית כלל לא כאבו זה מאד תלוי מה יתנו לך אנחנו הזרקנו במשך 8 ימים והיתה התפתחות יפה מבחינת הכל הבעיה היא אצלי לעומתכם זה לא משנה אצל מי משנה שאתם יוצרים חיים נכון לא בדרך הקלה אבל איזו דרך היא קלה?!?! מחר אצלי השאיבה אל תחשבי על זה
  • גם אנחנו חטפנו הלם בהתחלה ממה שנאמר ועשינו בדיקות דם וכל היתר ציק צ׳ק ואז הגיע הרגע המיוחל הזריקות ישבנו דברנו כל מה שהציק לקראת שאלנו הבנו לקראת מה אנחנו הולכים המטרה מקדשת את האמצעים והנה תוך שבוע שאיבה אל תילחצי זה לא יעזור שתי הרבה מים תפחיתי בקפה תעשי הליכות שתפי את הבעל ודברו על זה זה חשוב !!! אנחנו בסהכ ניסינו 8 חודש ותראי איפה אנחנו לקראת שאיבה מחודש מאי מחכים לה בשורות טובות ואמן וניקלט כולנו
  • תודה בננות על כל התמיכה.
    היום אני מגישה את הבקשה להתחלת טיפולי הפוריות לקופת החולים ויש לי את הפגישה שמסבירים לי על הפרוצדורה, על המרשמים, על הזריקות...
    וזהו מתחילים במלחמה בכל הכח!!
    שיהיה לכולנו בהצלחה!

• היי
    קודם כל שיהיה בהצלחה !!!
    לגבי הזריקות אני גם לא חובבת מחטים אבל כשהייתי צריכה להזריק לעצמי נשמתי עמוק , ספרתי עד 3 והזרקתי
    במקרה שלי על בעלי אין מה לסמוך ( גבר טיפוסי, מה לעשות )
    הזריקות היותר כואבות הן צטרוטייד/דקפפטיל ואוביטרל
    יש משחת אזרקאין שאפשר לקנות ולמרוח על מקום הזריקה
    תדמייני את התוצאה הסופית ותראי שזריקות זה קטן עליך
  • היי רות

העניין עם הטיפולים לא מאוד מאוד נורא כמו שהוא נישמע
    תחדבי טוב והכל יהיה בסדר
    רוב הזריקות לא כואבות וכמו שכבר אמרו כאן - את לא חייבת להזריק לעצמך

תחשבי על התוצאה כל הזמן וזה יחזק ויתן כוחות

המון בהצלחה

ליטלילי
  • היי רות,
    מתי את אמורה להתחיל את הטיפול הראשון?
    אני נמצאת באותו מצב כמו שלך.
    גם לבעלי יש ספירת זרע מאוד נמוכה ואנחנו אמורים להתחיל טיפול בכל רגע. אני הייתי אמורה לקבל ביום שני מחזור ולהתחיל, כנראה מהלחץ שאני כבר רוצה להתחיל הוא עדיין לא הגיע.
    אולי עוד נעבור את התהליך ביחד
    באיזה בית חולים את הולכת לעבור את הטיפול?
  • היי reas.
    אני אמורה להתחיל את הטיפול בימים הקרובים. כמוך גם אני מחכה למחזור שאמור להגיע היום...אני מטופלת אצל ד"ר בר חוה אז הטיפול יהיה באסותא ראשון לציון.
    אצל מי את מטופלת?

• היי רות אני עשיתי באסותא רמת החיל בתא הייתי אצל הצוות כולו אליצור ייעץ והכין תוכנית האחיות היו מדהימות בעיקר סבטלנה כל יום היינו בקשר כדי לוודא שאני מרגישה טוב המזכירות הרופאים תהיי בטוחה שהם לא מחזירים סתם עובר לי הביאו עובר אחד וכנראה בע״ה יהיו לי שניים מחכה לדופק !!! הזריקות באמת לא נוראיות בעלי ואני היינו צוות לעניין בקטע הזה ותמיד חשבתי על התוצאה והנה טיפול ראשון הריון וכבר נכנסים לשבוע 5 תחשבי חיובי ותהיו אופטימיים ותקראי נשמת כל חי לשמירה על העובר לי זה עזר כל יום קראתי ותהילים פרק כל יום וגם בעלך שיניח תפילין זה מאד עוזר, ושיהיו בשורות טובות אמן לכולנו ושתמיד נצא מטיפולים בידיים מלאות
  • היי רות,
    אני אמורה להתחיל טיפול באסותא רמת החיל ואני מטופלת אצל דר' גליה בירן.
    תעדכני כשקיבלת וכמובן שאני אעדכן אותך
  • הי, אתמול בצהריים קיבלתי. ישר התקשרתי למרפאה ואמרו לי להתחיל להזריק אורגלוטרן. מהר טסתי למרפאה שיזריקו לי ושידריכו אותי איך להזריק ואם לא התעלפתי אז השד באמת לא כזה נורא.
    נכון לעכשיו אמא שלי מזריקה לי, ביום ראשון אני צריכה לעשות בדיקת דם ואולטרסאונד ולחכות להוראות המשך...
  • איזה כיף לך שהתחלת!!!
    המון בהצלחה!!
    מעניין איך אני יעבור את הזריקות
    התכנון שבעלי יזריק לי.
  • היי רות,
    קיבלתי ביום שישי בערב והיום הייתי באסותא לבדיקת דם ואולטרסאונד.
    איזו התרגשות....

שיהיה לך המון בהצלחה!!
  • היי,
    איזה כיף לשמוע ושיהיה המון בהצלחה.
    גם אני הלכתי היום לבדיקת דם ואולטרסאונד אחרי 4 ימים של זריקות אורגלוטרן.
    עכשיו אני מחכה להוראות המשך מהרופא...
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה