לפני הזרעה ומעקב זקיקים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • קודם כל שלום לכולן וחג שמח
    אני שמחה שמצאתי את המקום הזה קראתי פה המון
    ראיתי כמה הבנות פה תומכות אחת בשנייה ובאמת שזה מחמם
    את הלב..
    יש לי כמה שאלות שמאד מטרידות אותי...
    טוב אז ההתחלה היא כזאת אני בת 30 בתולה )לסבית ( והחלטתי
    לפני כמה חודשים החלטה והיא להביא תינוק לעולם כאם יחידנית
    את כל הבדיקות הגנטיות עברתי והכל בסדר
    כבר בחרתי תורם והכל דרך בנק זרע פרטי . עוד כמה ימים יש לי בדיקות דם לצורך מעקב ולאחר מכן מעקב זקיקים ועכשיו פה הבעיה שלי מתחילה
    אני בתולה , מעולם ביצעץי שום סוג של חדירה ואני בחששות
    הבנתי שכן מחדירים לך משהו בבדיקה הזאת ואני נורא חוששת וגם מההזרעה עצמה... איך אני אעבור את זה???
    זה באמת הדבר שאני הכי הכי מחכה לו בעולם ורוצה בו אסל מרגישה שזה הורס לי ומייאש אותי
    אני כל הזמן במחשבות על מה שיהיה...בבקשה אם יש פה מישהי עם מיקרה דומה... שתשף אותי אני חייבת עזרה... אני כבר מיואשת ...
    אני מאחלת לכולן פה חג שמח ןשבת שלום אמן שיהיו רק בשןרות טןבות לכולן !!!??
14 תגובות
עמוד 1
  • שלום לך יקירה, באמת הגעת למקום הנכון החמים והנעים.
    אני אישית נשואה. אז לא בטולה, אבל כשמזריעים לך את הזרע לא מכניסים מכשירים גדולים ועבים, זה בכלל באמצעות קטטר- שהוא צינורית דקה מאוד מאוד ומחדירים אותה עד לרחם, אני לא הרגשתי אותה בכלל!!
    הזרעות זה הטיפול הכי לא כואב, אז אל תחששי:)

אצלי לא עבדו הזרעות אז עברתי להפריות והתהליך יותר מסובך מהזרעות, אבל מי שרוצה ילד, תסבול הכל הכל רק להיות אמא וככה אני קיבלתי את כל הטיפול, באהבה ובכיף.

אני מאוד מבינה את החששות שלך כי כשאני הייתי לפני השאיבה שבשלב ההפריות פחדתי מההרדמה ובסוף זה היה החלק הכי קל בטיפול.

בכלל יכולה להגיד לך שכלום לא כאב לי... אבל החלק הנפשי היה לי קשה יותר.. לחכות שבועיים לתשובה של בדיקת דם להריון שיגעה אותי....

את חיה עם בת זוג?

מאחלת לך הרבה הצלחה ושבחודש הבא תבשרי לנו על בדיקת בטא של הריון חיובית:)
  • היי תות תודה רבה שענית לי באמת ריגשת אותי :)
    אפילו הצלחת מעט להרגיע אותי...
    כרגע אני לבד הייתה לי בת זוג אבל נפרדנו
    אני כרגע רוצה להתרכז רק בדבר אחד
    שזה ההריון.. בעזרת השם שיבוא.. אני לא ממהרת:)
    מה שצריך לבוא יבוא...בהמשך...
    אולטרסאונד מעקב זקיקים זה כןאב ?
    אני שוב מזכירה שאני בתולה...
    לכן כל החששות...
    והבנתי שמלבד הצינורית בהזרעה עצמה
    יש דבר שניקרא ספקולום שזה גם די מלחיץץץץ
    אניי בלחץץ:O
  • היי שרי קודם כל שיהיה לך המון בהצלחה !!! אני עברתי הזרעה ראשונה לפני שבוע אז ככה.. מחדירים לי את הספוקלם ממש מעט עם מעט ג'ל על מנת להרחיב מעט את צואר הרחם זה לא כואב זה פשוט תחושה לא נוחה ואחכ מחדירים צינורית דקה במיוחד שאליה מחובר המזרק עם הזרע את זה את בכלל לא תרגישי .. זה עניין של שניות... בקיצור התוצאה שווה אין מה לעשות אנחנו נהיה אמהות בכל מחיר.. שיהיה לנו בשורות טובות :)
  • אני שמחה שנרגעת מעט, זה מאוד חשוב להגיע לתהליך רגועה!!
    המעקב זקיקים זה אולטרסאונד וגינלי (דרך האיבר מין עצמו) זה לא כואב זה קצת לוחץ, אבל אני מאמינה שאת אדם חזק ושתעשי הכל על מנת להיות אמא!!

אני עברתי זריקות ושאיבה בהרדמה כמובן והחזרה והכל כדי להיות אמא!! לא מעניין אותי משום דבר, רק שיגידו שאני עוזרת להם להמשיך בתהליך ושזה יצליח מתישהו!!

תקשיבי למה שהרופאים אומרים, כשיגידו לך להרפות את האזור הם יודעים למה הם אומרים, כי זה פחות כואב את משחררים את המקום.

מאחלת לך כניסה מהירה מאוד להריון! ותעדכני אותנו איך היה:))))
  • תודה רבה מאוד לכולכן ממש עזרתם לי וברור שאעדכן אתכן... :)) תודה!!!
  • היי עשיתי בדיקות יום ה10 למחזור וזה מה שיצא לי
    זאסטרדיול 310.8
    פרוגסטרון 2.14
    Fsh 5.5
    Lh 2.78

מזה אומר?

תןדה
  • היי,

עדיין לא היה ביוץ.. מה אמרו לך באולטרסאונד?
  • מחר האולטרסאונד
    מזה אומר? שיהיה ביוץ? הכל בסדר לדעתך?
  • למה שלא יהיה?
    במעקבים שאני עשיתי תמיד באותו היום היה גם בדיקות דם וגם אולטרסאונד. למה אצלך זה מופרד?
  • האמת ששאלתי כי אני לא ממש מבינה בזה...
    הייתי אמורה לעבור היום את הבדיקה פשוט לא יצא איכשהו .
    זה ממש משמעוץי 3ם לא עשיתי היום גם את הבדיקה?
  • את האולטרסאונד לא עשית? אם לא את יכולה לעשות גם מחר....
  • היי שוב ערב טוב לכולן...
    רוצה לשתף אתכן במה שעבר עליי היום...
    אז הלכתי לבצע אץ האולטרסאונד זקיקים
    וכמו שסיפרתי קודם לכן... אני בתולה וזה היה פשוט כואב ממש שלא יכולתי שיעשו לי...ממש כאב לי הרגשתי ממש לא טוב... לכן עשו לי אולטרסאונד
    על הבטן... וזה גם לא ממש שינה משהו כי התגלתה אצלי ציסטה בגודל 5 ממ משהו כזה והוא אמר לי שכדי להמשיך בטיפול ושיילך כמו שצריך אצטרך לעבור ניתוח להוצאת הציסטה לפרוסקופיה משהו כזה מהשחלה... ובנוסף אצטרך לעבור ביתוק של קרום הבתולין...כן עבר עליי יום ממש קשה אבל אני לא מתייאשת ולא רוצה להתייאש... אני יודעת שאת שניהם עושים בהרדמה... מישהי מכירה רופא טוב שעושה את שמיהם ? דרך אגב אם מישהי מכירה הוא נפלא הרופא שדיבר איתי ושמו יעקב אשכנזי מדהים !!!אשמח לתגובות מכן שיהיה לכולנו בשורות טובות אמן...תודה לכולן
  • היי ,
    קודם כל מאחלת לך בהצלחה בתהליך
    לצערי לא מכירה רופא שמתעסק בדברים שציינת
    אבל ממה שאני יודעת פרופסור יעקב אשכנזי נחשב למצוין בתחום הפוריות.
    מאחלת לך שוב המון הצלחה
  • אני לא בטוחה שכתבת נכון - אבל הציסטה כנראה 5 ס"מ אם הוא אומר שצריך להוציא אותה כי אף אחד לא מתעסק בציסטות של 5 מ"מ.
    בכל מקרה, תדברי עם הרופא שלך שימליץ על מנתח טוב
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה