חןחן29 - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי מתוקה!
    איך הלך עם חיפוש השמלה עם אחותך?
    מצאת משהו?
    איך הולך בכלל עם כל ההכנות?
    קצת נרגעו הדברים?

5 תגובות
עמוד 1
  • יעלה מתוקה שכמותך!
    איזה כייף שאת מתעניינת:)
    הדברים קצת נרגעו ואני משתדלת לזרום עם הכל בכייף!
    סגרנו צלם וכנראה שהיום נסגור דיג׳יי...
    הדפסנו הזמנות (הסוש שעיצבנו אותן בעצמנו)
    באותו יום שהסתובבתי עם אחותי גם סגרתי שמלה, נראה לי שתוך חצי שעה החלטתי מה אני רוצה....
    סגרתי אצל ליאת הרנוף המתוקה שמעצבת בגדי הריון ועושה גם שמלות כלה להריוניות המחירים שפויים! השמלה כולל העליונית עלו לי 1900 שח שזה בגבול התקציב שלי??
    קניתי גם נעליים חמודות בקרוקס ונשאר רק הדברים הקטנים כמו חגורה ותכשיטים
    סגרנו כבר מקום והיינו בטעימות....
    בקיצור... אנחנו מתחתנייייים!!! וזה ממש מרגש!

תגידי ביקשו מכם להוציא היתר נישואין למעוברת??

איך הולך לך? היכן אתם מתחתנים ומתי? איך מתקדמות ההכנות?
  • תאמת שלא אמרנו ברבנות שאני בהריון כי כשהייתי שם לא הייתה בטן בכלל וזה לא ניראה לי הכרחי לספר להם אבל יש לי הדרכת כלה בעוד שבוע ולדעתי היא תשים לב ואז אולי אני אצטרך את זה ואין לי מושג מה זה
  • אם את צריכה הסבר על עניין של היתר נישואין למעוברת אתן בשמחה! עשינו את זה השבוע... זה לא כזה נורא. אני אמרתי שאני בהריון כי כזו אני, צריכה ללכת תמיד לפי הספר:-) ומעבר לזה שבחתונה אהיה בחודש שישי כבר, אי אפשר יהיה להתעלם מנוכחותו של צוקי איתנו
  • איזה כיף לקרוא מתוקות.
    שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב לשתיכן
    שהכל יעבור בקלות ..

ותהנו זה היום שלכן
  • איזה כיף לקרוא מתוקות.
    שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב לשתיכן
    שהכל יעבור בקלות ..

ותהנו זה היום שלכן
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה