ילדים קקות - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • סליחה על הכותרת, אבל נמאס לי מהם! כמובן שמדובר בילדים בבית הספר של אור. הם כל הזמן קוראים לו אור וחושך והיום גם הרביצו לו. כבר דיברתי עם המורה ולא נראה שהיה מאמץ משמעותי למנוע את התופעה. חשבתי להשתמש בנשק שאולי יזיז להם קצת יותר. אם לא מפריע להם שמרביצים ומציקים, בטוח יפריע להם אם מקללים. קללות פשוט הורסות את השם הטוב של בית הספר. חשבתי ללמד את אור להגיד לילדים קללה עסיסית. בינתיים לימדתי אותו לענות לילדים שהם קקות, אבל אני חושבת שיפריע להם יותר אם הביטוי ״בני ז-ונו-ת״ ישמע במסדרונות בית הספר.
    אני יודעת שזה נשמע שאני בעצם מפסידה כי אני יורדת נמוך, אבל לי לא באמת אכפת שהוא יקלל אם זה מה שימנע מילדים חרדים להרביץ לו ולהציק לו. תפקידי כאמא שלו לדאוג להגן עליו. אם המורים לא יעשו את זה, אני אעשה את זה.
    יאללה! תכניסו בי!
17 תגובות
עמוד 1
  • תלכי למנהל/מנהלת!!!
    נורא

• אוי מותק... איזה בעסה לשמוע!!
  • אוף, החזרת אותי לשנה שעברה עם ההודעה הזו...

רציתי לכתוב לך שיש טיפולים ריגשיים ממש מגניבים. כמו טיפול במוזיקה, פסיכודרמה, רכיבה טיפולית. יש המון המון אפשרויות, אל תוותרי על זה. בכללית לא צריך אבחון בשביל זה אלא הפנייה מרופא
  • אויש, מותק... נשמע קשה מנשוא...
    כמה נורא זה יכול להיות כשילדים מתעללים בחבריהם... (אם את זוכרת, רם שלי היה קורבן קלאסי להתעללות חברתית. כיום הוא "גבר" בן 15 אוטוטו גבוה ממני בראש וחצי, חזק ולגמרי "לא פראייר", מה שנקרא... )
    אני כמובן מחזקת כל מילה של הדסק'ה. למדי אותו כלים להתמודדות יעילה. זה הדבר הנכון לחיים...
    תצליחי מאמי!
  • סליחה שאני אומרת.......
    אבל ירדת יותר אבל יותר מידי נמוך :(

ואם אני מרגישה מבים השוורת ומהכרות ישנה איתך....את בחורה מקסימה.רגישה.נאמנה אבל במילה פשוטה :אהמממממ אולי "שונאת חרדים "|????????יכול להיות שזה מפגישות לא נעימות איתם אבל לדעתי זו ירידה מידי נמוכה.....

אני מממש לא מגינה על ילדים ...אבל כידוע ילדים לפעמים הם עם אכזר.....אז מה תעשי?תלמדי את ילדך להיות גם אכזר???וזה יהיה הפתרון??שהילד שלך מגיל קטן ילמד להתשמ בביטוין כאלה????אז מה יהיה בגיל מבוגר???????

אני שונאתתתתתתתתתתתתתתת ילדים שמציקים!!!!!!!אבל בחיייים לא אמרתי לילדים שלי-תחזירו !תכו ! תתגוננו!!!לא בטוחה שזו הדרך....אבל זו הדעה שלי....
    וממה שבנתי אור בבית ספר שונה לא??רולי לילדים האלה יש גם בעיות ריגשיות?????

את רוצה שיעיפו אותו מהבית ספר ואז ימצאו לכם פתרון בבית ספר אחר?ומי אמר ששבית ספר אחר יהיה יותר טוב?????
  • תודה, יקרות

• פייס: ortal_hori

• ]

• זה הסיוט של כל הורה!!!!
    -מה שאני הייתי עושה במיידי: (ואני לא צוחקת.....)
    פונה למנהל/ת ומודיעה לה שאם היא לא תעזור זה יגיע למשרד החינוך ולעירייה.
    ובמקביל עושה שיחות טלפון לכל הורה של הילדים האלה ומודיעה להם שאם
    הם לא ירחיקו אותם מבנך את הולכת לפתוח נגדם תיק במשטרה! נגד אלימות!!!!

אל תפחדי לעשות את זה, הייתה אמא אחת שנה שעברה שפשוט התעללו לה
    בילדה, וזה מה שהיא עשתה בדיוק!
    תאמיני לי מאז אף אחד לא מתעסק איתה.....

• המורה כתבה לי שצריך להיפגש פנים מול פנים. נראה.
  • בהצלחה

• פגישה פנים מול פנים זה מצויין

]

• מעדכנת: דיברנו אתמול עם המורה ומסתבר שאור מוסר גירסאות סותרות
  • (רק אל תתעצבני עליי......

• ]

• אתי, לא מתעצבנת
  • איזה בעסה שהגרסאות סותרות
    פייס: ortal_hori

מותר ואסור לאכול בהריון והנקה