לא מפסיקה לבכות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מחק נושא
    היי בנות אין לי מושג עם מי לדבר על מה שעובר עלי עכשיו כי אף אחד לא יודע על ההריון חוץ מבעלי והוא כבר לא יכול לראות אותי בוכה
    לפני קצת יותר מחצי שנה נכנסתי להריון ולצערי בשבוע 8 עשיתי בדיקת דופק ולא היה דופק חיכיתי עוד שבוע וגם לא היה ועשיתי הפלה
    לפני כמה שבועות גיליתי שאני שוב בהריון והכי שמחתי בעולם ביום שלישי הלכתי לעשות בדיקת דופק הייתי בשבוע 6+5 והיה דופק הלכתי הביתה עם חיוך על הפנים והכי שמחה בעולם אתמול התחילו לי קצת הפרשות חומות אבל לא התיחסתי כי אני יודעת שזה טבעי ואז בשעות הצהריים ראיתי שיש לי גם דם מהר התקשרתי לאחות והיא אמרה לי שאם זה יתחזק ללכת לבית חולים אבל לא הקשבתי לה ובכל זאת הלכתי לרופאת נשים היא בדקה אותי באמת ראתה דימום קל אבל עדין היה דופק היא אמרה לי שהכל בסדר ושאני יעשה בדיקה עוד 10 ימים הגעתי הביתה ואחרי שעה ראיתי שהדם התחזק וממש נלחצתי והלכתי לבית חולים בבית חולים הרופאה כבר לא ראתה דופק (אני מאוד מקווה שזה היה טעות) ועכשיו הדימום נחלש מאוד ואין כבר כאבים בבטן התחתונה אני צרכה ללכת ביום ראשון לביקורת בבית חולים מקווה שיראו שוב דופק
    אוףףףףףףףףף אני לא מפסיקה לבכות גם עכשיו שאני כותבת לכן את זה אני בוכה
    אולי יש ניסים והדופק יחזור
    הדבר שאני רוצה בעולם זה ילדים
    האם זה קרה למישהי פה שירד לה דם בהריון וההריון המשיך תקין?
    סוף סוף פרקתי את הכל איזה שחרור
    סליחה על החפירה
2 תגובות
עמוד 1
  • היי אני ממש מצטערת לשמוע על מה שאת עוברת.
    בגלל שהרופאה ראתה דופק ובאותו היום בבית חולים אמרו לך שאין דופק אז יש מצב שבבית חולים לא ראו טוב. שמעתי מקרים שרופא אחד לא רואה דופק ומישהו אחר כן. זה הרי תלוי גם בציוד. אני אחזיק לך אצבעות חזק ואני מקווה שתחזרי עם חדשות טובות
  • אין לי מידע להועיל.
    נסי להעביר את הזמן עד הבדיקה בכל מה שיכול לעשות לך טוב כמו לצפות בסדרות קומיות, להיות עם חברות, לבלות עם בעלך, כל מה שיכול לעודד אותך.
    מחזיקה אצבעות.

Doti
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה