גזים והנקה - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • ערב טוב
    האם יש איזה שהוא שינוי תזונתי שאני יכולה לעשות כדי להקל על הקטנצ'יק עם הגזים?? ואם לא אז מה יכול לעזור? ניסיתי לערסל אותו בתנוחת נמר על ענף ונראה שזה קצת עוזר אבל הוא עדיין סובל
8 תגובות
עמוד 1
  • בן כמה הוא?

הקושי הגדול בגילאים הקטנים האלו הוא לנחש מה בדיוק מפריע ולמה הבכי.

לפעמים זה רעב, לפעמים זה סתם חום, לפעמים הם רוצים עוד, לפעמים כואב הבטן......

טיפים:
    אם הבטן קשה - כואב הבטן
    תגעי בעורף - אם הוא קר - משהו מפריע להם (כן, גם אני לא האמנתי עד שגיליתי שזה באמת נכון
    פייס: ortal_hori

• אפשר גם קצת לעשות מסא'ז על הבטן עם שמן תינוקות חמים (בכלל עיסוי תינוקות אחרי אמבטיה היה כייף מטורף....הייתי משוגעת על זה)

• גם אני התחברתי לקטע הזה של עיסויים בבטן וזה גם תורם לקשר עם התינוק.
    לשאלתך, הרשימה של המאכלים שעושים גזים ארוכה ארוכה - שעועית, חומוס, כרוב,ברוקולי, חלב, תפוזים ועוד ועוד, אני העדפתי לאכול חופשי ולהיעזר בגרפווטר בשביל להקל על כאבי הבטן. ממליצה לך לנסות כמה טיפות לפני האוכל ולראות האם זה עוזר אחרי יום-יומיים
  • יועצת ההנקה אמרה שאין קשר בין תזונה לגזים
    נשמע לי קצת הזוי.
    בכל אופן
    אולי רגישות כלשהי כמו למוצרי חלב?

אני השתמשתי
    בבייביזים
    גרפווטר
    וסימיקול
    כולם די הקלו... כמה שאפשר.

בנוסף קפיצה עדינה על כדור פיזיו
    שאת עצמך קופצת עם הקטן צמוד אלייך
    זה גם עזר לנו מאד

תרגישו טוב

• לדעתי יש קשר ישיר בין תזונת האם לגזים לתינוק יונק
    מלאכית קטנה שלי, אמא לא תשכח אותך לעולם!
    ------------------------------------------------------------------------------------------
    לפני שנולדו ילדינו הכרנו עולם, לאחר שילדינו נולדו התחלנו להכיר את עצמנו.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    לעתים מאד רחוקות אנחנו מקבלים בחיים את מה שאנחנו רוצים, אבל אנחנו תמיד מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

--------------------------------------------------------------------------------
    אין דרך אל האושר- האושר היא הדרך!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    "כשנולדת בכית, והעולם שמח. חיה את חייך כך שבמותך יבכה העולם ואתה תשמח."
  • תודה בנות, בינתיים אני מנסה להפחית במזונות שגורמים לי לגזים,
    וחברה שלי גם המליצה לי על גרפווטר, הבנתי שיש כל מיני סוגים של טיפות שמקלות אבל זה ספציפית טבעי והעדפתי. בינתיים באמת יש הקלה.
    אני אנסה גם עם כדור פיזיו והרמת רגליים כמו שאמרתן, זה בטוח לא יזיק..
    תודה רבה ושנעבור את זה בשלום!
  • בהצלחה

• תה קמומיל ותה שומר עוזרים
    עיסוי על הבטן- עם שמן טבעי (שקדים בכבישה קרה. זית עושה כתמים. שקדים לא)- בעדינות עם כרית כף היד על הבטן סביב הטבור- בתנועות מעגליות בכיון השעון!! ולא הפוך!! (יכול לגרום להקאה או צרבת)

בהצלחה

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה