עדכון התקשויות בבטן- כנסו. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מעדכנת שהייתי במוקד חירום כי נוספו להתקשויות בבטן גם כאבי גב וגם כאבי מחזור. חיברו אותי למוניטור צירים ואמרו שעוד 20 דקות יפנו אליי, אחרי 6 דקות באה האחות ואמרה שיש צירים.. הכניסו אותי אל הרופא נשים במוקד והוא עשה לי אולטרסאונד ובדק בדיקה ידנית את צוואר הרחם. הכל היה בסדר באולטרסאונד והצוואר ארוך וסגור.... הוא אמר לי או שנחבר אותך לאינפוזיה או שתשתי מלא מיים, אמרתי שאני אשתה מלא מיים. וזה באמת מה שאני עושה. הוא נתן לי הפניה למיון אם זה יחזור ויהיו כאבים סדירים כל חמש דקות. כעת הגעתי הביתה, שוכבת ושותה מלא. מקווה שיהיה בסדר.
32 תגובות
עמוד 1
  • איזה סיפור
  • תותתת
    ממש טוב שהלכת!!! אני מרווה שאם שחררו אותך ככה ולא צריך כל מיני תרופות או אשפוז זה אומר שהמצב טוב יחסית... תנוחי מלא ותשתי המון ותעדכני אותנו מה מצבך... חושבת עלייך
  • קרה לי הרבה פעמים

• מאוד מאוד מאוד מקווה שיהיה בסדר:)
  • תרגישי טוב ותנוחי...חיבוקים

• תודה אני מקווה שיהיה בסדר:)
  • ואוו תות תרגישי טוב! תשתי המון ותנוחי!!
  • מעדכנת- שוב קמתי עם כאבי בטן משינה, חא חזקים במיוחד אבל הרגשתי שמשהו לא בסדר, נסענו למיון וגם שם ראו צירים. חיברו אותי לנוזלים. ומנסים לבדוק אם זה מקור הבעיה. אני שותה 2 ליטרים, אמרו לי לא פחות מ3 ליטרים ואני מקווה שהכל יהיה בסדר.
  • אוי תות כמה לחץ!!
    תמשיכי לעדכן מה שלומך, בטוחה שיהיה בסדר וטוב שעלית למיון.
    תשתי באמת 3 ליטר בחום הזה אנחנו מאבדים מלא נוזלים בלי להרגיש
    חיבוקים מחכה לעדכונים
  • כנראה שישאפזו אותי ויביאו לי כדורים כאלה שדוחים צירים או מרגיעים אותם. אני מקווה שיעזור:)
  • אז כרגע את נשארת באשפוז?

• אני נשארת באשפוז אבל עכשיו עשו לי מוניטור וראו שאין צירים:) רק נשאר מחר לעשות בדיקה וגניאלית ולראות שאין התקצרות של צוואר הרחם מאתמול.
  • יופי!
    תמשיכי לעדכן
    ממש חושבת עלייך
    עכשיו כמעט ב3.5 ליטר מהלחץ....

• כל הכבוד!!!! תשתי מלא מי אמר שצריך רק 2 ליטר?!?!?! עכשיו אחרי ששתיתי כמעט 4 ליטר אין לי אפילו קצת כאבים ויותר מזה העובר זז הרבה יותר.
  • נכון
    אני מקפידה להגיע ל3 כל יום. הטריק שלי לפחות זה לשתות רק מבקבוק של 750. איכשהו כשאני שותה מכוס אני מסיימת אותה ומרגישה ששתיתי מלא. אותה כמות מבקבוק אני רואה שזה שליש ככה ומרגיש שצריך עוד.
    אנסה לשתות אפילו יותר.
    נראה לי התחלתי להרגיש אותה אבל לא בטוחה לגמרי עדיין.. אבל נראה לי שזה זה :)

השתחררת הביתה חמודה?

• איזה יופי שהתחלת להרגיש את הבובה שלך:)))))
    לא משחררים אותי היום כי אני לוקחת כדור שמרגיע צירים ולוקחים אותו שלשה ימים...
    מקווה שלא מזיק לעוברציק שלי... הם אומרים שלא.
  • אל תדאגי.. כל כך הרבה אני שומעת שלוקחים את הכדורים האלה... חברה של אחותי שילדה לא מזמן התאשפזה המון בהריון עם צירונים ודימומים וכל פעם אותה פרוצדורה בסוף הגיעה לשבוע 38! הכי חשוב שהצירים נרגעים ושאת מצליחה לנוח ולהרגע גם
    נשמע שעברת כמה ימים מלחיצים מאוד!!!
  • הכי הזוי זה שאני ממש לא לחוצה! שזה מאוד מוזר, אני אדם חרדתי...
    בדקו את הנסיך היום והוא שוקל 826 גרם... זה שבועיים יותר מהשבוע שלי. אני דיי אופטימית..,. אין התקצרות של צוואר הרחם מה שיכול להעיד על צירים מדומים שלא מובילים ללידה. הרופאה כאן אמרה ש30 מילימטר זה לא הכי טוב שבעולם לשבוע 24. למרות שהתינוק בגןדל של שבוע 26. מקווה שהכל יהיה בסדר:)
  • ושני תודה שאת מרגיעה אותי עם זה שאת מכירה נשים שלקחו את הכדור הזה והוא לא פגע בעובר:) זה הדבר היחיד שמדאיג אותי. חוץ מזה אני מאמינה בנסיך שלי שיודע לעשות את העבודה ולגדול כמו שצריך:)
  • היי תות
    נראה לי זה שאת בבית חולים אולי עוזר לא?
    רק ההתלבטויות כל פעם אם ללכת למוקד או לא ללכת למוקד... לי מחר יש תור לרופאה ואני כבר לחוצה!! מתה לראות אותה שוב. אני מקווה שהיא באמת תעשה לי א"ס ולא תגיד לי לחכות לסקירה.

חשבתי ש3 ס"מ זה טוב! מה אמור להיות האורך של צוואר הרחם אם ככה?

איזה חמוד הוא שהוא גדול...
    את רואה אותו אז הרבה עכשיו עם כל הא"ס שעושים שם?

אני באמת בטוחה שהכל יהיה בסדר. טוב להיות עירניים ובהשגחה זה בטוח
  • זה אולטרסאונד ביום..... לא יותר מזה... וכן הוא נרא בהרבה יותר גדול ממה שראיתי אותו בסקירה.
    כן זה שנמצאים בבית חולים זה כבר מרגיע:)
    בטח שיעשו לך מחר בבדיקה אתל הגניקולוג שלך אולטרסאונד, אם לא יעשו לך, תבקשי שאת רוצה לראות שהכל בסדר שם.....
    אין סיבה שלא יעשו לך בדיקת אולטרסאונד! חסר להם ולא:)))
  • המשיכי לשתות הרבה ותנוחי
  • אני שותה מלאא. משתדלת מאוד:)) והכדור שהם מביאים עושה עצירות.... שונאת עצירות!!! אני גם מפחדת להתאמץ בשירותים יותר מדיי...כך שאני פשוט לא עושה:(
  • אני משתחררת עוד חצי שעה:) אבל חייבת מעקב צמוד צמוד. כל כמה ימים.... נראה מה הרופא שלי יגיד על זה....
    סוף סוף הביתה:) אני אנוח מלא ואשתה מלא ולא אעשה כלום:) הכל למען הנסיך:)
  • יופי!!!
    תנוחי לך הרבה.
    איך זה מסתדר לך עם הלימודים והעבודה?
    חיבוקים!!
  • בעבודה מקבלים את זה בהבנה. קיבלתי 7 ימי מנוחה בבית. ועדין לא חזרתי ללימודים יש עוד זמן:) בחודש שמיני רק אחזור.... שזה כבר לא יהיה. מסוכן.
  • הרופא נתן המלצה שכל שבוע יבדקו את צוואר הרחם. אז אראה את הנסיך כל שבוע. את חושבת שיש סיכוי שהרופא לא יסכים אם המליצו לי על מעקב צמוד של פעם בשבוע.
  • הרופא שלך מכל הסיפורים נשמע ממש מתחשב
    תתעקשי איתו על זה...
    באמת לפחות תראי כל שבוע

אני שמחה שיוצא לך בסדר עם הלימודים והכל. באמת הסמסטר מתחיל השנה מאוחרת..
    לי פחות נוח אני מתרגלת קורס ואצטרך להיות בלחץ לבדוק עבודות והכל לפני הלידה.

• אוייי לא נעים בכלל לבדוק עבודות לפני לידה:( מה זה מתרגלת קורס? את עוזרת למישהו בדרגה יותר גבוה ממך? או מתרגלת משהו שתצטרכי לעשות כשתיהי פסיכולוגית?
    כן השנה יצא לי מעולה, כי היא מתחילה מאוחר בחודש 11ואני כבר אכנס לחודש שמיני אז זה יהיה פחות מסוכן ללדת בשבוע כזה (לימודים מאוד מאוד אינטנסיבים).
    אצטרך לשבת בערך 12 שעות על הכיסא ואני לא יודעת איך אעשה זאת!
    דיברתי בטלפון עם הרופא שלי וסיפרתי לו כל מה שעבר עליי והוא אמר שלקבוע אליו ליום ראשון כי הוא רוצה להיות מעודכן בהכל.
    וכן אני אתעקש על זה שחייב פעם בשבוע לבדוק שהכל בסדר שם בצוואר הרחם. ממליצה בכל בדיקה לבדוק אותו בבדיקה וגינלית ולא בטנית. הפרופסור בביץ חולים הסביר שהבדיקה הבטנית לא מדויקת בכלל. אני אומרת את זה כי היו בנות שלא הרגישו כלום והצוואר התקצר להן! לא להרים כבד בכלל! הן כל כך הצטערו על זה שהן לא בדקו את הצוואר בכל בדיקה! לשתות הרבה אבל לא להגזים כי זה גם יכול להכביד על הצוואר (זה מה שהסבירו לי בבית חולים), לנוח מלא כי זאת כולה תקופה של כמה חודשים ואז יולדים ואחרי 3 חודשים תעשי מה שבא לך:) אני מעדכנת כל מי שרק אפשר, שלא יקרה מה שקרה לי.
  • אני מתרגלת קורס בפסיכולוגיה התפתחותית לתואר ראשון בפסיכולוגיה. יש לכם את הקונספט הזה בלימודים? לנו בתואר ראשון תמיד היה :)
    יש מרצה ומתרגלת זו הכוונה. זה נחמד ואני אוהבת פסיכולוגיה התפתחותית.

הרופא שלך נשמע כזה חמוד.. אל תדאגי זה מאחורייך.. ועכשיו תהיי במעקב קפדני ולפחות תהיי בטוחה שהכל תקין.
    כמה אמרו לך שנכון לשתות אז? הסיפורים בפורום השבוע ממש הלחיצו אותי כבר!
    צריך עוד בשורות טובות לאזן

• למדנו פסיכולוגיה התפתחותית, אני אישית מאוד מתחברת ללימודי פסיכולוגיה התפתחותית של ילדים מינקות ועד בגרות:) אפעלו שמרתי את כל החומר שיהיה לי אם ארצה לקרוא על זה שוב שיהיה לי בבית.
    שיהיה לך בהצלחה שלימודים ושנסיים את השנה הזאת בשלום וברוגע.
    הרופא חמוד מאוד! מקווה שיהיו תורים למרפאה פעם בשבוע כי הוא מאוד מאוד מאוד עמוס!
  • השתיה צריכה להיות יחסית לגובה שלך.... אני מאוד גבוהה ולכן 2 ליטרים לא מספיקים לי. המליצו על 3. תשאלי את הרופא שלך לגבי הנוזלים, אני לא רוצה להטעות אותך בטעות.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה