איך עוברים את זה.... - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות זה הריון ראשון שלי אחרי שנה של נסיונות. גילי כבר מעל 35. נכנסתי להריון וכולי הייתי מאושרת. אך לאט לאט האושר הפך למתחים ועכשיו נחרץ הגורל. העובר לא התפתח.
    בשבוע 5 היו לי הכתמול חוזרות ונשנות אשר פסקו באמצע שבוע 6. אז ההיתי אצל הרופאה שראתה שק הריון שק חלמון ועובר היתה בספק לגבי הדופק. חזרתי לאחר שבוע בשבוע 7+3. רופא אחד לא ראה כלום. לא רטה עובר והיה בספק לגבי חלמון. בבכי הלכתי למיון שם ראו שק עובר שהתאים לשבוע 6 אך ללכ דופק. אמרו להבדק שוב השבוע. היום הלכתי שוב לבדי כי בעלי ברגע האחרון ממז לא יכל ואמרתי לו שאלך לבד התקווה שהכל יהיה בסדר. נבדקתי לפני שעתיים כאשר בתחילה איך שהתחיל את הבדיקה אמר כי השק ריק ואז ראה עובר קטן שמתאים לשבוע 5 וחצי ללא דופק. מחר יש לי תור על הבוקר לרופאה שלי בטח לבשר לי מה עושים...?
    מאחר ועולכן פה עברתן את זה. מי כמוכן יכולות להבין את הכאב.
    אני אומרת לעצמי שלפחות אני יודעת שאנחנו יכולים להכנס להריון ואין בעיות. והעל מלמעלה ולטובה אך יחד עם זאת לא יכולה להפסיק את הבכי והכאב.
    מה עכשיו? זה אומר כדורים להפלה? זה אומר גרידה? איך עוברים את זה כמה זמן ההחלמה מזה? תהליך כואב? פיזית? מה אומרת לאנשים... לספר לבוסית שלי בעבודה? איך להרים את עצמי?
5 תגובות
עמוד 1
  • קודם כל- אני מצטערת לשמוע אך עוד לא חורצת גורל עד שלא יגידו לך שזה סופי.
    דבר שני כמה עניינים טכניים לשאלותייך:
    - חוץ מהרופאה שלך מחר תהיה לך עוד בדיקה אחת לפחות כאשר תגיעי למיון לפני שישלחו אותך להפלה.
    - רוב הסיכויים, לפחות אצלי (אני לא רופאה רק יכולה לספר שעברתי הפלה כמעט בשבוע 10 כאשר העובר הפסיק להתפתח בשבוע 6) שזה יהיה בעזרת כדורי ציטוטק. מחדירים אותם ואז משחררים הביתה. אצלי זה כאב מאד (לא תופת, זה כמו התכווציות) באותו יום וקצת פחות בימים אח"כ שלבסוף השק נפל אחרי 6 ימים (!) בשירותים. במשך ה6 ימים היה דימום רב.
    - אני עברתי את זה שבכך שישבתי בחברת חברים קרובים וישבנו ופטפטנו. לי זה עזר. אולי סרט מצחיק? כל דבר שיכול להקל עליך בשעות הראשונות של ההתכווצויות.
    - זמן החלמה- אצלי זה היה שבוע.
    - אני סיפרתי לבוסית. לדעתי כדאי שתדע כדי להיות רגישה ותדע לצפות שתהיי רגישה בתקופה הקרובה. מן הסתם תלוי בך.
    - ואיך להרים את עצמך? זה יקרה לבד בסופו של דבר. תאחזי בכך שנכנסת וזה אומר שאת יכולה להיכנס שוב. אצלי זה לקח 3 חודשים עד שרציתי שוב כך שזה הזמן בערך שבו אני יכולה להגיד שהרמתי את עצמי סופית.
    תהיי חזקה. מקווה שקצת עזרתי. שולחת חיבוק חם.

Doti
  • אני עברתי גרידה בהרדמה מחאה בשבוע 13 עם עובר שלא התפתח
    לא לקחתי כדורים אבל בהחלט מעדיפה גרידה, לא חושבת שהייתי עומדת בלחץ ובכאב של להרגיש את ההריון והעובר יוצא ממני ואני שפויה ועירנית
    ההחלמה מאוד קלה בלי כאבים רק ממליצים על מנוחה של 3 ימים
    מאחלת לך שתיקלטי מהר ובעזרתה ׳ תצאי עם ידיים מלאות!!

• אני עברתי גרידה בהרדמה מחאה בשבוע 13 עם עובר שלא התפתח
    לא לקחתי כדורים אבל בהחלט מעדיפה גרידה, לא חושבת שהייתי עומדת בלחץ ובכאב של להרגיש את ההריון והעובר יוצא ממני ואני שפויה ועירנית
    ההחלמה מאוד קלה בלי כאבים רק ממליצים על מנוחה של 3 ימים
    מאחלת לך שתיקלטי מהר ובעזרתה ׳ תצאי עם ידיים מלאות!!

• מאחלת לכולנו בלב שלם הריונות (כן, ברבים) בריאים ומוצלחים בעז''ה. צריך להאמין ולעשות הרבה סקס

באמת שאני, שעברתי הפלה בשבוע 8 לפני עשרה ימים, חשבתי שאין סיכוי שאני אצא מהדכדוך והבנות פה עזרו לי ונתנו תקווה. באמת שרק צריך להאמין.
    xo
  • לצערי אני כל כך מבינה אותךךךךך- משתתפת בכאבך.
    החודש עברתי הפלה בציטוטק לאחר עובר בשבוע 9 שפסק לו הדופק.
    הכאבים חזקים מאוד... אבל הכאב האמיתי הוא בלב
    זו הפלה ה2 שלי, לפני כחצי שנה גם עברתי הפלה... טבעית לגמרי בשבוע 6

אין מילים לתאר את הכאב... וכל מי שמנסה לעודדלא באמת עוזר לי.
    אני כואבת כועסת נמצאת בדיכאון כבר שבועיים...
    אבל אין מה לעשות.. הכל מלמעלה ולטובה ואי אפשר להבין חשבונות שמיים
    צריך להתפלל ולהאמין שבקרוב ניקלט להריון תקין ושלם של 9 חודשים עם עובר בריא בע"ה!!!!!! ושניצא בידיים מלאות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה