ציסטה בשחלה לאחר הזרעה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום בנות יקרות
    חדשה כאן... קוראת את כל התמיכה שלכן אחת בשניה... וזה מחמם את הלב.
    אני בת 28, מנסים להיכנס כבר 9 חודשים לערך. בטיפולים חצי שנה.
    יש לנו ילד מתוק ומדהים בן 3.4 - הריון טבעי וספונטני לחלוטין!! נכנסתי בפעם הראשונה שניסינו...
    כעת מנסים להיכנס להריון שני ללא הצלחה..יש לי שחלות פוליציסטיות...
    הזמן דוחק בי ולוחץ עלי.. הילד כבר גדול ולא תכננתי כאלה הפרשים גדולים בין הילדים.. אני לא נכנסת להריון וכל חודש שעובר אני מתבאסת....
    אחרי שני מחזורים של איקקלומין שלא צלחו, עברנו לטיפול בגונל אף ואז אוביטרל והזרעה שלא הצליחה..
    היום אני ביום 5 למחזור, הייתי אצל הרופא במחשבה שאני מתחילה סבב חדש של גונל אף...אבל הוא אמר לי שיש לי ציסטה בשחלה.
    נלחצתי ממש!
    מישהי יודעת ממה זה נובע?
    איך קורה מצב כזה... שנכנסתי להריון טבעי בפעם הראשונה ועכשיו הכל תקוע?
    עשיתי צילום רחם...הכל תקין...בעלי עשה בדיקת זרע.. הכל תקין...
    אז מה הבעיה??
    בבקשה עזרו לי להבין...
    אני יודעת שלחץ לא עוזר אבל כל יום אני מסתכלת על הבן שלי ואומרת שהוא גדל לבד... ושלא תכננתי כזה הפרש גדול בין שני ילדים... אני כל כך רוצה את זה..
3 תגובות
עמוד 1
  • היי,

גם לי יש עכשיו 2 ציסטות בשחלות בעקבות טיפול הורמונלי לאחר הזרעה שלצערי לא הצליחה.
    לפעמים זה קורה , אל תדאגי זה אמור לעבור עד המחזור הבא.
    אנחנו כבר יותר משנה מנסים הריון, לי עדין אין ילדים.
    תהני מהילד שלך, אל תחשבי על הפער בשנים זה ממש לא משנה ובע"ה יהיה לכם ילד בקרוב במיוחד שהכל תקין, זה פשוט לפעמים קצת לוקח זמן.

בהצלחה.
  • גם אני בעלת שחלות פולציסטיות. לפעמים ישנן נשים שיכולות להיכנס להריון בצורה רגילה... ולפעמים ישנן נשים שאפילו לא מקבלות מחזור בכלל או רק פעם בשנה (כמוני) אחרי טיפולי פיורגון אומנם נכנסתי להריון אבל גם גדלה לה ציסטה של 7 ס"מ!!!! יותר גדולה מגודל העובר שהיה בתחילת ההריון. הכאבים היו כאבי תופת. הרופא אמר לי שזה טבעי אחרי טיפולים בהורומונים ושהתינוק יפרק אותה. וזה אכן קרה. אצלך לפני דעתי זה אמור לצאת במחזור... אם זה לא כואב ולא מחמיר בע"ה זה ייעלם.
  • גם אני פוליציסטית. הייתה לי ציסטה אחרי טיפול באיקקלומין. למיטב ידיעתי כל עוד הציסטה לא מפרישה הורמונים היא לא אמורה להפריע להמשך טיפול (אולי תלוי בגודל??). במהלך שני סבבים של פיורגון לא היו בכלל ציסטות...
    מחזור אמור לגרום לספיגה של הציסטה. ואל תלחיצי את עצמך זה יגיע בסופו של דבר בע"ה.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה