עוד לא זומנו לוועדת השמה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • הלו!!!! אתם שם בעירייה! כבר אמצע אוגוסט!!!!!
    למה למה למה אני צריכה לרדוף אחריהם על כל פיפס????!!! נמאס!! זה מרגיש כמו מלחמת התשה
12 תגובות
עמוד 1
  • בטוח יצאו לחופשה של שבוע כל העיריות יוצאות עכשיו
    בהצלחה

]

• מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    "כשנולדת בכית, והעולם שמח. חיה את חייך כך שבמותך יבכה העולם ואתה תשמח."
  • אצלנו עד ה-15 לחודש כולם בחופש.....
    תנסי החל מ-17 לחודש.
    בהצלחה

• הלכתי לשם. הם לא בחופש. זה פשוט לוקח ה.רבה זמן.
  • בהצלחה!!!

חברה שלי שעובדת איתי עכשיו אבחנו את הבן שלה בספקטרום האוטיסטי, לא סיימו את האבחון, יש להם עוד איזשהו איבחון של פסיכולוג שהם צריכים לעבור, ובגלל זה מבחינת המערכת שהילד יתחיל במערכת החינוך הרגילה ואחרי האבחון שיעשה רק באמצע ספט' הם יבחנו בוועדת השמה מה הצרכים שלו

מה שאני מנסה לומר זה שחבל שהמערכת לפעמים לא משקללת גם את צרכי הילדים ועושה לעיתים קצת יותר מאמץ...

אלי, תן בי את השלווה
    לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם
    האומץ לשנות את אשר ביכולתי
    והתבונה להבחין בין השניים

הזורע חיטה דואג לשנה,
    הנוטע עצים דואג לשנים,
    המחנך נפשות דואג לדורות (הרב קוק)

אדם הוא מעט ממה שנולד עימו, והרבה ממה שהוא עושה מעצמו. (אלכסנדר בל)
    לעולם לא מאוחר מדי להיות מי שיכולת להיות. (ג'ורג' אליוט)

• בדיוק, טלטול, ראש בקיר!
  • בהצלחה!
  • תודה

• אלי, תן בי את השלווה
    לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם
    האומץ לשנות את אשר ביכולתי
    והתבונה להבחין בין השניים

הזורע חיטה דואג לשנה,
    הנוטע עצים דואג לשנים,
    המחנך נפשות דואג לדורות (הרב קוק)

אדם הוא מעט ממה שנולד עימו, והרבה ממה שהוא עושה מעצמו. (אלכסנדר בל)
    לעולם לא מאוחר מדי להיות מי שיכולת להיות. (ג'ורג' אליוט)

• זה פשוט לא תקין!! משהוא בהתנהלות העיריה לא תקין לחלוטין!
    ועדת השמה אמורה לפי התקנות לסיים את דיוניה עד אמצע בסוף חודש מאי תחילת חודש יוני, כדי לאפשר למערכת החינוך להיערך לשנת הלימודים הבאה וגם כדי לאפשר עררים אם ההורה לא מסכים עם ההחלטה.
    עבודת צוות השיבוץ אמורה להסתיים בחודש יולי ...
    במקרה שלך הייתי פונה בכתב למנהל מחלקת החינוך העירייה עם העתקים לגורמים במשרד החינוך ונציב קבילות הציבור.
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )

• פלפלת בעיריית ירושלים באופן קבוע חלק מוועדות ההשמה נערכים ביולי לקראת סופו. למרבה השערוריה. אחת מהסיבות כפי שהבנתי היא דווקא כדי לא לאפשר ערעורים (ז"א, ניתן כמובן לערער אולם המסגרות שההורים חפצים כבר בתפוסה מלאה בתקופה זו)

בקיצור-

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה