עזרה :/ - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,אנחנו מנסים להכנס להריון כבר בערך חצי שנה.
    המחזורים שלי לא ממש סדירים:הם מגיעים פעם אחרי 28 יום,37 יום,36 והכי הרבה זמן שלקח למחזור אצלי להגיע היה אחרי 39 ימים-וזה היה המחזור הראשון ללא גלולות.
    היום אני ביום ה 41 והמחזור עוד לא הגיע.
    אז כמובן ששמחתי ותליתי בזה המון תקוות ופנטזיות...אבל הבוקר עשיתי בדיקה ביתית שיצאה שלילית :( אני כבר עושה את הבדיקות האלה לא מעט ויודעת שהן כביכול מזהות גם לפני האיחור,אבל שמעתי לא מעט סיפורים על כך שיצא שלילי למרות שהיה הריון...אבל ממה שאני שמעתי זה היה רק כשעשו את הבדיקות לפני האיחור.
    למישהי קרה שכבר היה איחור ובכל זאת בדיקה ביתית יצאה שלילית? האם יש טעם לעשוצ בדיקת דם? כי בינתיים המחזור לא מגיע,והאופטימיות קצת הופכת לדאגה של-אם זה לא הריון...למה הוא לא מגיע?!
25 תגובות
עמוד 1
  • אני עשיתי יומיים לפני האיחור והבדיקה יצאה שלילית. ובאותו היום עשיתי בדיקת
    בטא ויצאה חיובית וגם מאוד גבוהה.
    לדעתי תלכי לעשות בדיקת בטא היא הכי מדויקת.
    מקווה בשבילך שזה הריון:)
  • קודם כל תודה :-))))
    לפי מחזור אחרון אני כבר באיחור של 3 ימים-זה בסדר כבר לעשות בדיקת דם?
    והגיוני שבדיקה ביתית תרטה שלילי עדיין?
  • תעשי בדיקת דם זה לא מוקדם מדי
    בדיקה ביתית אמורה להיות מדויקת אבל הרבה בנות אומרות שלא
    אז כנראה שלא, לפחות לא ממש בהתחלה.. :)
    ותעדכני!!!!!
  • גשי לעשות בדיקת בטא היא הכי מדויקת:)
  • תודה בנות :-)
    אעשה בדיקת דם,מקווה לבשורות טובות...
  • מאחלת לך הצלחה רבה
    ואל תשכחי לעדכן
  • שירן עשית כבר בדיקה??

מחזיקה לך אצבעות
  • קודם כל תודה לכולכן על התמיכה והחזקת האצבעות
    היום עשיתי את הבדיקה והיא יצאה שלילית.
    אני די בדיכאון כי ממש הייתי בטוחה שזה הצליח הפעם.
    אני גם די מודאגת כי עברו כבר 42 ימים מהמחזור האחרון-והוא לא מגיע...
    :(
  • קודם כל תודה לכולכן על התמיכה והחזקת האצבעות
    היום עשיתי את הבדיקה והיא יצאה שלילית.
    אני די בדיכאון כי ממש הייתי בטוחה שזה הצליח הפעם.
    אני גם די מודאגת כי עברו כבר 42 ימים מהמחזור האחרון-והוא לא מגיע...
    :(
  • זיהית ביוץ בוודאות?
  • לא...החודש אפילו לא בדקתי-פשוט התעייפתי כבר מכל הערכות ביוץ האלה,בכללי אני כבר מותשת.
    אז החודש עשינו יום כן יום לא:מהיום ה 10 ועד היום ה 21 כולל
  • שירני את חייבת להוריד לחץ!!!
    אני ממש מצליחה לקרוא אותו בין השורות שלך.. חייבת להרפות מניסיון- זה עובד!! תלכי לרופא תבדקי למה המחזור לא מגיע,
    ואחרי שהוא יגיע תפתחי דף חדש אבל באמת
    גם כשאת לא בודקת ביוץ את עדיין עסוקה בזה
    פשוט לא לעשות את זה..
    תעדכני מה עם הווסת....

מחזיקה לך אצבעות
  • היי..מסכימה לגמרי עם שני101..
    אני גם מניסיון יודעת כמה קשה להוריד את הלחץ הזה..אבל באמת כדאי שתשתדלי להוריד אותו כי הוא רק מזיק..
    אני גם ניסיתי משך 8 חודשים להיכנס להריון..וכשהתחלתנו לנסות ישר נקלטנו בחודש הראשון אבל ההריון נפל בשובוע 6..ואז שוב ניסינו כמה חודשים ונקלטנו וזה היה הריון כימי..ואז שוב ניסון חוזר של חודשיים עד שהתייאשתי והחלטתי לקחת הפסקה מכל המחשבות והבדיקות והמעקבים אחרי ביוץ....אחרי שהחלטתי על ההפסקה הזמנו חופשה לחול לחודש הבא נסענו לשבוע ימים וכשחזרתי סתם החלטתי לעשות בדיקה ומה 2 פסים..ישר רצתי לרופא הוא בדק אותי ואישר הריון ממש צעיר של 3-4 שבוע שזה אומר שנקלטנו ממש איך שהורדתי מעליי את הלחץ הפסיכולוגי והפסקתי להילחם בעצמי ונתתי לגוף לנוח...
    כך שבאמת תנשמי עמוק ותורידי לחץ וכך תעזרי לגוף שלך לעבוד נכון..
    מאחלת המון הצלחה ומחזיקה לך אצבעות שבקרוב תיזכי להריון תקין עגול ומשעמם
  • אני עם שני, שחררי, זה עובד כמו קסמים!
    חצי שנה זה זמן שיכול להיות שלמחזור שלך עוד לוקח זמן להתאפס על עצמו, הגלולות משבשות לנו את כל המערכת והגיוני תני לו את הזמן שלו, במיוחד אם הוא לא היה סדיר עוד קודם. אם את לא רוצה לעשות בדיקות ביוץ במסגרת השחרור מהלחץ- אני מפרגנת! ביום שהחלטתי להפסיק עם הבדיקות ביוץ והספירו של הימים זה קרה, אחרי שנה של נסיונות! לא הספקתי לעבור חודש בלי הבדיקה כי את המחזור הבא כבר לא קיבלתי, אבל מבחינה נפשית- החלטתי להרפות לגמרי ולתת לטבע לעשות את שלו. הילדים שלך רוצים להגיע, בזמן שלהם.
    ואגב הבדיקות הריון הביתיות לא ממש מדוייקות, עשיתי שתיים במשך השבוע של האיחור במחזור ושתיהן יצאו שליליות, כשהבדיקת דם הייתה חיובית.
  • תצאו לחופה ספונטנית.. זה כיף ומשחרר!!
  • תודה בנות,אתן מקסימות! :) ואתן צודקות...וזה גם מה שאני הייתי אומרת/מייעצת לבנות במצבי...
    אבל איכשהו על עצמי אני לא מצליחה ליישם :(
    לגבי המחזור-תיכף עומד להסתיים לו היום ה 43 והמחזור עוד לא מגיע! זה מוזר כי אני כבר חצי שנה בלי גלולות וזה תמיד הגיע בין 28-37 יום,חוץ מהחודש הראשון,שגם בו זה הגיע ״רק״ אחרי 39 יום...אז אני די מודאגת-אם זה לא הריון,למה הוא לא מגיע?!
  • לפעמים מחזור מאחר בגלל הלחץ.. עשית בדיקת בטא? אם הוא לא יגיע בשבוע הקרוב תלכי לרופא נשים לבדוק את העניין. . אולי את פוליציטית ואת לא יודעת..
  • עשיתי בטא ביום ג-יצא שלילי :(
    ואם הייתי פוליציסטית אז המחזור לא היה כזה ״סדיר״ יחסית בכל החצי שנה האחרונה לא? זה תמיד הגיע בטווח שהוא יחסית קרוב לקודם...
  • הלוואי שאת בהריון , אבל אם לא, תתעקשי על מעקב זקיקים!! זה הכי בטוח!! שיבדקו לך מתי הזקיק המוביל מבייץ וככה תדעי מתי הכי חשוב לשכב. אני לא יודעת אם עשיתם בדיקות שהכל בסדר אצלכם ואם לא תבדקו זרע, ואם את מבייצת באופן סדיר.
    זה יתן לך תמונה ברורה יותר ??
  • בהריון אני לא :(
    היום הייתי אצל רופא הנשים שלי.הוא אמר שלפי המחזורים שלי,שהם לא סדירים,ככל הנראה יש לי שחלות פוליציסטיות.הוא דאג להרגיע ולומר שזה לא אומר שלא אוכל להכנס להריון אלא שפשוט יקח יותר זמן כי קשה לדעת מתי הביוץ. לגבי המחזור שהיום עברו כבר 45 ימים והוא עדיין לא הגיע...הוא אמר לי לחכות שבועיים ואם לא מגיע לקחת כדור שנקרא: PRIMOLUT NOR
    מישהי מיכן השתמשה בו פעם או שמעה עליו?!
    הוא אמר לי שזה בעיקרון מאפס את השחלות ואחרי הכדור אקבל מחזור.
    הרופא נשים שלי באמת מקסים ובאמת ניסה להרגיע...הוא גם אמר שאם עוד כמה חודשים לך ילך אז הוא יתן לי כדורים להסדרת הביוץ.
    אבל יצאתי ממנו ממש לא רגוע וממש בדיכאון :(
  • לדעתי כדאי לפנות לרופא פוריות.. אם יש לך שאלות פוליצסטיות עדיף להיות מטופלת עם רופא פוריות..
    השאלה גם בת כמה את.. כי חצי שנה זה לא הרבה זמן.. אני עכשיו נכנסתי להריון אחרי 11 חודשים של ניסיונות בלי התערבות רפואית כי הריון ראשון שלי היה ספונטני ומיידי. .
    בכל מקרה אם את מעל גיל 30 הייתי ממשיכה לרופא פוריות ומבקשת מהרופא משפחה גם בדיקות זרע לבעל..
    בהצלחה
  • אני בת 27
    הפסקתי גלולות בסוף מרץ אחרי המון המון שנים בלי שום הפסקה מהן.המחזור במרץ היה כתוצאה מגלולות אז אפשר לומר שאנחנו מנסים מאפריל-שזה כבר חצי שנה...אבל אם אני חושבת על זה לעומק בחודשיים-שלושה הראשונים של ה״ניסיונות״ לא ידענו יותר מידי,לא ספרנו ימים ובכללי לא היה לנו מושג בכלום בכל הנוגע ללנסות להכנס להריון...
    אז אולי באמת זה לא מספיק זמן,ואולי אני סתם נלחצת...ואולי כל הציפייה הזו והרצון והלחץ האלה לא עושים טוב ביכלל לנסיונות :/
  • אני עם ״לו רק...״ עדיף תמיד לעבור לרופא פוריות ושם ישלחו אותך למעקב זקיקים צמוד ותוכלי לדעת מתי את מבייצת בוודאות.
    אבל ההחלטה היא שלך, תעשי רק מה שאת מרגישה. אם את מעדיפה לנסות עוד קצת אצל רופא הנשים שלך ואז לראות אולי תצלילי אצלו, מה טוב:)
    מאחלת לך כניסה מהירה להריון תקין וקליל, שבקרוב תבשרי לנו הודעה משמחת ונשמח יחד איתך??
  • תראי אני ביום שהייתי צריכה ללכת לרופא נשים לקבוע תור לרופא פוריות גיליתי שאני בהריון..
    איכשהו זה הוריד קצת מהלחץ, הרי בסוף את תהיי בהריון ויהיו לך ילדים, תהיי יותר נינוחה ותתנחמי בזה שזה ממש מעט חודשים וכל חודש מקרב אותך להריון..
    תני לגוף שלך את הזמן שלו ואת הדרך שלו, תעשי בדיקות מסביב של פרופיל הורמונלי, שבעלך יעשה בדיקת זרע, תהיי רגועה וככה בידיעה שהכל בסדר אני בטוחה שתיכנסו להריון..
    פשוט לא לדאוג. .
    נכון שזה מבאס ממשששש! !! וכולן מסביב בהריון.. אבל בסוף את גם תהיי שם..
  • שירן את צעירה, תורידי לחץ
    זה יעזור לך קחי לך חודש תחשבי מה את רוצה לעשות אבל את חייבת להירגע!!

אני גם חושבת כמו הבנות שאולי עדיף שתלכי לרופא פוריות, כי זה יוריד לך מהלחץ!
    אני הלכתי לרופאת פוריות היא נתנה לי מלא מלא בדיקות לי ולבעלי וכשיצכתי ממנה אמרתי שאני מפסיקה עם כל ה״חרא״ הזה ( סליחה מראש) ואנחנו לוקחים קצת זמן לעצמנו כי זה מלחיץ ובאותו החודש נכנסתי להריון אחרי מעקב זקיקים שבו נאמר לי שאני מבייצת לפני שאני טובלת במקווה ואני צריכה התערבות רפואית בשביל להיכנס להריון, והנה כשהורדתי רגל מהגז אז זה הצליח. כמו נס משמיים!!

המפתח להצלחה תלוי אל ורק בך!! הגוף שלנו מושפע מכל כך הרבה גורמים גם העובדה שאת פוליציסטית יכולה להשתנות אם תשני קצת מנהגים יום יומיים כמו תזונה נכונה ופעילות גופנית ובעיקר להוריד לחץ!!!
    אם את לא עושה ספורט תתחילי תראי שזה ישחרר אותך מעט זה עבד מעולה אצלי!!
    הייתי קמה ב5 בבוקר להליכות, לבד!!!
    מאוד משחרר..

מאחלת לך את כל הטוב שיש והלוואי ותיקלטי במהרה!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה