ראיתן אתמול בערב את "משהו ממני"?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • יואוווו איזה סיפור מצמרר ומרגש כל כךךךךךךךךך
    פייס: ortal_hori

16 תגובות
עמוד 1
  • יש קישור לסרט המלא

• גם אני ראיתי, ובקטע של הלידה בכלל נגמרתי......

• לא מצליחה לתפוח.למה????
  • וואו. ראיתי עכשיו. לא יאמן... זה פשוט נס, אין מילה אחרת...
    איזו אשה מדהימה הרחל הזו... כמה כוחות!
  • מטורף. ממש.

אתי אולי יש חסימה במחשב?

ממליצה ממש ממש מממש לראות את הסרט.

• קצת קשה לי עם זה..
    אבל מהסביבה שלי אני מבינה שכולם מתלהבים מזה אז כנראה שאני החריגה..

הם לקחו מהגוף שלו זרע בלי הסכמה שלו, ובחרו לעצמם אמא בלי שהוא יודע,
    ויש לו ילדה בעולם שלא מכירה אותו בכלל.

זה לא כמו ילדים שנולדים מתרומה כי שם יש הסכמה של האב לתרום את זרעו, פה הם נהגו בגופה שלו כרצונם.

לא יודעת..
    הם לא הבעלים על הגוף שלו והם לא אמורים להחליט על הזרע שלו.
  • צמרמורת
  • לא ראיתי את הסרט, ואיפשהו אני מזדהה עם הרגשות והמחשבות של עמית
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    "כשנולדת בכית, והעולם שמח. חיה את חייך כך שבמותך יבכה העולם ואתה תשמח."
  • מסכימה עם עמית, יש פה משהו קצת מפחיד.

מצד שני מבינה את הצורך של הסבתא בדור המשך, וההתגייסות של האמא והרצון שיהיה לילדה אבא זה דבר מדהים.

• ??? ????? ??????? ?? ?? ????? ????... ???? ????? ??? ????? ????, ?? ?????? ?? ???? ??? (???) ????? ??? ???? ?????? ????? ?? ?? ???? ??? ?????? ?? - ????? ?????? ??????? ??? ???, ???? ????? ??? ????? ?? ???? ??? ????...
    ??? ??? ???? ?? ????, ?????? ???? ???? ??? ?? ??????. ????? ??? ?? ???? ????? ????? ????? - ???? ???? ????? ??????.
    ???? ??? ????? - ???? ?????? ?????? ??? ???? ?????? ???? ??? ????? ???.
    ??? ?????? ???? ????? - ????? ?? ??? ??? ??????? ????? ???, ????, ?? ??????, ?????? ????????? ??????????. ??? ??? ???? ?? ??. "??? ?? ?????". ?? ?? ?????? ?????.
  • איזה אתר דפוק... זהו, אני סיימתי.

• פייס: ortal_hori

• ממש מרגש
  • הסרט עצמו היה מרגש!
    גם אני כמו עמית, מקבלת את הדברים באמביוולנטיות....
    מצד אחד, האישה (האמא)שרצתה להביא ילד לעולם ללא בן זוג יכולה לעשות זאת מתרומת זרע של "אבא" שתהייה לו זהות. כלומר, הילדה תגדל בידיעה ברורה לגבי השורשים שלה ותהיה גם חלק ממשפחת האב, דבר שלא קיים בתרומת זרע רגילה בה הילד נשאר ב"ריק" לגבי כל הצד של האב, גם מבחינה רגשית וגם מבחינת היסטוריה רפואית/גנטית וכו'.
    מצד שני, יש לי תחושה שבמוות צריך להיות משהוא סופי מהבחינה הזו שלא צריך לקחת תאי זרע מאדם מת, במיוחד אם אין הסכמה מפורשת ובכתב של אותו אדם לפני מותו, וליצור מזה ילד שיהיה המשכו של המת.
    באיזשהוא מקום נראה לי אבסורד למשל שיותר קשה לקבל תרומת איברים מאדם במוות מוחי מאשר לקחת זרע מאדם מת.... כדי לקחת איברים לתרומה צריך את הסכמת המשפחה ורצוי שאותו אדם יהיה חתום על כרטיס אדי וכו' .... כאן לא מדובר באיבר אלא בחומר גנטי שיוצר חיים חדשים....
    אני לא באה לשפוט אף אחד זה נראה שהילדה הכניסה רק אור ושמחה גם למשפחה וגם לאם החד הורית, הקידמה הרפואית מחייבת אותנו לקחת צעדים אמיצים קדימה, אבל עם זאת לקחת בחשבון את "המחיר" שמשלמים / /החסרונות שבדבר.
    יש כאן גם "מדרון חלקלק" תארו לכם שאמא של חיילת שנהרגה, ואמא של חייל שנהרג יחליטו לקחת ביצית מהמנוחה וזרע מהמנוח ולעשות נכד/ה מהזרע והביצית של הילדים שלהם, זה כבר מצב יותר בעייתי....
    בתחילת הסרט המדובר הסבתא מספרת שהרופא הציע שהיא תישא את התינוק- הנכד שלה ברחמה - גם זה נראה לי מצב לא תקין....
    בקיצור חפרתי!!!! אבל הדיון מעניין
    הילדים הם גשר אל עצמנו, שנתן לנו הזמן.
    שלום חנוך { מתוך השיר "על פני האדמה" }
    "I see your ture colors shining through
    I see your true colors and that's why I love you
    So don't be afraid to let them show
    Your true colors are beautiful like a rainbow"
    (מילים מתוך השיר true colors של Cyndi Lauper )

• הבאגים האלו פשוט מוציאים מהדעת!
    בסוף באמת כולם יעזבו פה, ואני לא מבינה את בעלי האתר!
    אורטל, רק בשבילך (אבל אני באמת כבר לא זוכרת את כל מה שכתבתי שם...)
    אני חושבת שזה היה משהו כזה: שאני גם יכולה להזדהות עם מה שעמית כתבה. אבל האמת היא שמה שבעיני היה הדבר הכי מרשים בסרט זה הדמות של רחל, האמא של קוין (החייל). האשה הזו מאד מרשימה בחוזק שלה וביכולת שלה להחליט החלטה וללכת עם ההחלטה עד הסוף. אני חושבת שגם לה היה ברור מההתחלה שההחלטה הזו שלה מעוררת אנטגוניזם והתנגדות. זו התנגדות ממש כמעט מכל בחינה אפשרית: מוסרית, מורלית, התנגדות של המערכת הצבאית, החוקתית, הדתית... ויש לי הרגשה שהיא ידעה את זה מההתחלה. (הרי גם לילדיה האחרים היה קשה עם זה - כפי שהם בעצמם אומרים בסרט) אבל היא לקחת את ההחלטה הזו שהיא החלטה קשה, בזמן הכי קשה שיכול להיות להורה, והלכה איתה עד הסוף.
    זה מרשים מאד בעיני, ומעורר השראה.

• פייס: ortal_hori

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה