צריכה עידוד - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום לכולן,
    מרגישה שאני חייבת תמיכה
    בת 32 וחצי, נשואה חצי שנה
    אני ובעלי יצאנו לשליחות מחוץ למדינה, מנסים להיכנס להיריון
    לאחר מספר ניסיונות כושלים הגעתי בחזרה לארץ על מנת לעבור בדיקות אצל רופא
    לטענתו אני סובלת משחלות פולציסטיות (על אף שהמחזור שלי מגיע בזמן, אך נמשך בסביבות 8 ימים)
    הוא אמר לי להתחיל לקחת איקקולמין. היות והיה מחסור נתנו לי כדור בשם קלומיד (מישהי שמעה עליו)?
    בדיוק כשהגעתי לרופא קיבלתי מחזור. לכן התחלתי לקחת את התרופה ממש לאחר מספר ימים.
    הגעתי אליו שוב לאחר כשבוע וחצי על מנת לבצע אולטראסאונד, הוא אמר שהכל נראה תקין ובשל להיריון ואמר לי בדיוק מתי להשערתו אהיה בביוץ.
    תחזיקו לי אצבעות...
    נראה כי מסביב כולן בהיריון, ושלכולן זה בא באופן מהיר ללא בעיות..
    הקושי הוא גם לגור מחוץ למדינה ולהתמודד עם רופאים שאינם דוברים את השפה..
    הרופא גם אמר לי שאם לא אקבל מחזור בתאריך שהוא נתן לי אוכל לבצע בדיקת היריון
    אני בחרדות..
24 תגובות
עמוד 1
  • היי הגעת למקום הנכון...אני גם במצב כזה רק שאני נשואה 5 שנים..

והכי חשוב לא להתייאש..גם לי יש שחלות פוליצסטיות..ואני מאחלת לך שהצלחתם!!! אני מכירה הרבה מקרים שמצליחים דיי בקלות להרות עם איקלומין..גם הכדור השני..מקסימום 3 מחזורים כך שמעתי..מקווה שאת כבר..בהצלחה!!!!!

מחוזקים לעולם
  • תודה רבה, אכן זה מחזק
    הבעיה היא שאני כבר לא צעירה בנוסף להכל..
  • היי מתוקה
    אני נמצאת בארהב וזה מה שנתנו גם לי. זה נקרא clomid וזה עושה את אותה פעולה של איקוקלמין.
    אני כרגע 4 ימים אחרי הכדור האחרון ובודקת ביוץ כל יום. הפחידו אותי מאוד לגבי תופעות לוואי אבל לא היה לי כלום. אני גם פולציסטית. אם יש לך שאלות תכתבי לי.
    בהצלחה!
  • דידי היי,

על איזה תופעות לוואי שמעת??

• אותי לא הזהירו מתופעות לוואי, אבל קראתי על כך
    אני גם לא חוויתי בינתיים שום תופעות
    הביוץ שלי עבר (לפי בדיקת הזקיקים שעברתי) בינתיים אני מחכה בסבלנות עד היום שהרופא המליץ לי לעשות בדיקת היריון

תחזיקו לי אצבעות
  • בהצלחה!!!!

הלוואי והצלחתם

גם לי בנתיים אין תופעות לוואי מהאייקלומין

הבנתי שיכול להיות רירית דקה..אחת מתופעות לוואי

מחוזקים לעולם
  • הלוואי ואני כבר!!! תתפללו עליי
    אני אהיה עכשיו במתח כמעט שבועיים......
  • היי בנות,
    הרופא אמר שיכול להיות שאסבול מכאבי ראש ובחילות אבל לא היה לי כלום.
    ליה, כמה ימים אחרי הכדור האחרון היה לך ביוץ? אני כרגע חמישה ימים אחרי הכדור האחרון ושום דבר. עושה כל יום שתי בדיקות ביוץ וחום השחר ב7 בבוקר ועדיין שום דבר. הרופא אמר לי שסביר שיתרחש ביוץ 5-10 ימים אחרי הכדור האחרון. קבעתי מעקב לשבוע הבא ביום ה14 למחזור. מקווה שיראו משהו.
  • הי דידי,
    אני לא עשיתי בדיקה של ביוץ עם הערכות כי הבנתי שכשיש שחלות פולציסטיות לא רואים את התוצאה בבדיקה הביתית.
    לכן עשיתי מעקב זקיקים אצל הרופא והוא אמר לי בדיוק מתי יהיה הביוץ
    זה היה לאחר 3 ימים (להשערתו) מהכדור האחרון
    בינתיים אני מחכה לתאריך בו הוא אמר לי לבצע בדיקת היריון.......

בהצלחה!! לא להתייאש זה הכי חשוב
  • היי אני רק רציתי לחזק אותך לגבי הגיל:) אני בת 31 ונורא נלחצתי מהגיל והרופאה אמרה לי שזה הכי לא נכון יש לך עוד מלא זמן וזה הגיל הכי טוב להיכנס להריון(סוף ה20 ותחילת 30) הרופאה שלי אמרה שבכלל אין מה לדאוג לגבי הגיל ואפשר לקחת את הדברים באיזי.. דאגות של גיל מתחילות אולי מגיל 39! בהצלחה מחזיקה לך אצבעות
  • תודה רבה! זה אכן מעודד שיש עוד זמן עד לגיל 39.. :)
  • היי ליה
    רציתי לשתף אותך שזיהיתי ביוץ ( עם בדיקה של קלירבלו) ביום ה14 (אתמול) למחזור וגם היום בבוקר. מחר יש לי מעקב אצל הרופא שיגיד לי את עובי הרירית, גודל זקיקים וכדומה. מהיום ה9 מקיימים יחסים- מקווה שייתפס לנו!! יש חדש אצלך?
  • הי דידי
    ממש משמח לשמוע! מחזיקה לך אצבעות
    אני ביום ה-11 לווסת עברתי בדיקת אולטראסאונד שקבעה כי ביום ה12 (רק השערה של הרופא) יהיה לי ביוץ
    הקפדנו יום לפני הבדיקה ויום אחרי הבדיקה לקיים ולהמשיך גם לאחר מכן
    מאוד מקווה שייתפס הפעם, רק החודש התחלתי עם התרופה
    היו לי קצת בחילות (לא בחילות בוקר) במהלך השבוע החולף, אבל אולי הכל פסיכולוגי ואני נתפסת בכל דבר ..
    בתחילת שבוע הבא הרופא אמר לי שאם לא אקבל לבצע בדיקת היריון.......... הלוואי!
  • יאוו מחזיקה לך אצבעות!! זיהיתי ביוץ ביום ה14, 15 וגם היום בבוקר. הקפדנו לעשות כל יום. שיגעתי את בעלי!
    היום יש לי אולטראסאונד מקווה שהכל תקין. אעדכן בהמשך.
    בהצלחה!!!
  • לצערי עוד לא הגעתי לבצע את הבדיקה
    אני כבר עם התופעות של המחזור...
    נמשיך לנסות חודש הבא
  • אוי.. חכי אל תספיקי את החודש. הייתי האולטרסאונד והרופא אמר שהכל תקין. הרירית עבה ויש ביצית. הוא רק ראה ציסטה אבל אמר שזה כנראה כי אני פוליציסטית ושאחזור למעקב עוד חודש.
    מצד שני אני ממש מבואסת ומבולבלת! היום עבר בדיוק שבוע מהביוץ ואתמול התחילו לי כאבי מחזור ממש חזקים. היום בבוקר קיבלתי. אני לא מבינה למה! אולי הגוף שלי לא מגיב טוב לכדורים. הייתי אמורה לקבל רק עוד שבועיים. שמעת על משהו כזה עם קלומיד? חיפשתי באינטרנט אבל הכל מדבר על דימום השתרשות וזה בטוח לא זה כי זה ממש דימום רציני של מחזור. לא יודעת מה לעשות אבל אופטימית. זה רק החודש הראשון ואולי הגוף צריך להתרגל או שהגוף עובר משהו בעקבות הקלומיד.
  • אני גם קיבלתי.. כצפוי.
    מצד אחד דיכאון, מצד שני כל המחקרים בנושא וכל המידע שקראתי כולם אומרים שצריך לנסות עד ל3 מחזורים
    ואם אין הצלחה לאחר 3 -4 מחזורים להמשיך לטפל בצורה אחרת. אז אחרי טיפול ראשון אין מה להתייאש, ננסה חודש הבא.
    הכי חשוב לא להיכנס ללחץ ולהבין שאנחנו מטופלות ושנצליח בע"ה בקרוב.
    אני באמת מאמינה בזה. במקביל לא להחמיץ ביוץ, גם אם צריך כל יום ללכת לבצע אולטראסאונד, לא להתעצל וללכת כי חבל לא להיכנס להיריון בגלל טעות של אי ידיעת מתי הביוץ.
    בתקווה שהפעם יצליח לנו ולא נחכה יותר מדי זמן
  • יהיה בסדר! אני ביום ה21 למחזור( לפני יומיים) התחלתי לדמם בצורה מפחידה ולסבול מכאבי מחזור חזקים. אני לא יודעת מה קרה כי הייתי אמורה לחכות שבועיים ולעשות בדיקת הריון או לקבל מחזור. אני לא יודעת אם זה מחזור או דימום כי הייתה לי ציסטה אבל מה שבטוח זה לא טוב בכלל. היום יש לי תור לרופא מקווה שהכל בסדר ושחודש הבא ננסה שוב.
    בהצלחה!
  • בהצלחה רבה לך! אל תדאגי, הסיכויים ממש טובים כשמתחילים לטפל
  • היי ליה!
    אז עדכון קטן שלי... הכל היה בסדר גמור וכמוך- חיכיתי לרגע שאוכל לעשות בדיקת הריון אבל- באולטראסאונד מצאו לי ציסטה בשחלה בגולד 5 סמ. הרופא אמר שאין מה לדאוג ושהיא בטח תיפול לבד תוך חודש ושאהיה מעקב. יומיין אחר כך, ביום ה21 למחחזור התחלתי לסבול מכאבים חזקים בבטן, כמו כאבי מחזור נוראיים ולמחרת דימום חזק ביותר שנמשך יומיים. התקשרתי מיד לרופא שאמר שזה כנראה הציסטה. הרגשתי שהרופא ממש לא טוב בשבילי אז עברתי לרופא ישראלי ואתחיל הכל מהתחלה. הרופא היראלי הוא רופא פרטי מאוד מומלץ פה והוא הזדעזע לשמוע שלקחתי קלומיד לפני שעשו לי אולטראסאונד ובדקו שאין ציסטות כי זה גרוע ביותר כיוון שזה מגדיל אותן.
    אז כרגע עליי לעשות הפסקה של חודש חודשיים ולהתחיל שוב כשעליי לבדר שאין ציסטה והכל נקי.

מקווה לשמוע ממך בשורות טובות בקרוב!!
    תעדכני!
    עדי
  • אויש איזה מצחיקה אני- לא שמתי לב שהכל עבר לעמוד שני ואני ממשיכה לכתוב לך את אותו דבר. סורי!! חחח

עדי
  • אני לגמרי אופטימית ושמחה לראות שגם את!! אני קוראת על זה המון ויש כל כך הרבה אחוזי הצלחה. זה רק חודש ראשון ולא קרה כלום. בהצלחה לשתינו חודש הבא!!

תמשיכי לעדכן :)

עדי
  • הי עדי,
    טוב שהתחלת לטפל אצל רופא פרטי וישראלי, אני בטוחה שדברים יתחילו להסתדר ממש בקרוב.
    גם אני חזרתי לארץ לבדיקות אצל רופא ישראלי ועכשיו אני ממשיכה עם הרופאה שלי בחו״ל
    בבדיקה האחרונה שלי לא היו לי ציסטות
    לצערי כמו שכתבתי לך הניסיון הראשון לא הצליח, ואני במחזור כבר שישה ימים..
    בתחילת
    שבוע הבא כשאסיים את התרופה אני צריכה לבצע עוד אולטראסאונד על מנת לראות מתי הביוץ.. בתקווה שהפעם יקלעו בול
    במקביל החלטתי שגם בעלי צריך להיבדק ולעשות ספירת זרע, חשוב ששנינו נבדוק, זאת דעתי
    מקווה מאוד שהפעם נצליח או מקסימום בפעם השלישית
    אם זה לא יצליח נמשיך הלאה, להכל יש פתרונות אבל אני באמת מאמינה שהכל ייפתר
    בהצלחה לשתינו
  • היי ליה!
    סתם חשבתי לעדכן אותך שלצערי אני לא ממשיכה לסבב השני של קלומיד כיוון שהתגובה שהייתה לי הייתה על הפנים. הכדור עשה לי גירוי יתר שחלתי וזה מאוד מסוכן ולכן עוברת לזריקות. מה איתך? יש חדש? מחכה לשמוע ממך.
    בהצלחה
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה