כאבים חזקים בבטן העליונה, עזרה!!! - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ב"ה

היי בנות

אני בתחילת הריון ראשון בשבוע רביעי +5 ימים.
    ביומיים האחרונים, אני סובלת מכאבים נורא חזקים בבטן העליונה, עם צרבות ובחילות.

אשמח לשמוע רעיונות.. מה אפשר לעשות? האם זה קשור להריון?
    מה אני יכולה לעשות כדי להקל על הכאבים?
    עד שבוע הבא אין תורים לרופאת נשים באזור.

תודה רבה ושנה טובה
11 תגובות
עמוד 1
  • אולי קלקול קיבה?

הייתי מייעצת לפנות למוקד לאולטרא סאונד אבל את בשלב מאוד מוקדם שבטח לא יראו עוד דופק וזה סתם ילחיץ אותך.
    אם זה לא מלווה בדימום (אדום, כבד, גושי) אז כנראה שזה קלקול קיבה.

תרגישי טוב!!!
  • התחלת לקחת פרנטל ? או ברזל ?
    אני בתחילת ההריון הייתי מתקפלת מכאבים עד שהחלפתי ברזל , והגוף התרגל לפרנטל..
    בשעה טובה שימשיך קל ותקין
  • מכירה את הכאבים האלו
    זה בד"כ הסרעפת שם למעלה.

שזה מלווה עם צרבות אז בכלל

תנסי לאכול ארוחות קטנות
    5 ביום נניח

להפחית במאכלים מטוגנים

מלפפון ירוק
    כוס חלב
    שקדים
    כל אלה עוזרים

ובכל אופן תמיד טוב להתייעץ עם רופא

• ב"ה

אני עוד לא לוקחת כלום חוץ מחומצה פולית, עשיתי בדיקות דם והן תקינות אין שום סיבה שאקח בנתיים ברזל.
    כנראה שלא זאת הסיבה;)
    קלקול קיבה גם לא נראה לי..
    אין סיבה כלשהי שזה קורה בתחילת הריון? חומציות בקיבה או משהן? לא קרה לאף אחת..?
  • תודה בנות..
    שירה אנסה את מה שאמרת מקווה שזה באמת יעזור.. ושבכלל זה לא משהו יותר גרוע מיזה...:)
    יש לי תור לרופא רק בסוף שבוע הבא (התור היחיד הפנוי שיש)
    נורמלי שזה קורה ממש בתחילת הריון..? ושזה כאבים כ"כ חזקים שלא הלכתי לעבודה ולא זזתי מהמיטה...?
  • הכל יכול להיות. גם לי היו כאבים נוראיים בהתחלה. עשית 2 בטאות? ראית הכפלה?
  • לי היו כאבים מעל הבטן התחתונה כזה... מתחת לקיבה אבל..... ואז הייתי הולכת להתפנות וזה היה עובר תוך כמה דק
    סתם וירוס ניראה לי

תיראי מה דחיפות הכאבים כמה זמן הם נמשכים והאם הם ממשיכים בכלל......

תעקבי:)
  • ב"ה
    תות, היו לך כאבי בטן רגילים או למעלה באזור הקיבה ?כאבים חזקים מאד..!!!

בדיוק היום עשיתי בפעם השניה בטא כדי לראות האם יש הכפלה.. וב"ה יש הכפלה..:)

בנתיים אני סובלת מהכאבים האלה בערך יומיים להתפנות קצת מקל על הכאב אך עדין מאד כואב.. לא יודעת מה לעשות..
  • ב"ה
    תות, היו לך כאבי בטן רגילים או למעלה באזור הקיבה ?כאבים חזקים מאד..!!!

בדיוק היום עשיתי בפעם השניה בטא כדי לראות האם יש הכפלה.. וב"ה יש הכפלה..:)

בנתיים אני סובלת מהכאבים האלה בערך יומיים להתפנות קצת מקל על הכאב אך עדין מאד כואב.. לא יודעת מה לעשות..
  • היי אני בשבוע 8+5 גם כבר שבועיים סובלת מכאבים כמו שאת מתארת , סבל נוראי , הוסבר לי ע"י רופא משפחה ורופא נשים שזה בהחלט קשור להריון , הומלץ לי לאכול ארוחות קטנות ומרובות , להימנע ממאכלים מטוגנים , חריפים וכאלה ולהמתין ולראות אם עובר אםלא ישנם כדורים שניתן לקחת אבל עדיף לאחר שבוע 12.
    תרגישי טוב :)
  • כאבי הבטן שהיו לי דומים מאןד לכאבי מחזור אבל ממש חזקים. הרופאים אומרים שזה נורמלי בהריון.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה