האם זה קורה גם לכן? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות. אנחנו כבר קצת יותר משנה בניסיונות. כרגע לצערי ללא הצלחה :( עובר עליי משהו שאני לא יודעת מה לעשות. נגיד אם צריך ללכת למפגש עם המשפחה ואני יודעת שיהיו שם נשים בהריון )בנות דודות שלי וכאלה) אני לא רוצה ללכת לשם. או לכל נקום אחד שבו יש נשים בהריון. ואם אני שומעת שיש הריון במשפחה או אצל חברה קשה לי אפילו להתקשר או לסמס מזל טוב. אני מרגישה שזה לא בסדר ורע לי עם זה אבל זה חזק ממני. קורה או קרה לכן??
25 תגובות
עמוד 1
  • אני חושבת שזה קורה לכולן. אחרי ההפלה שלי עברתי אותו הדבר. לא יכלתי להסתכל על נשים בהריון ברחוב או בטלויזיה. בדיוק אחרי ההפלה בת דודה של בעלי ילדה וידעתי שהיא מתכננת לעשות איזה אירוע בשביל התינוקת וממש פחדתי לקבל את ההזמנה. לא רציתי לבוא ולהיות חייבת לעשות קוצי מוצי לתינוק כשכולם בצד מרחמים עלי (כולם ידעו על ההפלה תודות לחמותי)..
    עוד חברה (לא קרובה) שנכנסה להריון בדיוק כשהפלתי יכלתי לדבר איתה רק בטקסטים ולא בטלפון ואין מה לדבר על להיפגש.
    הרגשתי ממש אשמה וקנאית. בחיים לא קינאתי ככה במישהי נגיד עם יותר כסף או מישהי שהתחתנה לפני אבל בזה לא יכלתי לשלוט! ניסיתי לקרוא איך עלי להתגבר על הקנאה. איך לשמוח בשביל האחר אבל זה לא עזר..
    יש מישהי במשפחה של בעלי (עכשיו גרושים) שהיו להם בעיות להביא ילדים. היא הייתה מארגנת את הבייבי שאורז (מסיבה של מתנות לתינוק שעושים בחול איפה שאני גרה) פלוס תמיד הייתה באה לכל ארוע והייתה בלי סוף עם התינוקות. אין לי מושג איך היא הצליחה להתעלות מעל עצמה. לא מבינה איך לאנשים הייתה חוצפה לבקש ממנה שתארגן להם את המסיבת מתנות לקראת התינוק.
    תגידי לעצמך שבקרוב את תהיי זאת בהריון. ואת תהיי במרכז העיניינים. קצת סבלנות והרבה אמונה!!!
  • ואייי מזה מבינה אותך
    נראלי שהתחושות של כולנו בדיוק אותו דבר
    גיסתי שהכי ממש יקרה לי ילדה לא מזמן ממש לא מעניין אותי לשאול לשלום הילדה או אפילו לראות אותה...
    חברת ילדות שלי בהריון מתקדם פשוט התנתקתי ממנה ... בקושי מדברת ורואה אותה
    הגוף שלי הציב מין מחסום כזה שלא מתחשק לי לדבר עם מי שבהריון..
    כל נושאי שיחה על הריון אני מתרחקת ומתעלמ
    אני יודעת שזה הכי מגעיל ודוחה להתנהג בצורה הזו אבל זה ממש חזק ממני
    אני מקווה שההריון המיוחל הזה יגיע לכולנו כבר ולא משנה באיזה דרך!!!
  • וואי בנות תודה שעניתן לי כבר חשבתי שמשהו לא תקין איתי. כמה שאני מנסה להתגבר אני לא מצלחה. אפילו כשאחותי סיפרה לפני חודש שהיא בהריון היה לי קשה לקבל את זה וכאילו אני אמורה לשמוח יהיה לי עוד אחיין!! אני מרגישה שאני לא מסוגלת להתעלות על עצמי ויחד עם זה לא נעים לי שאני מתעלמת ולא אומרת מזל טוב
  • יהיה טוב תאמיני לי
    הדבר שמגיע לך יגיע בזמן הנכון...
  • ווואאאייי זה קרה גם לי אחרי ההפלה, פשוט הייתי נשארת בבית מנותקת מהמשפחה שלי, של בעלי ומחברות

ביום שהפלתי והייתי בבית החולים, גיסתי ילדה בת
    לקח לי 3 חודשים ללכת לראות אותה ולהתייחס אליה מרב שהייתי מחאה בתחושות האלה דל קנאה וכעס וכי אילו הוצאתי את זב עליה...
    אלו תחושות לגיטימיות לגמרי, לא כל כך נעימות וצודקות אבל בהחלט לגיטימיות!!

• גם עלי לא דילגה התקופה הקנאית!! לפני שנתיים עברתי הפלה קשה בשבוע 6 ולקחתי את זה מאוד קשה! חברה טובה ילדה לפני 3 חודשים ועדין לא ביקרתי אותם! שלא לדבר על זה שכל ההריון לא התראינו ורק בסמסים, בטענה שאני עסוקה בלימודים בפרןייקטים ובעבודה.
    אני גם לא מתכוונת לראות אותם עד הלידה שלי כי אין לי סבלנות לראות אותה מתענגת על התינוק שלה ולי אין!

זה חזק ממני, הקנאות הזאת, כמו שמישהי רשמה, לא מקנאתבכסף שיש לאנשים אחרים ולא במראה פשוט רוצה כבר להיות אמא ובכל מחיר!!!!!
    אחרי מספר איפולים הצלחתי להכנס, ועדין מפחדת לספר לחברות שלי וגם לה עוד לא סיפרתי!
    הטראומות האלה נשארו כמו צלקת! מקווה שהצלקת הזאת תעבור לנו ומאחלת לכולנו להביא תינוקות בריאים וליהפך כבר לאמאות! שכל כאב יגמר כלא היה!

• תות באיזה שבוע את??
  • אפשר לראות בסרגל שלה היא ב21 :)

אני גם אצטרף לכל המבינות, אין לי מה להוסיף על מה שנאמר - זה פשוט קשה. קשה להאמין שזה לא קורה מהר כמו שמצפים, שזה פתאום כל כך מסובך... אנחנו היינו בתקופה שניסינו בדרך לטיולון וחשבנו לקפוץ לחברים וכשהתקשרנו הבעל אמר טוב אם אתם קופצים אז תדעו ש** בהריון.. והם אחד הזוגות חברים האהובים עליי אבל התחלתי לבכות ורק בגלל שהיא הייתה בעבודה קפצנו בכל זאת... וכן הרגשתי נורא עם עצמי וגם אני לא בן אדם קנאי אבל זה לגמרי טבעי.
    אני כן חושבת שבכל זאת עם אנשים מסוימים כדאי לנסות לווסת את זה, בעיקר אם מדובר בבנות שממש חשובות לך ועד עכשיו היו משמעותיות בשבילך ועכשיו הן בהריון. אני לא הרגשתי שזה עלה לי בלנתק קשרים או בממש להתעלם מאנשים, רוב הזמן כן ניסיתי לשמור את זה באיזשהו מקום יותר שלי ולדבר על זה עם בעלי והחברות הטובות. הרגשתי שאם אני אתן לזה להשתלט עליי יותר ממה שזה כבר משתלט וזה יהפוך להיות למה שמניע את הפעולות שלי... זה לא יכול להוביל לשום דבר טוב ובעתיד כשאני כן אקלט כמו שבאמת קרה (ובקרוב אצלך) אני אתחרט על ההתנהגות הזאת.
    חיבוקים ענקיים ובאמת מבינה אותך
  • Shani101 אכן כמו ששני כתבה אני בשבוע 21+3:)
  • שני13 את כל כך צודקת, אני לא הצלחתי עדין להשתלט על היצר של הקנאה הזה! עד שיהיה לי תינוק בידיים כמובן שלצערי הרב:(
  • תות חשבתי שאני היחידה שגם בהריון עדיין מרגישה קנאה.. חחח.. מוזר שגם בהריון יש את התחושות האלה
  • איזה יופי בנות שיהיה הריון בריא ולידה קלה. בקרוב אצל כולנו אמן
  • איזה יופי בנות שיהיה הריון בריא ולידה קלה. בקרוב אצל כולנו אמן
  • באמת בנות?!?
    מרגע שראיתי 2 פסים, כלום כבר לא מעניין אותי וכל התחושות האלה של קנאה ופספוס נעלמו
    ביום ביקרה אותי חברה שיחדה לפני חודשיים ולא ביקרתי אותה מאז, והרגשתי טוב.
    למרות שהיא לא יודעת שאני בהריון כי אני ממש לא מתכוונת לספר רק אחרי השקיפות

אני כיאילו עמוק בפנים מרגישה ממש ממש טוב עם עצמי, מדהים כמה שזה משנה את גל התחושות והרגשות שלי...

• חשבתי שרק אני עם הקנאה הזאת.ואפילו הרגשתי ממש רע

אני מרגישה שכאילו רודפות אותי נשים בהריון.כל מקום שאני הולכת אליו יש מסביבי נשים בהריון.כל פעם אני שומעת מחברות/משפחה על נשים שהם מכירים,שילדו וכשהתינוק היה בן שלושה חודשים ,נכנסו שוב להריון לא מתוכנן.הכי גרוע מהכל,אני עובדת בגן ילדים,בכיתה של התינוקות.(שזה מגיל שלושה חודשים,וכל הזמן באות נשים בהריון,לרשום את התינוק כבר לפני הלידה.. ) וזאת שאני עובדת איתה בכיתה,היא חברה גם לפני שהתחלתי לעבוד שם.ועכשיו היא בחודש 7.כל הזמן היא מתלוננת על ההריון ועל כמה קשה לה והיא סובלת.ובא לי להגיד לה שתסתום את הפה,כי הלוואי עליי ה"סבל" הזה
    מאז שהיא בהריון,אני ממש מקנאה בה וקשה לי להיות בחברתה.בעבודה אין כל כך ברירה,אבל מחוץ לשעות העבודה,אני משתדלת שלא.וזה בעייתי כי הבעלים שלנו חברים ממש טובים.

וואי זה היה ארוך... :/ סליחה על החפירה ,פשוט הייתי חייבת לפרוק במקום שיבינו אותי בו.כי זה מרגיש כאילו אף אחד לא מבין...

**אור**
  • היי אור.

אני הכי מבינה אותך בעולם. מקווה שזה יקרה לכולנו בקרוב וכולנו נזכה להרגשה הזו של להיות הורים. בהצלחה מאמי
  • תודה ,ובהצלחה לכולן.
    ואמן ועוד השנה כולנו נזכה לחוות את הנס והפלא הזה

**אור**
  • ברור..
    אתמול חבר של בעלי שלח לי הודעה שנולד לו בן שלישי.. אפילו לא יכולתי לפרגן והלכתי לבכות עם עצמי..
    זה ממש קשה כל העניין הזה אני מקווה שזה זמני אצל כולנו ובע"ה ניפקד החודש..
  • היוש
    ראיתי את בשורתך אז המון מזל טוב!!!
    בכל אופן רציתי לחזק את כולן
    אני מבינה אתכן מאד.

רציתי רק להראות לכן
    הוכחה חיה ומהלכת ששמה שירה
    שהכל יהיה בסדר בע"ה בעיתו ובזמנו תזכו לחבוק פרי בטן.

אז אני שירה
    פוליציסטית
    ניסיונות של שנה+
    יאוש ודמעות
    מחשבות על טיפולים
    תפילות ואמונה

הרמתי ידיים לשמיים ואמרתי לאלוקים
    אתה תביא לי ילד
    אני אחכה גם 100 שנים אם צריך
    אני יודעת שתביא לי וסומכת עלייך.

אחרי חודש
    2 פסים חזקים בבדיקה ששמה נהוראי

• היי שירה,
    גם אני התפלאתי ובכיתי וצדקתי לשמיים ועודני. ..
    רצה לקברי צדיקים ונותנת צדקה.
    מבקשת דבר טהור, מה רציתי להיות? כלי שמביא לעולם נשמה? בייסורים!!! אז אני מוכנה לסבול! הנה סבלתי שנה של אכזבות וניסיונות ודמעות ובדיקות פולשניות, אני אומרת לה' שלא נורא.. סבלתי אבל היה שווה... מוכנה לסבול עוד 9 חודשי הריון כבדים עם בחילות והורמונים, מוכנה לסבול לידה כואבת. ..
    אז למה ה' לא עושה איתי חסד???
    אני רוצה שיהיה לי בית מלא ילדים! רוצה לגדל ילדים באמונה, בשמחה, בנחת.. לעבור מכשולים של אמא...
    אבל מה?
    בעלי ואני עשינו הכל! אבל רק שם למעלה הכל סגור משום מה..
  • מבינה את כל מה שאת מתארת
    אני הייתי שם!
    אני חוויתי בדיוק מה שאת חווה

עד שהחלטתי לעזוב הכל בצד
    אמונה טהורה של יאוש

רק שאת טובעת עמוק בחושך
    ולא רואים כלום מרוב כאב
    אז באה הקרן אור והישועה.

שיהיה המון בהצלחה
    בשורות טובות במהרה!!!

אגב
    איזה בדיקות עשית ומה אומרים הרופאים?

• אני לא פותחת השרשור אבל אם שאלת אותי אז עשיתי פרופיל הורמונלי מעקבי זקיקים בדיקות דם ופרוגסטרון. . הכי מצחיק שיש לי ילד שבא באופן ספונטני בניסיון ראשון עם הריון ולידה תקינים ובריאים ב"ה.. ועכשיו כבר שנה של התאכזבויות. ...
  • לו רק היה לי, אני מבינה אותך גם עליי עברה התקופה הזו של דיבורים צפופים על הקב"ה , של למה??? למה?? למה אני?? היו ימים שאמרתי, מה אני לא אהיה אמא?!?!?!

וברגע הכי לא צפוי שככבר לא ניסינו ושמנו אתת כל המרתון הזה של הניסיונות להריון, זה הגיע!!!!!

תאמינו ותהיו סבלניות, דברים קורים/ לא קורים מסיבה מסוימת, ואני יודעת וגם מאמינה שהקב"ה יביא לכן את מה שאתם כל כך מייחלות לו...

מחזיקה לכן
  • תודה שני..
    החלטתי באמת להרפות, אנחנו נוסעים סופ"ש לבית מלון.. להירגע מהכל, לנפוש יחד ולהוריד לחץ..
    במקרה או שלא זה בדיוק בזמן המקווה :) מקווה שניפקד במהרה בע"ה
  • אני רוצה להודות לד"ר וואווה שהצילה את נישואיי. בעלי התייחס אליי רע ועזב את הבית למשך כמעט 3 חודשים, זה גרם לי להיות חולה ומבולבל. ואז סיפרתי לחבר שלי איך בעלי השתנה כלפי. ואז היא אמרה לי ליצור קשר עם: [email protected] שהוא יעזור לי להחזיר את בעלי ולהפוך את האהבה שלנו לחזקה שוב. ואז ניסיתי אותו. אחרי 3 ימים של הטלת הכישוף בעלי חזר הביתה ואני מתחננת סליחה ואני מתחננת לסלוח לו והיום אנחנו חיים בשמחה ואושר אם את עוברת מערכת יחסים כלשהי, בעיות בריאות או מצב נישואים מקולקל ואתה רוצה את האקס שלך מאהב, חבר לשעבר, חברה לשעבר או בעל או אישה גרושים אתה יכול להגיע למספר הווטסאפ שלו +12162022709 או viber +12066713285 אם אתה צריך את עזרתו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה