מחזור מוקדם מידי? אחרי איקקלומין - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,אשמח לעזרה מבנות שיש להן ניסיון עם איקקלומין.
    ב 19.9 התחלתי לקחת בפעם הראשונה איקקלומין-פעמיים ביום לחמישה ימים.
    הרופא הסביר לי שבסיום חמשת הימים לכדורים יש לחכות 5 ימים ואז לנסות 5 ימים.
    במידה ואין הריון-אחרי 14 יום אקבל מחזור.
    אבל קיבלתי מחזור היום! שזה בתוך ה 5 ימים של הניסיונות כביכול (למרות שכבר כתבתי בפוסט קודם שמסיבות אישיות לא יכולנו כלל לנסות השבוע)
    זה לא מוקדם מידי? אם אני סופרת 14 ימים אחורה,ששם בערך אמור היה להתרחש הביוץ-זה יוצא ביכלל יום לפני שהתחלתי לקחת את הכדורים!
    התקשרתי לרופא נשים והוא אמר לי פשוט לקבוע אליו תור.
    אני כבר מרגישה שאני פשוט לא מבינה כלום...

13 תגובות
עמוד 1
  • היי,

מהניסיון שלי מתחילים לקחת ביום ה5 של המחזור. לפי מה שהבנתי ממה שכתבת התחלת לקחת מאוחר..
  • כן,כי פשוט לא הגיע המחזור לראשונה בחיי משהו כמו חודשיים! היום הוא הגיע אחרי 64 יום מהקודם!
    אז הרופא פשוט אמר לי להתחיל-בלי מחזור...
  • בדר"כ נותנים כדורים שמביאים מחזור ואז מתחילים איקקלומין... זה חייב להיות מסודר!
  • אוף
    אני כבר לא יודעת מה לעשות...
    אין לי עוד מרשם,הרופא אמר לי להתחיל את הסבב הזה ואם לא יקלט לחזור אליו אחרי בדיקות דם שהוא נתן לי לעשות.
    בעיקרון יש לי תור אליו ביום ד שבוע הבא-זה יהיה כבר ביום ה 8 למחזור
    וממה שקראתי הבנתי שצריך להתחיל איקקלומין מהיום ה 3-5 למחזור.ככה שנראה לי שאני מפספסת את הסבב הבא :(

• אני חייבת לציין שההסבר שלו ללקיחת הכדורים נשמע קצת חובבני... וגם לקיחת הכדורים ככה סתם ללא בדיקה לפני

בכל אופן אחרי הכדורים צריכים גם לעשות בדיקות דם ומעקב זקיקים ולא רק לנסות במשך 5 ימים. הכדורים משפיעים על עובי רירית הרחם וזה יכול להשפיע על הכניסה להיריון. זה חייב מעקב

ומכיוון ולקחת אותם ללא מחזור בהחלט ייתכן שהביוץ היה לפני
  • היי תמר,תודה על התגובה.
    יש לי הפניה לבדיקות דם ואעשה אותם כבר ביום א הקרוב.
    הבנתי שצריך לקחת את הכדורים במחזור-התור שלי לרופא שוב רק ביום ד...אבקש ממנו לעשות ביחד עם הכדורים מעקב זקיקים. זה לא מאוחר מידי להתחיל את הסבב הבא? זה כבר יהיה היום ה 8 למחזור :/
  • היום השמיני למחזור נשמע מאוחר מדי, אבל הרופא יידע לתת תשובה טובה יותר.

הכוונה בבדיקות דם לאחר לקיחת הכדורים ולא פרופיל הורמונלי רגיל.

אמורים לעשות בדיקות דם ומעקב זקיקים יחד, באותו יום, כל כמה ימים מסיום הכדורים. רק כך ניתן באמת לעקוב אחרי הזקיקים והביוץ
    תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• אני ממש לא מבינה את החוסר מקצועיות הזו לתת למישהי איקקלומין בלי בדיקות משלימות
    וזו לא פעם ראשונה שאני קוראת על זה
    מאמי תקשיבי, את צריכה קודם כל לקבל מחזור בשביל לשתות את הכדור, אחרי מחזור מגיע ביוץ
    אם את לא מקבלת שוב אחרי תקופה ארוכה את חייבת להגיד לרופא שלך הוא צריך להביא לך כדור ואחרי זה את תקבלי מחזור!!
    ביום שקיבלת-
    תתחילי לספור 5 ימים ואז תתחילי לשתות את הדורים גם אם יש דימום עדיין וגם אם לא!
    את הכדורים את שותה במשך 5 ימים ז״א שאת צריכה לביים לשתות את הכדורים ביום ה10 למחזור שלך
    ביום ה10 כת צריכה להתחיל לעשות גם us מעקב זקיקים
    גם כדי לבדוק האם מתפתח ביוץ וגם כשחי לבדוק את עובי הרירית כצו שכבר אמרו לפניי זה אחד מהתופעות לוואי של הדורים האלו.
    את לא יכולה לשתות איקקלומין ולא לעשות מערב זקיקים זה לא בול קליעה!!!
    אלו כדורים מאוד חזקים ואם את שותה אותם את חייבת לדעת איך הגוף שלך מגיב אליהם
    עם המעקב את צריכה גם לבדוק את הדם- אז את צריכה גם בדיקת דם למרות שאני לא עשיתי בסבב שני שלקחתי את הכדורים
    אני יודעת שאת בלחץ והכניסה להריון מאוד חשובה לך אני עוקבת אחרי פוסטים שלך כבר ממש לא זמן אבל תעשי דברים בדרך שהם צריכים להיעשות ולא על רגל אחת!!

ועוד דבר- תפסיקי להספיד כל חודש!!! יש דבר כזה שנקרא ביוץ מאוחר את יכולה לבייץ פעמיים באותו חודש ולא לדעת זה קורה ואני ההוכחה החיה לכך!!
    מאחלת לך היקלטות מהירה!!
    ובהצלחה...
  • נראה לי רק עכשיו בזכות ההסבר שלך הבנתי איך הכדורים האלה עובדים..
    אני שמחה שיש כאן בפורום את כל הידע הזה..
    ככה שאני אתחיל את הכדורים אני אדע בדיוק מה אני צריכה..

תודה!

• בכיף
  • תודה בנות :-)
    שני-ביום ד יש לי תור לרופא,אשאל אותו הכללל ואדרוש את כל הבדיקות וההסברים...
    תודה על כל התמיכה וההסברים
  • הייתי מחליפה רופא..
    קודם כל את צריכה לקבל מחזור
    דבר שני בעלך צריך לעשות בדיקת זרע
    ואז אם מתחילים באיקקלומין אז הוא אמור לזמן אותך למעקב ולא להגיד לך עוד 5 ימים או עוד 10 ימים.. הוא אמור להגיד כמעט במדויק מתי..
    ולהוסיף לך בדיקות דם..
    איקקלומין אפשר רק 5 סבבים.. חבל לבזבז את זה..
  • האמת שאני די מרוצה מהרופא שלי,והוא גם מומחה לפוריות ובכלל די נחשב בתחומו.
    אני מניחה שלכל רופא יש את שיטת העבודה שלו והסדר שבו הוא עושה דברים-קשה לי להאמין שהוא לא יודע צה הוא עושה :-)
    בכל אופן הפרופיל ההורמונלי שלי לשמחתי יצא תקין לחלוטין...כרגע הוא נתן לי הפניה לבדיקת זרע ולעוד בדיקות דם...בלי סבב נוסף של איקקלומין
    אמר לי לחזור אליו במחזור-או במידה ולא יגיע מחזור עוד כשלושה שבועות
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה