תוצאות בטא - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות,
    אשמח לעזרתכן.
    אני 16 יום לאחר השאיבה ו 12 לאחר החזרת בלסטוציסט.
    יומיים לאחר ההחזרה הופיעו לי הפרשות חומות לסירוגין כל השבוע והרופא אמר להתעלם מהם.

ביום חמישי האחרון הופיע לי דימום אדום, חד פעמי בניגוב וזהו...יום שישי הכל היה כשורה.

אתמול החלו לי שוב דימומים אדומים מעט בניגוב, וטיפה בתחתונית. יצרתי קשר עם הרופא שאמר להמתין לבטא, שאותה עשיתי היום.

תוצאות הבדיקת דם:
    בטא: 357
    פרוגסטרון: 34.1
    E2- 1220

מה עושים? למה הדימומים? יכול להיות מהתמיכה? אני מהשאיבה עם נרות אנדרומטרין. יכול להיות שהדימומים מהנרות? האם צריך לעלות את התמיכה?

אשמח לדעת מה אתן חושבות עד לקבלת התשובה מהרופא שלי....אני ממש בלחץ

תודה חמודות!!!

22 תגובות
עמוד 1
  • קודם כל מזל טוב על ההריון!!!!!
    דבר שני, גם לי היו דימומים בהתחלה וקיבלתי תוספת תמיכה וזה עזר לדימומים להפסיק.
    תגשי למוקד נשים או לרופא שלך ושיוסיפו לך! תתעקשי!!!!

המשך הריון רגוע, שקט ועגול!!!!
  • ממליצה לך גם לבדוק הכפלה של ההורמון בעוד יומיים:)

מחזיקה לך אצבעות
  • קודם כל מזל טוב !!! הריון קל בריא תקין ומשעמם לחלוטין
  • מזל טוב, הדימום יכול להיות של השתרשות וגם אם לא אז לפעמים בהריון תקין לגמרי יש דימומים בשליש הראשון...
    בהצלחה
  • היי,תודה לכולן על העצות והעזרה
    טלי- זה לא יכול להיות דימום השתרשות כי הוחזר לי בלסטוציסט שהשרשור שלו הוא כמה ימים אחרי ההחזרה ולא שבוע אחרי ההחזרה ואני כבר 12 יום אחרי ההחזרה...

עוד יומיים אני אעשה שוב בדיקה, מקווה בעזרת השם לתוצאות טובות.

מפחדת כ"כ ...מחכה לתשובה מהרופא...
  • היי רות 86 אצלי גם החזירו בלסטוציסט וההפרשות שהיו לי היו כשבוע אחרי בדיקת הבטא שלי. בדקתי ביום ה12 להחזרה וביום ה19 התחילו דימומים חומים מה שאומר שזה כן יכול להיות!!!
  • מזל טוב !!!
    לפעמים יש דימום בתחילת ההריון, תמשיכי עם התמיכה ותבדקי הכפלות . הכל יהיה תקין.
  • הרופא אמר להמשיך כרגיל עם התמיכה. אנדרומטרין נר אחד פעמיים ביום ופריגנובה 3 פעמים ביום.
    האם זה בסדר שהוא לא חושב שיש צורך להעלות לי את התמיכה?.. מה אתן אומרות...
  • רות
    שיהיה המון מזל טוב והריון תקין ובריא
    לגבי הדימומים אל תדאגי, יש הרבה הריונות שמתחילים עם דימומים
    תבדקי הכפלה עוד יומיים
    כל עוד זה לא מתפתח מעבר לזה אין לך מה לדאוג

• תיראי אני לא יודעת מי הרופא שלך.. אבל אני בטוחה שהוא נותן 100% מעצמו ומהידע הרפואי שלו... ולמה דווקא כדורים כאלה ולא אחרים.. יש הרבה שאלות שאפשר לשאול, אבל אנחנו סומכים:)

תהיי רגועה ונינוחה ותחשבי חיובי .. זה הכי חשוב.. לך ולעובר...

שיהיה לך המון בהצלחה ותעדכני
  • תודה מתוקות.
    באמת החלטתי להרגע ולקוות לטוב.
    לקחתי היום יום חופש כי שמתי לב שכשאני בשכיבה הדימומים נחלשים.. אז עד לבטא מחר אני במצב מנוחה :))

תודה לכולן ובשורות טובות לכולנו!!
  • תעדכני אותנו מה יצא בבטא:)
  • היי תות,
    עשיתי היום שוב בטא שהכפילה את עצמה ל 792.
    אבל הפרוגסטרון שלי שהיה 34 ירד ל- 32.1

האם זה אומר משהו או שמסתכלים עכשיו רק על הבטא? כי הרופא אמר שאם הפרוגסטרון יותר מ -27 זה תקין אבל עם זאת הדימומים ממשיכים.

• אולי תבקשי להגדיל את התמיכה. אבל בכל מקרה זה נראה מבטיח , נחזיק לך אצבעות :)
    תעדכני
  • תדברי עם הרופא שלך כי אולי את צריכה עוד תמיכה!!! אולי בזריקה שיהיה מהיר!

נקווה לבשורות טובות מאוד!!

לאחותי היה כל ההריון דימומים כמו של מחזור והיא בסןף ילדה נסיכה מהממת שהיום בת שנה:)))))

אם יש דימומים ועדין ההריון מתפתח טוב אז נכנסים להריון בסיכון ואז יש מרפאה מיוחדת שבודקת אותך פעם בשבוע או פעמיים בשבוע.

מקווה איתך לבשורות משמחות!!
  • היי,
    ביקשתי מהרופא להגביר את התמיכה אבל הוא אמר שהוא לא לחוץ מהירידה של הפרוגסטרון.
    ממתינה לבטא מחר ומקווה לטוב

תודה לכולן על העידוד והתמיכה
  • בהצלחה!!!
    מחזיקה לך אצבעות
  • רות, יש תשובה לבטא???
  • היי,
    תודה לאל הבטא עלתה ל-2353 וגם הפרוגסטרון עלה מ-32 ל- 40.
    ממתינה עכשיו לקביעת תור לאולטרסאונד ובעזרת השם לבשורות טובות.

שיהיה לכולנו בשורות משמחות וסופש מקסים!
  • יואווו איזו שמחה ואושר:)))
    יאללה מחזיקה לך אצבעות לאולטרסאונד עם דופק מהמם
  • שיהיה לך המון בהצלחה!!!!
  • מעולה!!!!!!!

בהצלחה!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה