חסרת סבלנות.. - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • מה שלומך?
    ספרי לי קצת על הדרך שלך עם ברקוביץ? כמה זמן היית מטופלת עד שנקלטת?
    כמה טיפולים עברת?
    אני מתחילה ivf ראשון וקצת בלחץ חייבת אופטימיות...
3 תגובות
עמוד 1
  • היי מתוקה! קודם כל בלי לחץ :-)
    שלחתי לך מסר בפרטי ;-)
    לגבי ברקוביץ : הגעתי אליו בנובמבר לפני שנה :-) אחרי 3 הזרעות עם איקקלמין ו4 חודשים עם איקקלמין בלי טיפול בכלל.
    הוא נתן לי סדרת בדיקות, אמר שהבדיקת זרע של בלי טובה (אחרי שהרופא הקודם אמר שעם נתונים כאלה לא ניקלט גם עוד 5 שנים)
    אחרי חודשים של הורמונים עם זריקות בלי הזרעה הוא אמר שנעשה הפסקה של חודש וניקבע תור חדש, נתן לי הפנייה לצילום רחם ש'עיקבה' אותנו 3 חודשים. אחרי הצילום עשינו 2 הזרעות, לפני השנייה התעקשתי איתו לעבור להפריה והוא אמר שנעשה את ההזרעה הזו ונראה אחכ איך מתקדמים. היא הצליחה ברוך ה' והיום אני בחודש חמישי :-)
    בהתחלה הוא לא כל כך שיתף פעולה אבל אני חייבת לגרום לאנשים פחות'חברותיים' להיפץח, זה משהו באופי שלי... ולמרות שהוא קצת ייבש אותי המשכתי לנסות לדובב אותו והצלחתי לגרום לו טיפה להיפתח, לצחוק ולספר בדיחות. כמה פעמים קיבלתי חיזוק של 'אל תדאגי - מפה את תצאי אמא' שמטוד עודד אותי :-)
    סמכתי עליו בעיניים עצומות. בטוה שהוא שליח עם ידי קסם והבנה גדולה בתחום...
    בהצלחה!!!

חשוב לי לציין- במקביל לפגשה עם ברקוביץ התחלתי לעשות דיקור שמאוד הרגיע אותי ואני בטוחה שגם תרם להצלחה.. פעם בשבוע, שבועיים לפי ההרגשה שלי :-)
  • ואוו יצא לי נורא ארוך חח וזה עוד דרך הטלפון o_O
    כמובן שיהיה בהצלחה!!
    אני בטוחה שהוא יודע מה הוא עושה ויביא אותך לדרך הנכונה! !
  • חחחח :) תודה מתוקה הכנסת בי אופטימיות.
    אני מקווה שהטיפול יצליח ... הוא חייב! :)
    הוא תותח!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה