שלום לכולם! כמה שאלות.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • אני בשבוע 6 ומאז שגילתי שאני בהריון (ראשון..) עדיין יש לי כאבי מחזור לפעמים ממש חזקים עד כדי שאני שוכבת במיטה ומחזיקה חזק עד שעובר.. זה נורמלי?
    וגם החזה רגיששש וכאב לי אחרי יחסים נורא זה גם נורמלי?
    תודההה
4 תגובות
עמוד 1
  • כאבי בטן מאוד חזקים היו לי המון בערך עד שבוע 18 ככה
    לפעמים באמת ברמה שהייתי מתפתלת במיטה ואפילו נותנת איזה צעקה...
    אבל אפשר ללכת לבדוק ולראות שזה באמת הכאיבם התקינים של גדילת הרחם והרצועות.
    החזה כאב לי בטרוף כל השליש הראשון
    אחרי יחסים לא כאב לי...
    מתי הולכת לרופא?

• הי שני תודה על תגובתך רק שתביני נכון כי מה שכאב אחרי יחסים זה הכאבי מחזור לא החזה.. אני הולכת לרופא שבוע הבא..
  • כאבי מחזור זה ממש נורמאלי ,אבל כאבים חזקים מאד - זה לא עברתי, אבל כל אחת והגדילה של הרחם שלה, יש כאלו שלא כואב יש כאלו שקצת ויש כאלו שבכלל לא, אז הייתי ממליצה לך באמת ללכת לבדוק בשביל הרוגע הנפשי.

המון מזל טוב חמודה והריון תקין וקל ועגוללל
  • אני עברתי את זה עד אמצע שליש שני, הרחם נמתח וזה כואבבבבבב, החזה רגיש בשליש הראשון ואחרי זה אמור לעבור...
    שימי לב לדרגות הכאב, אם זה כאב בלתי נסבל כדאי להתעייץ עם רופא אחרי שנחת ושתית מים.
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה