לאחר שאיבה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הלכנו קבלו אותנו החתימו על מסמכים לי החדירו מחט לחומר הרדמה בעלי נתן זרע לבשתי חלוק שקיות מניילון על הרגליים ניגשנו לחדר ניתוח קבלתי את דר אליצור אסותא תענוג היו מרדים ושתי אחיות ששמרו עליי טפטפו לי חומר מרדים לוריד לאחר מכן מצאתי את עצמי בהתאוששות איזה כיף לאחר מכן הרגשתי קצת כאבים בבטן בכל זאת שאיבההההה אכלתי שתיתי מים עשיתי פיפי זה חשוב בלי זה אין ללכת הביתה ואחכ שוחרר נו היינו אצל האחות מדדה לי לחץ דם נתנה הסבר מפורט לא ששמעתי ככ הייתי בסטלה מההרדמה :-) קראתי את הכל הוסבר לקחת נרות תמיכה החל ממחרת השאיבה עד למועד ההחזרה והריון המיוחל הסבירה לי ששאבו 5 ביציות רק שיתפתח לעובר יפה אמן ונמסר שעליי לשתות כל יום 2 ליטר מים כאילו לא מספיק שבהחזרה אצטרך לשתות עוד כמות נכבדת ולא לתת שתן עד לסיום ההחזרה כי ככה הרופא רואה טוב יותר לאן מוחדרים העוברים בע״ה נכון לעכשיו ממתינים לשיחה המיוחלת של כמה הופרו שיהיה רק בשורות טובות והצלחה בזכות השבת הזו אמן!!!
118 תגובות
עמוד 1 אחרון
  • שאבו 5 ביציות מתוכן 3 שהופרו בע״ה יום שני שאיבה
  • המון המון בהצלחה. מקווה שעוד שבעויים צסשרי לנו על הריון
  • אמן תודה רבה ילד שלנו אבא ואמא מחכים לך בע״ה
  • בהצלחה!!!!!

• יאא ריגשת אותי!!!! בהצלחה אמן אמן אמן

שבוע טוב בשורות טובות
  • תודה רבה בנות גם לכן הקלטות מהירה והריון קל בע״ה
  • וואווו איזה מרגש!!!!

שיהיה לכם המון בהצלחה!!!

• ממש מרגש!!
    שיהיה לכם המון בהצלחה ובשורות טובות!!!!
  • המון תודה בנות מתרגשתתתת
  • קרינון לאחר שאיבה הפרשות חומות ולבנות ומחר החזרה זה תקין?
  • הוחזר עובר אחד באיכות טובה עובר בן 8 תאים לאחר 72 שעות אני מדברת לעובר מהרגע שהוא בתוכי רק עוד שבועייםםםםם לחכותתתת אמן
  • היי דנית,
    אני ממש מקווה שתקבלי תשובה חיובית בעוד כ-12 יום. שיהיה לך המון בהצלחה.

רציתי לשאול אותך, למה החזרת רק עובר אחד ולא שניים?
    אנחנו מחכים למחזור ואז מתחילים סבב ראשון של טיפולים. אני כרגע מנסה לאגור את כל המידע שאני זקוקה לו.
  • אמן על כולנו החזירו אחד כי השניים האחרים גם לא התפתחו כפי שציפו עדיין אז משאירים אותם בהקפאה שיתפתחו עוד קצת וגם לאור גילי שזה מבחינתם צעיר 29
  • גם לי אמרו שאני נקראת צעירה- בת 30
    יש לי עוד שאלות, את לא חייבת לענות:
    למה לא חיכו עוד יום או ימיים שהם גם יתפתחו ואז היו יכולים להחזיר לך שניים? הרי ככה הסיכויים יותר גדולים שאחד מהם יקלט.
    מכמה תאים זה נחשב עובר טוב/איכותי?
  • העובר שלי ראו שהתפתח טוב ולכן השאירו אותו זמן ממושך רצו להביא עובר באיכות טובה ולא עובר בן 2-4 תאים שכמעט ולא ישרוד אני לא מדענית אבל ככה הבנתי בכל מקרה העוברים השניים לא הגיעו לרמה כמו העובר הטוב שלי לכן השאירו אותם במעבדה לדגור עוד אין טעם להחזיר עובר לא טוב ושברור שהסיכויים שלו לא טובים עובר איכותי נחשב מ8-100 תאים שזה כבר בלוציסט יש מאמרים של איזה עובר איכותי להקלט ברחם תבדקי את זה אני נורא רציתי שניים אבל אני ובעלי והרופא בסוף החלטנו על עובר אחד שבטוח ישתרש ברחם ומה גם שזה טיפול ראשון שלנו
  • הבנתי.
    תודה רבה!!
  • עובר טוב אחד גם סיכוייו להיקלט תמיד צריך לחשוב חיובי :-) אני באתי לטיפול הזה בראש חיובי מתחילתו עד סופו בעלי ואני היינו צוות לעניין ראינו הדרכה של זריקה והזריק לי ואחכ שוב עם זריקה אחרת ועבר ממש טוב ביום החמישי לווסת כבר ראו שני זקיקים גדולים בשחלות והנה כבר יום שישי השאיבה הגיע והיינו רגועים וחיוביים של מה שיהיה יהיה ובשעה 11 של יום שבת כבר קבלתי תושבה לגבי כמה הופרו ויום שני באנו להחזרה והעובר היחיד התפתח בצורה מעולה לשמונה תיאם האמת ציפינו לפחות ל4 לפחות אבל אז הבנתי של4 תאים כמעט ואין סיכוי ואז שמחתי שזה היה 8 תאים החלוקה היתה מדהימה אפילו הרופא והאחות שהחזיקה לי את היד אמרה וואו הם אף פעם לא מחזירים עובד עם איכות פחות טובה כולם אומרים שהסיכויים של 8 עדיף על 6 ועל 4 תאים ואני שמחה על כך ותמיד אגיד בע״ה שזה זה !!! לעובר בן 8 תאים יש סיכוי טוב להיקלט וזה שהם החליטו להחזיר לי את העובר לאחר 72 שע אז זה טוב ובע״ה שהטיפול יצליח לנו אמן על כולנו והכי חשוב התמיכה של הבעל והעזרה שלו בתהליך ואני מודה שהלך לנו טוב לכל אורכו...
  • זה הכל תלוי בנו...ובגישה שלנו לתהליך ...
  • את אכן צודקת שזה מאוד תלוי בגישה שלנו.
    כבר ביום החמישי לווסת ראו זקיקים גדולים ויפים? זה ממש מהר, נכון? חשבתי שבדרך כלל לוקח כשבועיים עד שיש זקיק טוב. אז הזרקת בסך הכל 6 ימים? אם כן, ממש כיף לך.
    אני ממש ממש מפחדת מהזריקות וכמובן בעלי יזריק לי. אנחנו גם ראינו סרטונים ביוטיוב.
    אני ממש מקנאה בגישה החיובית שלך. כל הכבוד!!!
    מקווה להיות באותה גישה כשנתחיל את הטיפול.

ב ה צ ל ח ה!!!!
  • היי הזריקות בהתחלה גם אני חששתי מהן את מדברת עם אחת שיש לה חרדת מחטים אבל לבסוף אני חושבת רק על התוצאה הסופית שזה לשמה כולן פה באתר ואז זה עובר אצלי למשל בעלי היה כזה עדין שהתאים עצמו אליי כל פעם הסתכל אמר את בסדר ? לא הכאבתי לך נכון? המחטים אצלנו היו ממש קטנים בקושי מורגש העיקר שזה נתן תוצאה תקינה 5 ביציות הופרו ו3 הופרו 2 לא שרדו הכניסו אחד טוב בן 8 תאים שהתפתח יפה ואילו השניים האחרים דוגרים, בסהכ מה שצריכים זה עובר אחד טוב להיקלט !!! השיטה שלי זה לדבר איתו או איתה שישאר שם זה כיף בלי לחץ הולכת רגיל מטיילת עושה מטלות בית אבל לא יותר מדי שותה המון מים יש קצת חשש להפיל כשהולכים לשירותים אבל אז אני אומרת הכל בסדר לא יקרה לו כלום מחשבות חיוביות תמיד מחשבה יוצרת מציאות ...אמן אין לך מה לחשוש מהזריקות תחשבי על זה כאל בדיקות דם אם את רוצה להקל על הכאב לא להילחץ פשוט ולחשוב על הכאב ככה אני עשיתי והנה אני כבר אחרי זה בע״ה גם לכם יעבור חלק :-))) מחזיקה לך אצבעות
  • היי דנית,

בהצלחה!!!

אני חייבת להגיד לך שכל מה שכתבת מאוד מעודד ומרגיע, אני אמורה להתחיל את התהליך בקרוב והדרך בה תיארת את כל התהליך (ואני עוקבת אחרי כל ההודעות שכתבת) מאוד מרגיעה ומפחיתה חלק מהחששות.

אז תודה

בשורות טובות לכולן בעז"ה
  • היום יום עשירי לאחר החזרה עשיתי בדיקת הריון בבית פס חזק ופס חלש חלש...
  • מתי הזרקת אוביטרל? עברו 13 ימים?
  • אם עברו.... מזל טוב את בהריון בטוח!!! לגשת לעשות בדיקת בטא ולא לשכוח לעדכן ????
  • עשיתי בדיקה ביתית חיובי עשיתי בטא היום יצאה 103 אז כן מגיע לי מזל טוב מחזור טיפול ראשון!!!!
  • מזל טוב!!!
  • מזל טוב !!!!! איזה כיף !!!!
  • בשעה טובה!!!

בשורות טובות לכולן בעז"ה
  • תודה רבה בנות זה האושר האמיתי מקווה ומייחלת לכולכן אמן אני עדיין מנסה לעכל כולל בעלי
  • ואיייייי מזל טוב איזה אושר!!!!!!! תעשי עוד אחת בהפרש של יומיים לראות שזה מכפיל. אני כל כך שמחה בשבילך:) ;):) הריון תקין, בריא ובידיים מלאות:) בואי לפורום תמיכה הדדית יש שם עוד בנות בשלבים שלך ותוכלי לחלוק איתן את רגעי האושר האלו:)
  • מזל טוב!!!!!!
    איזה אושר!!!!!!!!!
    אני ממש מתרגשת בשבילך!!!!!

אל תעלמי, אם יהיו לי שאלות החודש....
  • תודה רבה בנות בע״ה שהבטא תכפיל עצמה מחר
  • המון המון מזל טוב!!!! הכפלה תקינה והריון קל בע״ה!!!!
  • תודה רבה אמן
  • היו לך תופעות לפני הבדיקה?? אני אמורה לעשות בדיקת דם בשישי אחרי החזרה של שני עוברים חמודים..מתה מההמתנה הזאת!!!
  • עייפות רגישות בחזה ביום העשירי להחזרה עשיתי בדיקה ביתית ויצא חיובי בדיקת הריון של לייף אלו בדיקות רגישות שישר מזהות לייף + קוראים לזה גם אותי הרג עד לרגע שראיתי בדיקת הריון ביתית ויצא חיובי ואז החל דימום שחשבתי שזה מחזור ואז הבנתי שזה בעצם תחילת הריון ,כבר הספדתי את הטיפול אמרתי לבעלי בוא נחזיר מוקפאים וב9 בבוקר אתמול קיבלתי את הידיעה המשמחת !!! מחר בטא שניה!!
  • בהצלחה:) תעדכני ??
  • בטא שנייה 443
  • ואוווווו איזו בטא!!!!! לפני יומיים היה 103! יש מצב לתאומים?
  • אין לי מושג האמת החזירו עובר אחד
  • אני שואלת כי הבטא היא פי 4 וזה אופייני לתאומים. הבטא צריכה להיות מוכפלת או פי 3 הכי הרבה.
    אבל הכל יכול להיות:) העיקר שהבטא תקינה לחלוטין ובמגמת עליה מעולה! יאללה תשאלי את הרופא מתי להגיע לבדיקת דופק! ותעדכני! אני כל כך מאושרת בשבילך:) ????
  • זה גם מה שהרופא אמר :-) בע״ה דופק ב8.9
  • כמה משמח מרגש ומעודד לשמוע!!!
    פעם ראשונה בחיי שאני מחכה לקבל מחזור, וזה כדי להתחיל את סבב הטיפולים.
    מקווה שכמו אצלך כך אצל כולנו נעבור ונצליח בעזרת השם בטיפול הראשון!!
    שיהיה הריון תקין ושמח!!!
  • אמן תודה רבה :-) על כולנו :-)
  • ואיייייי הלוואי שיהיו לך תאומים!!! ??????
  • היי בנות אשתף אתכן קצת במה שעובר עליי מקווה שאיכשהו תעזרו לי מתחילת הבטא השנייה 443 היו דימומים אדומים ממש בקטנה ואפילו ככתמים בפד עד כדי שחשבתי שנפל בכמות מזערית ללא דימום ללא קרישי גם אפילו אין ריח של מחזור פשוט דם כזה כמו פצע ישן אני משתמשת בקרינון פעמיים כל יום בוקר וערב והדימומים לא פוסקים הייתי אצל רופא הנשים שלי לגבי הדימום הרופא אמר שזה לא דימום שמסכן כי זו היתה כמות קטנה אפילו הראיתי לו את הדם בפד נלחצתי הייתי שבוע חמישי ושלושה ימים ואמר בואי נבדוק אולי יש משהו התפתחות אמר לי אני לא רואה עדיין שק אבל אני רואה רירית מעובה בגודל 8 ממ שזה טוב לקליטת העובר ואמר נהיה חכמים יותר בשבוע 8 עוד שבועיים תבואי לus , מיד אחכ לאחר שהרגיע אותי לא הייתי רגועה בעקבות הדימום ולכן פניתי פה לרופאה שאמרה שעליי לגשת לרופא לשלול הריון מחוץ לרחם בעקבות הדימום לא היו כאבים הרגשתי מעולה מלבד הדימום שלא פסק והסברתי לה שפניתי לרופא ואמר שהכל בסדר ואחכ רשמה יש מצב שפשוט עשית את הבדיקה מוקדם מדי ואמרה לבדוק הכפלה של בטא וus לאחר מכן הרופא רשם לי במייל לא לחשוב שלילי בשבוע 8 רואים הכל תהיי אופטימית לאחר ששלח לי את המייל כבר יומיים אין דימום הרופא בעד שנמתין עד שבוע 8 מה דעתכן? יש ממה להילחץ? הרופא יכול לראות הריון מחוץ לרחם כל עוד לא ראה שק והאם לדעתכן זה באמת היה מוקדם מדי לus? באתי אליו בעקבות הדימום בכלל ...שיהיה שבת שלום
  • אם את בשבוע 5 אז בטח שיש מצב שלא יראו כלום עדין! אצלי כבר ראו שק ודופק בשבוע 5 ולכן הרופא שינה לי את התאריך כי לא הגיוני לראות דופק בשלב זה. אחותי הלכה בשבוע 6+ והרופא ראה רק שק הריון עם חלמון. ובשבוע 8 היא חזרה וראו דופק.
    מחזיקה לך אצבעות שהכל בסדר:)
  • אני מחר בשבוע 6 וזה שהדימום פסק אז הכל בסדר נכון?
  • גם לי היה דימום בתחילת הריון וזה שהדימום פסק לדעתי רק אומר שזה היה סתם דימום או השתרשות או דימום מסוג אחר ולא משהו שבבשר משהו רע.
    אז עכשיו הכל בסדר;)) בפעם הבאה שתלכי לרופא נשים את תראי עובר ודופק מהמם:)
  • בשעה מקווה שאת צודקת ואת לא חושבת שמדובר במשהו מסוכן? אם זה היה ממלא פדים אז היה מה לחשוש ואם היו קרישי דם והתכווצויות זה גם היה מבשר רעות אבל לא היה כלום חוץ מדם ישן
118 תגובות
עמוד 1 אחרון
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה