שאלה- נשירת טבור - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי יקירות, אשמח לשמוע תוך כמה זמן נשר הטבור אצלכן ותוך כמה זמן זה הגליד לחלוטין? וכמו כן איך שמרתן שזה לא יתחכך בבגדים ובחיתול?
    תודה
13 תגובות
עמוד 1
  • לא זוכרת מתי נפל כי היא גדולה כבר
  • גם אני עשיתי צריבה לשני ילדיי כי הטבור לא נסגר. רק שעושים את זה אך ורק אצל כירורג ילדים, זה לא כאב בכלל, רק מורחים משהו על הטבור, הילדים ישנו ואפילו לא התעוררו.
  • אז יכול להיות שהיא צרחה סתם או בגלל סיבה אחרת?
    לא מופקע
  • וואווו זה היה מזמן
    פייס: ortal_hori

• האלכוהול לא בא ליבש?

• אם אני זוכרת נכון כשבוע-עשרה ימים עד שנשר הטבור. אחרי זה עוד כמה ימים עד שהגליד לחלוטין. הייתי משתמשת בחיתולים של האגיס NB כי יש להם פתח לטבור וזה מאוד נוח ככה לא מתחכך.

בריאות ואהבה!
  • תודה רבה יקירות!! אני אמתין בסבלנות.. שיהיה לכן חג שמח
  • האלכוהול ממש לא מייבש....זה טעות של הרבה הורים מתחילים....אצל אור בטמטומי גם חשבתי ככה עד שקלטתי שכבר כמעט חודש וזה לא מגליד
    פייס: ortal_hori

• איזה באסה, אולי לכן זה באמת לא הגליד לה, והיא נאלצה לקבל צריבה
  • בערך ביום הברית נפל לכולם (גג יום אחרי)
    לי המוהל המליץ בברית הראשון למרוח ויטה מרפן (המשחה שמסייעת גם בהחלמת מקום הברית ) זה ממש עזר .
    אחרי כל החתלה
  • אצל גדול נפל אחרי 7 ימים - יום לפני הברית. אבל אז השתמשנו באיזה תמיסה אחרת לא זוחרת את השם שעכשיו אסורה לשימוש. אצל קטנציק לקוח לפחות 3 שבעות עם כהל אחרי אמבטיה לחיטוי . כבר רציתי לקבוע תור לכירורג בסוף נפל לבד .
    Free image hosting by
    htt
  • תודה! מעדכנת כי נשר.

• פייס: ortal_hori

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה