גרידה/ציטוטק - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות...
    לצערי בשבוע שעבר נאלצתי לעבור הפלה,
    הייתי צריכה לבחור אם אני מעדיפה כדורים או גרידה.
    אני אישית לא אוהבת להיכנס לחדר ניתוח כשלא חייב,
    מעדיפה למנוע כל פעילות חודרנית.
    אז כפי שהבנתן בחרתי באופציה של הכדורים.
    היה חשוב לי לרשום פה, לכל הבנות שמתלבטות...
    למי שאין כוח סבל, שלא תנסה אפילו לקחת את הציטוטק.
    מדובר בכאבי תופתתתת...... שנמשכים אצלי כבר מעל שבוע, כאילו אני עוברת לידה במשך שבוע!! צירים כאבים לחצים, חוסר יכולת לשבת.. בלי משכך כאבים לא הייתי עוברת את זה. גרידה זה תהליך קצר והיום כבר לא מסוכן- אז מי שלא יכולה לעמוד בכאבים כאלה עדיף שתוותר על אופציית הכדורים.
    אם הייתי יכולה להחזיר את הזמן אחורה, הייתי בוחרת בציטוטק, למרות הכאב הבלתי נסבל.. אני מעדיפה להימנע מהגרידה..ולשלם בכאב,
    רק השם עושה לי רע
9 תגובות
עמוד 1
  • העיקר שתהיי חזקה ולא תצטרכי לעבור את זה שוב!
    מגיעות לכולנו בשורות טובות.

xo
  • תהלי אני לא יודעת אם את זוכרת אותי
    לפני קצת יותר מחודש אני ואת היינו באותו שבוע ועברנו את התחלת ההריון ביחד
    וגם לי לצערי היה הפלה וזה היה הפלה שנייה שלי הראשונה עם הכדורים ואני מאוד מצטרפת להמלצה שלך מי שלא מסוגלת לעבור את הכאבים האלה שלא תחשוב פעמיים ושלא תיגע בכדורים האלה
    וההפלה האחרונה הייתה טבעית למזלי
    תהלי אני ממש מבינה אותך וממש מבואסת בשבילך
    מה קרה? למה זה קרה בשלב מתקדם?
    (את לא חייבת לספר)
  • כן מורן בוודאי שאני זוכרת אותך..
    מאוד הצטערתי לשמוע על המקרה שלך, אבל שמחתי שלא סבלת.. שהכל עבר לבד.
    לי לא היה מזל כזה.. הציטוטק לא עזר.. עלה לי חום..אושפזתי... עברתי גרידה.. סיוט. אין לי מושג למה זה קרה.. הרופאים לא מוצאים סיבה.
    המצב הנפשי שלי .. על הפנים. אני לא רואה את עצמי יוצאת מזה. והכל רק הולך ומסתבך.

• תהלי אני ממש מבינה את הכאב שלך גם לי זה כאב מאוד בשני המקרים שלי וגם אני הייתי במצב נפשי ממש לא טוב אבל את חייבת להיות חזקה תאמיני לי שזה קורה להרבה בנות ולצערנו זה קרה לנו את חייבת לחשוב חיובי ובעזרת השם את תכנסי בקרוב מאוד להריון תקין ומשעמם
    אני עוברת עכשיו בדיקות אצל רופא מומחה הוא עולה די הרבה כסף אבל אם יש לך ביטוח בריאות או דרך קופת חולים מקבלים החזרים אבל הוא שווה כל שקל ואני ובעלי עכשיו מנסים שוב להכנס להריון בעזרת אנחנו נצליח וגם אתם
    אם את מאזור תל אביב אני מאוד ממליצה לך ללכת אליו קוראים לו דוקטור קופרמינץ הוא מקבל בבית חולים איכלוב
    ואם בא לך לדבר עם מישהי שמבינה אותך ולפרוק את מה שיש לך בלב אני פה בשבילך ומוכנה לתת לך את המספר טלפון שלי יהיה לי כיף לדבר איתך ולחזק אותך
    תיהיה חזקה יהיה בסדר

• אני עושה בדיקות... לא נמצא משהו לא תקין... הרופאים אומרים שזה קורה ופשוט חוסר מזל שקרה פעמיים... חשבתי שכבר הגיע המחזור, אז חזרה לי התקווה שתכף נוכל לנסות שוב.. ועכשיו הבטא הגבוה מעידה שהסיפור הכואב הזה עוד לא נגמר... ואולי אני אהיה צריכה לעשות עוד משהו כדי לשים את הסיפור מאחורי
    ואני פשוט כבר לא מסוגלת..... אני בדיכאון לא יכולה להתמודד כבר עם כלום
    בסה"כ רציתי להיות אימא... מה שהכי רציתי בחיי... הולך לי כ"כ קשה עם כל כך הרבה סבל כאב ודמעות

• עשו לך בדיקה אולי יש לך קרישיות דם?
    או בדיקה אולי יש לך מחיצה ברכם?
    או שאולי ההורמונים שלך מאוד נמוכים בהריון ואז זה לא תופס את ההריון (יש לזה כדורים)
    את כל הבדיקות האלה אני עוברת עכשיו
    תהלי אני שוב אומרת לך יהיה בסדר תיהיה חזקה ובעזרת השם אני ואת ניהיה אמאות מדהימות
    אני פה בשבילך אם בא לך לדבר עם מישהי
  • אין קרישיות, רחם תקין
    ומבחינת הורמונים, מדובר על ההורמון אנדו?בטא? כי אם כם הוא דווקא היה גבוה מאוד אצלי.
    לפי הרופאים מדובר בצירוף מקרים מצער.
    בע״ה מאוד מקווה שנצחק יחד ונחליף חוויות טובות ומשמחות על גידול ילדנו
    אשמח שתשלחי לי את הנייד שלך בתפוז שנוכל להסתמס
  • שלחתי לך :)
  • אני עברתי אתמול גרידה, בשבוע 16+1 בשל מומים קשים וכהכנה לתהליך (בגלל שמדובר בעובר גדול כל כך), קיבלתי ציטוטק...
    מבינה לגמרי מה שאת אומרת. מקווה שכולנו נקבל בקרוב את הבשורות הטובות שעליהן אנחנו חולמות כבר ככ הרבה זמן.
    בינתיים, שולחת חיזוק וחיבוק
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה