מחר בטא.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות..
    אז אחרי שנכנסנו להריון בטיפול הראשון אך ההריון לא שרד :(
    שתי החזרות קודמות של מוקפאים לא הצליחו...
    מחר בטא אחרי שאיבה והחזרה של שני עוברים חמודים טריים,מתה מפחד!!!
    רוצה כבר לראות את הסוף...אני הורמונלית ונפוחה...מקווה לבטא מהממממת מחר!!
21 תגובות
עמוד 1
  • בהצלחה!!
  • מאחלת לך בטא מדהימה מכל הלב
  • שיהיה מלא מלא בהצלחה!!!
  • בהצלחה:)))) תעדכני ומחזיקה לך אצבעות
  • תודהההה...סופרת את השעות!!
  • בהצלחהההההה

לילוש
  • בטא 78 ... רק שהפעם תהיה ה-פעם!!!! אמן!!!
  • מאמי, את בהריון!!!! מזל טוב!!!! איזה אושר!! תעשי בדיקת בטא חוזרת עוד יומיים כדי לראות הכפלהשל ההורמון:)
  • לא מעכלתתתת רק שתהיה בטא חוזרת תקינה!!!!
  • מה איתך? איך יצאה הבטא השניה? הייתה הכפלה?
  • כןןן בטא חוזרת
    407!!!! מפחדת להתלהב יותר מדי...נשמע הגיוני?!
  • היי ליטלוש
    איזה כיף לשמוע
    ההכפלה נהדרת
    זה הגיוני במיוחד אחרי מה שעברת

אבל תשמחי ותהני מההריון הזה, מגיע לך
    ושיעבור בקלות ויגמר בידיים מלאות
  • תודה רבה!!
  • ואווווו איזה בטאא!!! יש סיכוי שזה תאומים ?
  • עשית את הבדיקה בהפרש של יומיים? אם כן אז יש מצב לתאומים אם לא אז רוב הסיכויים שזה לא תאומים.
  • איזה יופי!! המשך תקין ומושלםם :)
  • בטא ראשונה היתה בשישי שעבר ושניה יום ראשון לאחר מכן..לא יודעת הלוואי תאומים חחח רק שיתפתח כמו שצריך לא משנה לי מה המין ...עכשיו מגיע השלב שעד הus אני חסרת סבלנות...אין לי גם יותר מדי תופעות חוץ מעייפות וקצת חלשה אבל גם התמיכה גורמת לתופעות הללו...בנותתת איך עוברים את ההריון באופטימיות ????
  • אומר לך את האמת.... למזלי בפעם הראשונה שבאתי לרופא ראינו דופק ומשם בכל שבוע נסעתי למוקד לראות שיש דופק לעובר. בשבוע 12 קניתי דופלר ששומעים את הגופק של התינוקי ועד עכשיו שבוע 23+2 אחרי כל הבדיקות אני עדין לחוצה ופרנואידית. רק רוצה ללדת בשלום ולחזור בידיים מלאות עם תינוק בריא ושלם. זה לאחר שיש לי פצע בנפש אחרי שעברתי הפלה בשבוע 6 והעובר לא התפתח בכלל לא היה שם כלום רק שק. מפחדת כל כך. מאחלת לך הריון תקין:) יש כאן בפורום יולדת קבוצה שנקראת ׳תמיכה הדדית כללי״ כנסי לשם אם יהיו לך שאלות הן מדהימות ועונות שם מהר:)
  • היי גם אני כמוך בטא ראשונה 103 ובטא שניה 443 לאחר מכן דימומים שלא פסקו עד שבוע 6 שזה מחר לפני יומיים נגמר הדימום הייתי אצל הרופא לא ראה שק שבוע 5 ושלושה ימים ואמר שאחזור שבוע 8 עוד שבועיים מחכה לרגע ...התחלתי להילחץ הרופא לא ראה שק ואולי הבנתי שכנראה היה משהו בעקבות הדימום אבל אז אמר כל עוד אין כאבים חזקים התכווצויות אז הכל בסדר ותהיי אופטימית זה מה שאמר לי אמר שבשבוע 8 רואים הכל נלחצתי הכמות לא היתה משהו בלי קרישי דם בלי כאבים פשוט דימום שירד ומילא בקושי פד אמר זה דימום שלא מסכן הריון ויומיים אחכ הדימום פסק והנה בע״ה מחר שבוע 6 רופאה אחת אמרה לשלול הריון מחוץ לרחם בעקבות הדימום וזה היה לאחר שהייתי אצל הרופא והרופא לא ראה כלום חוץ מרירית מעובית של 8 ממ מקווה לכולנו שיהיה בסדר ושנצא בידיים מלאות אמן
  • אין סוף לחרדות בנות יקרות!!! כל שלב והחרדה שלו ועד שלא נראה תינוק/ת בוכה בידיים שלנו בחדר לידה זה פשוט לא יגמר!! בע״ה הכל יהיה בסדר לכולנו אמן!!!
  • אין ספק שעד שלא נלד ויהיה תינוק או תינוק או תינוקת בידיים שלנו לא נירגע:) אבל אנחנו בדרך הנכונה:)
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה