ד"ר מורי שכטר מישהי מכירה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    קודם כל בשורות טובות לכולן
    לאחר שהתגלה FSH גבוהה, ולאחר שנתיים לפחות של נסיונות טבעיים אני חוזרת לעולם הטיפולים.
    הריון ראשון הושג לאחר 3 שנים של ציפייה וילדון חמוד בן 4.5 בבית.
    לפני 3 שנים עברתי ניתוח שהסתבך לאחריו קיוויתי שהריון שני יגיע ביותר קלות, אך הדבר לא קרה ועכשיו התוצאה הלא נעימה.
    אוגרת כוחות ומתכוננת לדרך שמקווה שהפעם תהיה קצרה יותר ונצא במהרה בידיים מלאות.
    רופא אחד המליץ ללכת ישר לIVF, השלמתי עם ה"גזירה", אבל הרופא מקבל פרטי (אני במאוחדת) ואין לי אמצעים לממן טיפולים ללא החזר כלל.
    אשמח להמלצות לרופאים שעובדים עם הקופה לפני שעושים צד ועוברים קופה
    בינתיים מחכה לתוצאות AMH
    ועוד שאלה, הא צריך לעשות שוב צילום רחב והסטרוסקופיה?
    עשיתי לפני 5.5 שנים הסטרוסקופיה ניתוחית הוציאו פיליפ ומחיצה קטנה.
33 תגובות
עמוד 1
  • אני טופלתי אצלו, בסבב שני הצלחתי עם ההריון הנוכחי.
    רופא אנושי אבל מאוד מאוד עסוק. הוא הבריז כמה פעמים שחיכינו לו, אני וווד מטופלות, ואם לא הבריז הוא איחר מאודדדד!!! אבל חוץ מהאיחורים שלו, רופא בעל יחסי אנוש מעולים!! אני אנשיך אצלו גם לטיפול הבא אחרי הלידה:)
    אגב, אני טופלתי אצלו במסגרת קופח מכבי והוא עובד איתם:) בהצלחה:)
  • תודה על המענה
    הבריז??? את זה עוד לא שמעתי
    אני במאוחדת, והוא גם קבל דרך הקופה

איפה הוא עושה את הטיפול עצמו?

יום מקסים
  • אני בקופת חולים מכבי וגם אני הייתי אצלו דרך הקופה.
    כשהייתי באה לקופה בבריאות האישה ברחובות הוא היה שם תמיד. לעיתים הייתי צריכה לעשות מעקב צמוד של מעקב זקיקים והוא אמר לי להגיע למרפאה שלו הפרטית, שם יש בלאגן עצום!!! תמיד הוא מאחר ויש ימים שלא מגיע. המזכירה שלו אומרת שיש נשים שצריכות לעשות הפריות ולזה הוא חייב להגיע, רק שאני לא מבינה למה לא מבטלים בימים שהוא לא יכול. הוא פשוט לא היה מגיע, אבל היחס הטוב שלו והאופטימיות שלו שווים הכל:) לקחתי מיליון ימי חופש כדי שהטיפול ילך כמו שצריך , אגב לא קרה לי שהגעתי ולא ראיתי אותו או לא טולפתי על ידו. אני מספרת ממה שסיפרו לי במרפאה שלו הפרטית נשים שהוא פשוט לא הגיע או הגיע באיחור דרסטי. נגיד קבעו איתו ב10:00 והגיע ב12:00 או 12:30.
    אישית אני אחזור אליו גם אחרי שאלד.
    שיהיה לך בהצלחה ותהני גם מהיופי שלו חחח (הוא נראה טוב).
  • כשהבאתי את כל הטפסים שהביא לי שהוועדה תחתום עליהם ביקשתי להיות מטופלת באסותא בראשון והם הסכימו. אז השאיבה וההחזרה נעשו באסותא ראשלצ.
    הזרעות נעשו בקופת חולים מכבי בבריאות האישה ברחובות.
    אני מאוד לחצתי עליו לעשות הפריות כי הוא היה נגד הפריות בכללי, בכיתי לו שזה לא יצליח בהזרעות וזה באמת מה שהיה בסוף הוא שלח אותי אחרי 3 הזרעות להפריות.
    יש לבעלי בעיה של זרע המורפולוגיה 0% ויש קצת זרעים, בגלל שפעם אחת נקלטתי טבעי אז הוג חשב שיש סיכוי עוד פעם אחת כזאת.
    מה הבעיה אצלכם אם אפשר לשאול?
  • היי
    בטיפולים קודמים היינו הלא מוסברים,
    היום יש לי FSH גבוה ובדיקת הזרע תקינה אבל בגבול התחתון - אז ביחד נוצרת הבעיה

בטיפול קודם שלי הייתי מובטלת, עבדתי במקומות זמניים ובאמת זרמתי עם זה, היום אני עובדת במקום שלא אוכל להיעדר, לא רוצה לחשוף בינתיים שאתחיל טיפולים, אז מקווה שזה יסתדר בלי בעיות מיותרות :)

קבעתי אליו תור דרך הקופה, נלך להתרשם ולהחליט איך ממשיכים......

את השאיבה וההחזרה הוא ביצע?
  • כן הוא ביצע את בשאיבה וההחזרה והוא היה מאוד פדנטי בשניהם. בדרך כלל הןא קרא לי או ביום שני ופאו ביום חמישי לעשות החזרות ושאיבה והזרעות פשוט כל מה שצריך.
  • איפה הוא עושה את הטיפול? באסותא ראשון?
  • איפה שאת מבקשת לבצע את הטיפול הוא יבוא, בעיקר זה עם מי שהקופח שלך עובדים כי הרי הם מממנים את רוב הטיפול.
    ממליצה על אסותא ביהח קטן מאוד יש שם יחס אישי מאוד.
  • תודה רבה על הפרטים,
    קבעתי אליו תור לשבוע הבא, נקווה לטוב!!!
  • יש לי תור אליו שבוע הבא בפעם הראשונה.. לאחר שהתגלה בעית זרע אצל בעלי מקוה שהוא יפתור לנו את המצב .. ;/
  • היי בייבי555
    המון בהצלחה!!!!

את במאוחדת?מכבי?
  • בהצלחה לשתיכן:))) בייבי 555 איזו בעית זרע יש לבעלך ? גם אצל בעלי יש בעיית זרע חמורה והוא הצליח לעקוף אותה. את לא חייבת לשתף אם לא בא לך:)
  • גם אני במאוחדת ומטופלת אצל פרופסור שבח פרידלר- ממליצה בחום.
    רק עכשיו גיליתי שאין לי ביטוח במאוחדת אחרי 4 הזרעות.. ממש מצחיקה!!! והביטוח בהראל מכסה רק מהילד השלישי. פרופסור שבח מנהל את מחלקת הפוריות בברזילי באשקלון. אז כנראה שנעשה שם.
  • היי בנות אני בקופח מאוחדת תות 27 לבעלי יצא ריכוז ותנועה נמוכים ומורפולגיה 2% ומה אצלך הייתה הבעיה? איך בעלך הצליח לעקןף אותה אשמח לשמוע מרגישה ממש אבודה...
  • Adizo
    המון בצהלחה!!!!
    מה הכוונה אין ביטוח?
    מה שאותי באמת מעצבן, אנחנו משלמים ים כסף לביטוח פרטי והם באמת מכסים חלקית רק מהילד השלישי - מאוד מקווה שלא נזדקק להם!!!!!

בטיפולים קודמים עשיתי אצל דר רויבוט הוא עבד עם מאוחדת ואת הטיפול עשיתי במדיקל הרצליה.
    עכשיו גיליתי שהוא לא עובד עוד עם מאוחדת אז מקווה שאמצא את ה הרופא המוצלח הבא שלי!!!
    סופש נעים לכולן!
  • Adizo
    המון בצהלחה!!!!
    מה הכוונה אין ביטוח?
    מה שאותי באמת מעצבן, אנחנו משלמים ים כסף לביטוח פרטי והם באמת מכסים חלקית רק מהילד השלישי - מאוד מקווה שלא נזדקק להם!!!!!

בטיפולים קודמים עשיתי אצל דר רויבוט הוא עבד עם מאוחדת ואת הטיפול עשיתי במדיקל הרצליה.
    עכשיו גיליתי שהוא לא עובד עוד עם מאוחדת אז מקווה שאמצא את ה הרופא המוצלח הבא שלי!!!
    סופש נעים לכולן!
  • בייבי 555 לבעלי יש מורפולוגיה 0% כמעט ואין תאי זרע שיכולים להפרות את הביצית באופן טבעי! ויש לו ריכוז של זרע נמוך מאוד!! אחרי כמה ימים התנזרות בקושי מיליון! ברגיל הבנתי שצריך להיות 20 מיליון.
    הסיכוי להקלט להריון ספונטני ממש אפסי! התייעצנו עם רופאים מומחים רבים וכולם המליצו לנו אך ורק הפריות!
    משום שנכנסתי פעם אחת להריון ספונטני לפני כמה שנים וזה היה הפלה כי לא התפתח שם כלום, אז מורי שכטר חשב שאולי אצליח וזה לא הצליח! (עשיתי 3 הזרעות) לאחר שהתייעצנו עם עוד מומחים באתי לדוקטור מורי שכטר וביקשתי לעשות הפריות חבל לנו על הזמן! הוא הסכים! הוא עקף את הבעיה בכך שעשה הפרית איקסי שזה בעתם לעשות חור בביצית והכניס את הזרע בכח! הוא הוציא לי 18 ביציות בשאיבה ו12 הופרו ו1 מהם היה בלסטוציסט שנתפס בהחזרה שניה ועכשיו אצלי בבטן:) מקווה שיהיה בסדר:). ??
    אל תדאגי הפריית איקסי עוקפת את בעיית הזרע:)
  • ואיייי איך אני שמחה לשמוע שיש הצלחה ואת עכשיו עם עובר קטן בבטן בזכות זה..
    עם לא מפריע לך לפרט לי עוד קצת אני אשמח לשמוע דברים ...
    בשבוע הבא יש לי תור אליו בפעם הראשונה לאחר שרופאת הנשים שלי החליטה לאחר שראתה את נתוני הזרע לפנות למומחה פריון אז ככה שאין לי מושג בכלל בכל המונחים האלה.. במהלך ה10 חודשים של הניסיונות התפללתי לאלוהים שלא הגיע לרגע הזה .. ומשום מה אני פה .. אני מנסה לעבוד על עצמי ולקבל את זה בהבנה ולנסות לקחת את התהליך ברוגע.. כי בסוף זה יגיע לא משנה באיזה דרך...ואת אחת ההוכחות לכך
    אז ככה..
    לפי דעתך ולפי הקריאה שלי פה קצת בפורומים הוא בטח יתן לנו להתחיל עם הזרעות
    לבעלי יצא מורפולגיה 2% ותנועתיות וריכוז נמוך לאחר התנזרות מקיום יחסים של כמעט יומיים למרות שאמרו לנו 3 לפחות..
    עם חס וחלילה אצטרך להגיע להפריה עם לא הצלחנו עם הזרעות
    לגבי התהליך.. אחרי טיפול הפריה אחד זה תפס או שלקח לך יותר זמן?
    האם זה בתשלום כל התהליך הזה? או שרק הזריקות והתרופות הם בעלות??
    אני בקופ"ח מאוחדת..

מזה סורי עם חפרתי לך אני פשוט מרגישה אבודה גם לא שיתפנו אף קרוב אלינו בתוצאה ובתהליך אז אני אשמח לשמוע ממך עד כמה שאת יכולה חחח בשורות טובות לכולנו אמן ...
  • זאת אומרת שאם אני הולכת לעשות הפריה בבית חולים פרטי אין לי החזר, אין לי זכאות!! רק מהילד השלישי. אני יכולה ללכת רק לבית חולים ציבורי. מישהי עשתה פעם בבית חולים ציבורי??
  • ועוד דבר בייבי יקירה גם בעלי עשה בדיקת זרע ויצא לו 2% מורפולגיה וחודש אחרי יצא לו 11%!!!!!
    מציעה לכם לעשות בדיקה נוספת
  • adizo1982 היי מאמי אני זוכרת שדיברנו על זה במייל לא מזמן
    בטח שנעשה בדיקת זרע נוספת!! אני כמעט בטוחה שהתוצאה יצאה ככה בגלל שלא התנזרנו 3 ימים ועדיין מאמינה שנוכל להיכנס טבעי למרות שאני נכנסת לתהליך של מומחה פריון וכו'..
  • היי בייבי 555, אני עשיתי 3 הזרעות כי כנראה שזו הבירוקרטיה. במקרה שלי הוא הסביר שאם לא הייתי נכנסת להריון ספונטני פעם אחת אז הוא היה שולח אותי ישר להפריה כי הצורה של הזרע לכ מסוגלת להפרות את הביצית.
    מוולוגיה 2% אמנם זה לא הכי טוב, אבל יש סיכוי טוב להקלט בהזרעות:) כמובן שאתם גם תקיימי יחסים עם בן הזוג שלך באותו יום של ההזרעה.
    השבחת הזרע במהלך ההזרעות לא עלתה לנו, מכיון שהבאנו הפניה מהרופא ואני עשיתי את ההזרעה בראשלצ באסותא ויש שם מתחת מעבדה שעושה דרך הקופה עם הפניה וזה לא עולה כסף.
    לגבי ההפריות- לי זה עלה כסף לא זוכרת בדיוק כמה. נראה לי 700 השאיבה ו400 החזרה משהו כזה.
    מקווה שלא תצטרכי להגיע לזה ןאם כם תיכנסי לזה בכל הכח!!!!! את תוותרי על להיות אמא! אני החלטתי שאני נלחמת לעשות הכל כולל הכל כדי להיות אמא:) הלוואי שילך לך מהר:)
    אם תרצי לדעת עוד משהו בכיף, אני תמיד נכנסת להציץ בפורום :)
  • אני עשיתי 3 הזרעות אצל דוקטור מורי שכטר +1 אצל רןפא אחר שלא צלחו. ועשיתי סבב מלא של טיפולים של זריקות- כולל: זריקות, מעקבי זקיקים, שאיבת ביציות והחזרה. בסבב הראשון זה לא נתפס ובסבב השני- חודש אחד אחרי, הדוקטור החליט להחזיר לי עובר בלסטוציסט שהןא עובר בן 5 ימים ויש לו סיכוי טוב להקלט, וממנו נקלטתי:)
  • תות 27 איזה כייף לשמוע את מה שאת אומרת זה ממש מעודד ומחזק תודהההה רבה על כל המידע
  • בכיף:) בקרוב תעברי לפורום של תמיכה הדדית ותבשרי על הריון תקין!! תעדכני בתהליך שאת עוברת ????
  • ADIZO
    לפני 7 שנים הייתי בציבורי, ומאוד לא אהבתי את ההתנהלות, שוב זאת אני וכל אחת לוקחת את זה למקום אחר, המחלקה נראתה לי כמו פס ייצור, ענקית, יחס לא נעים מאחיות שלא לדבר על רופאים, שגם כשדיממתי ביום 8 ימים אחרי הזרעה, לא רצה לגשת לטלפון אלא זרק לאחות "תגידי לה שזה בסדר לתהליך".

אני חושבת שאם מדובר במחלקה קטנה, עם רופאים טובים אז לא משנה איפה משיגים את התוצאה.

אני מעדיפה כן שתהיה מעבדה טובה כמו באסותא ומדיקל, וכן שיהיה רופא אחד שיטפל בי.
    לכן הולכת לבדוק רופאים שעובדים עם הקופה (תהיה השתתפות שלי על הטיפול כמובן) אבל הטיפול יעשה באסותא או מדיקל.

את האוצר שיש לי היום עשיתי אצל רופא שעבד בזמנו עם הקופה והטיפול עצמו היה במדיקל.
    המון בהצלחה שוב!!!!
  • אני מטופלת של דר' שכטר מורי
    רופא מקסים ואנושי

ולגביי הבעיות זרע אני רוצה להגיד לכם
    שגם בעלי עם אותה בעיה
    ואפילו שלחו אותנו לעשות ניתוח לשיפור הזרע
    ובחסדי שמים אחרי טיפול IVF
    לפניי הניתוח !!! ניפקדתי בתאומים
    וזה עם המוני תפילות
    ועם בעיית זרע ..

בהצלחה לכן
  • קרין 123 איזה יופי לשמוע מזל טוב:) נקלטת לאחר סבב ראשון?
  • תות27 בטח שאעדכן ;)
  • ממש לא ,
    אני אחריי הרבה הרבה שנים של טיפולים ...
  • איזו בשורה משמחת קארין:) מזל טוב ובמשך הריון תקין!! ??
  • קרין בשעה טובה
    שימשיך להיות תקין ומשעמם ל40 שבועות!!!!

שמחה לשמוע המלצות על הרופא, הכל מלמעלה, חייבים להאמין בטוב!!!!!
  • פשוט רופא הזוי. מבריז זה לא מילה- מעבר לכל ההברזות האיחרוים ההדרועיות השקרים, השיא היה באמצע סקירה השאיר אותי עם המתמר לידי רגליים פסוקות עירומה על המיטה (בגלל שאני שמנה הבדיקה היתה וגינלית) ויצא לשיחת טלפון ולא חזר אלא אחרי 45 דק עד היום בא לי לתבוע אותו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה