בדיקות מראות תוצאה שלילית ועדיין אין מחזור... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי, אני ובעלי מנסים להיכנס להריון, בשבוע שאחרי המקווה כמובן ניצלנו כל רגע ועבדנו על זה.
    ביום שהייתי צריכה לקבל לא קיבלתי ולמחרת עשיתי בדיקה ביתית ויצא שלילי.
    חיכיתי עוד קצת זמן ולאחר 6 ימים עשיתי בדיקת דם ויצא שלילי.
    אז עשיתי גם בדיקה ביתית שגם יצאה שלילית.. לצערי...
    עדיין לא קיבלתי וסת ומאחר לי ב13 ימים...
    יש נפיחות בבטן כבר שבועיים אבל אין כאבים של התחלת וסת ואני מאלו שסובלות מכאבים חזקים מאוד במחזור ולפניו...
    חשוב לי לציין שהמחזור שלי תמיד סדיר חוץ מהפעמיים האחרונות (חודש לפני החתונה מהלחץ מסתבר
    ובפעם השניה לקחתי כדורים דוחים מחזור בשביל המקווה) ואני לא נוטלת גלולות כבר שנה..
    קרה כבר למישהי מקרה דומה ובסוף התגלה הריון?!
    אני ממש רוצה את ההריון הזה...
    כדאי לי לעשות שוב בדיקה עכשיו או לחכות עוד קצת זמן?
    תודה רבהההה לעונות!!!!
30 תגובות
עמוד 1
  • יכול להיות ביוץ מאוחר, היה לי פעם איחור של 22 יום מביוץ מאוחר...
    מקווה בשבילך שזה הריון:)

Surib
  • היי
    לי היה מקרה דומה של איחור של שבועיים ואז עשיתי בדיקת דם וגיליתי שאני בהיריון אחרי 5 בדיקות ביתיות שליליות.
    מסתבר שהיה ביוץ מאוחר,
    לכן ממליצה לך לעשות בדיקת בטא-הכי מדוייקת:)
    בהצלחה!!!!
  • תודהההה רבה לכן
    עשיתי בדיקת בטא לפני שבוע ויצא שלילי...
    יש סיכוי שעכשיו יצא חיובי?!
  • אם היה ביוץ מאוחר אז יש סיכוי, לי בבדיקת בטא אחרי שבועיים איחור יצא 13
    אמרו לי שזה שלילי אבל ליתר ביטחון לחזור על זה עוד כמה ימים ואז זה כבר הכפיל את עצמו-כך שהכל יכול להיות!
  • גם לי זה קרה ...איחור של 15 יום ומלא בדיקות שליליות בסוף כבר בייאוש עשיתי בדיקת דם ובדיקה של קליר בלו יצא חיובי ...הכל נובע מביוץ מאוחר או ביוץ נוסף...בהצלחה ..תעדכני
  • אז המחזור עדיין מאחר... כבר 18 ימים.. והלכתי לרופא נשים לבדיקה ומסתבר שיש לי צ'יסטה בשחלות....
    אוף כל כך רציתי תינוקי..
    מקווה שאחרי הטיפול הזה ולאחר המחזור הבא שיבוא אני אקלט כבר...
  • בעזרת ה׳ מאחלת לך שתיקלטי במהרה
    אבל הכי חשוב שתשמרי על שפיות ותשתדלי להישאר רגועה- זה המפתח להצלחה!!
  • אמןןןן!!! תודה רבה מאמי!!!
  • שלום!! אני בת 16.9
    ב11.9 קיבלתי מחזור וב 22.9שכבתי עם האקס שלי
    בלי שום אמצעי מניעה והוא גמר בחוץ..
    עשיתי 2 בדיקות הריון ביתיות ויצא שלילי.
    היום ה13.10 ועדיין לא קיבלתי מחזור
    יש לי כאבים שכאילו אני עומדת לקבל ופשוט לא מקבלת
    אני בת 16 ואסור שאמא שלי תדע ואני לא יודעת מה לעשות????
    מתחננת עזרה
  • הייי . חייבת עזרה
    הייתי אמורה לקבל מחזור ב7.5 ולא קיבלתי מאחר לי
    אז יום שישי בערב עשיתי בידקת ביתית ויצא שלילי
    ויש לי בחילות בלילות . ובטן נפוכה מזה אומר ,?
    ומה צרייך לעשות ?
    תודה לכול העוזרות !!
  • שלום!! אני בת 16.9
    ב11.9 קיבלתי מחזור וב 22.9שכבתי עם האקס שלי
    בלי שום אמצעי מניעה והוא גמר בחוץ..
    עשיתי 2 בדיקות הריון ביתיות ויצא שלילי.
    היום ה13.10 ועדיין לא קיבלתי מחזור
    יש לי כאבים שכאילו אני עומדת לקבל ופשוט לא מקבלת
    אני בת 16 ואסור שאמא שלי תדע ואני לא יודעת מה לעשות????
    מתחננת עזרה
    אולי זה מהלחץ .
    לפעמיים גם מהלחץ מאחר המחזור
  • אז המחזור עדיין מאחר... כבר 18 ימים.. והלכתי לרופא נשים לבדיקה ומסתבר שיש לי צ'יסטה בשחלות....
    אוף כל כך רציתי תינוקי..
    מקווה שאחרי הטיפול הזה ולאחר המחזור הבא שיבוא אני אקלט כבר...
    אם יש איחור של שבועיים וכאבים בצד שמאל שניראלי זה ציסטה .... זה הריון ??
  • היי, גם לי מאחר המחזור ואני בכלל על גלולות כבר מספר שנים שזה הזייה.
    המחזור שלי גם לא בדיוק מחזור, זה יום אחד וגם לכמה שעות הוא נורא קצרצר עם הפרשות, אולי פספסתי כי הייתי עם תחתונים שחורים ואולי היית הפרשה אבל אני לא רוצה להיות בטוחה בזה.
    את קיבלת ? גם לי יש כאבי מחזור אבל לא מקבלת.
    דרך אגב עשיתי 4 בדיקות הריון בהפרש של כמה ימים והיום גם בבוקר, כולם שליליים..
  • שלום חברות. פעם אחרונה קיבלתי מחזור היה ב 10.7 ועד עכשיו לא קיהלתית עשיתי שלוש בדיקות בתיות ויצא שלילי. סימן ש???
  • שלום חברות. פעם אחרונה קיבלתי מחזור היה ב 10.7 ועד עכשיו לא קיהלתית עשיתי שלוש בדיקות בתיות ויצא שלילי. סימן ש???
    שאת תריכה ללכת לרופא לבדוק מה הסיבה ...בהצלחה!
  • היי
    לי היה מקרה דומה של איחור של שבועיים ואז עשיתי בדיקת דם וגיליתי שאני בהיריון אחרי 5 בדיקות ביתיות שליליות.
    מסתבר שהיה ביוץ מאוחר,
    לכן ממליצה לך לעשות בדיקת בטא-הכי מדוייקת:)
    בהצלחה!!!!
    מתי רצוי לעשות בדיקת בטא, אני עשיתי 3 ימים אחרי האיחור במחזור ויצא שלילי
  • היי סיימתי את המחזור האחרון שלי ב9/10 שכבתי עם חבר שלי הוא גמר בפנים לא לקחתי פוסטינור עשיתי בדיקות ביתיות 2 ויצא שלילי מאז 9/10 לא קיבלתי מחזור
  • גם לי זה קרה ...איחור של 15 יום ומלא בדיקות שליליות בסוף כבר בייאוש עשיתי בדיקת דם ובדיקה של קליר בלו יצא חיובי ...הכל נובע מביוץ מאוחר או ביוץ נוסף...בהצלחה ..תעדכני
    ביוץ מאוחר יכול להעיד על הריון בסוף?
    מה זה ביוץ נוסף???
  • היי אני ובעלי מנסים כבר שנה להכנס להריון אחרי 2 הפלות טבעיות , ב19.02 היה מחזור אחרון היום אנחנו ב06.04 בדיקה ביתית לפני שבוע חיובי ודם לפניי שבועיים שלילי , בדרך כלל המחזור לא סדיר אבל בחצי שנה אחרונה סדיר כל חודש בול בזמן ..
  • לאחר 3 שנים עם גלןלות וחצי שנה נקייה מגלולות
    הייתי אמורה לקבל ב9.4 עשיתי באותו יום בדיקה יצא שלילית וכעת עדיין לא קיבלתי 3 ימים איחור
    לעשות בדיקה נוספת או שאין טעם?
  • היי אני בת 23 ילדתי לפני 7 חודשים את האושר שלי ואני ובעלי מתכננים עוד אחד יש לי איחור של 5 ימים הבדיקות ביתיות שלילי ויש לי בדיקת דם רק יום רביעי שבוע הבא קרה למישהי ככה איחור ובסוף גילת שהיא בהריון??
    מה זה בדיקת קליר בלו?
  • יכול להיות ביוץ מאוחר, היה לי פעם איחור של 22 יום מביוץ מאוחר...
    מקווה בשבילך שזה הריון:)

Surib
    מה זה ביוץ מאחר?
  • היי ב4/2 שכבתי עם חבר שלי הייתי אמורה לקבל במחזור כמה ימים אחרי ועד היום לא קיבלתי עברו 12 ימים מאז הבטן נפוחה ומרגישה כאילו אני צריכה לקבל אבל זה לא מגיע אין בחילות או תסמיני הריון עשיתי בדיקת הריון ביום ראשון האחרון ויצא שלילי השמח לתשובה בבקשה
  • היי מאחר לי המחזור כבר יותר מחודש וחצי.. התחילו לי בחילות וכאבי רחם.
    עשיתי שלוש פעמים בדיקת הריון ויצא שלילי מה אפשר לעשות?
    אשמח לעצות ??
  • היי מאחר לי המחזור כבר יותר מחודש וחצי.. התחילו לי בחילות וכאבי רחם.
    עשיתי שלוש פעמים בדיקת הריון ויצא שלילי מה אפשר לעשות?
    אשמח לעצות ??
    אני באותו מצב כבר עשיתי שתי בדיקות יצא שלילי ועדיין לא קבלתי ווסת אז הרופא בקשה ממני לקחת כדורים לווסת
  • שכבתי עם חבר שלי ב17.05 היה אמור להתחיל לי ב27.5 מאחר לי כבר ב9-10 ימים
    עשיתי בדיקת בטא יצא שלילי יש לי נפיחות בחזה וכאבים כמו של מחזור והמחזור לא מופיע וחזקים של רעב ותכיפות בשתן ואני ממש לחוצה מה עלי לעשות
  • בנות בבקשה תעזרו לייייי
    עשיתי ארבע בדיקות ביתיות שיצאו שליליות המחזור מאחר ב17 ימים עשיתי בדיקת דם וגם היא שלילית המחזור עוד לא מגיע יש סיכוי שאני בהריון למרות בדיקת הדם השלילית?
  • היי בנות מנסה להיכנס להריון כבר חצי שנה
    הפעם ישלי איחור של 5 ימים ביום ה3 לאיחור עשיתי בדיקת בטא ויצא שלילי
    הביוץ שלי יוצא שבוע לפני מחזור
    יש עדיין סיכוי שזה הריון ?
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה