דר שי שפי- המלצות??? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • היי בנות, קבעתי תור בשביל בעיית זרע של בעלי אצל דר שי שפי,
    אשמח לשמוע המלצות? האם עזר למישהו?
    ואם יש מישהי שיודעת אם יש החזרים מלאומיות או כללית?!
10 תגובות
עמוד 1
  • לא יודעת לגבי החזרים, בעלי היה מטופל אצלו, שמעתי שהוא מדהים אבל בפועל הוא בן אדם נורא לא נחמד, לא ממש מסביר את התוצאות ואת המהלכים, לא נהננו והחלפנו רופא
  • היי
    אני ובעלי היינו אצלו לא כ"כ סימפטי,לא התחברנו
    גם זה שתמיד הדלת הייתה פתוחה בלי אנשים לפני/אחרי היה קצת מחשיד
    אבל לגבי המקצועיות לא מכירה מספיק כדי להגיד
    בסופו של דבר החלטנו פשוט להתחיל טיפולי פוריות בהזרעה בשלב ראשון
    מצטערת שאין לי יותר מידי מידע
    שיהיה לכם בהצלחה
  • הייתי אצלו - ברחתי מהר מאוד

הייתי אצלו יום חמישי בביקור פרטי ושילמתי הרבה מאוד כסף.
    הוא שלח אותי לבדיקות ואמר שנחליט מה עושים לאחר שנקבל אותם.
    ביום ראשון קיבלתי טלפון מהמזכירה שלו שהוא רוצה לנתח אותי.
    שהופתעתי שזה נראה לי תמוה שהוא רוצה לנתח לפני שיש תוצאות בכלל, היא אמרה הבדיקות לא משנות כלום ולחצה עליי לקבוע ניתוח תוך שבועיים.

שסירבתי הוא התקשר אליי לאחר חצי שעה והחל להעליב אישית, טען שהבדיקות חסרות משמעות וחייבים לנתח - כשסירבתי וביקשתי לחכות לתוצאות הוא הודיע לי שהוא לא רוצה לטפל במישהו כמוני וניתק לי את הטלפון בפנים

חצוף ותאב בצע
  • מצטרפת לכולם כאן. פנינו אליו בעקבות בדיקת זרע לא טובה של בעלי. הוא אבחן אותו כסובל מוריקוצלה, וטען שעליו לעבור ניתוח חדשני ויקר (שהוא באמת אחד היחידים שמתמחה בו ואכן עזר כך לאנשים רבים), כדי לפתור הבעיה.
    כששאלנו אם יש אפשרות שטיפולי IVF יפתרו לנו הבעיה, טען שאפשר לנסות אבל הסיכוי קלוש שיהיה עם מה לעבוד.

פנינו לד"ר יגאל מדג'אר (בכיר באורולוגיה בשיבא ובאסותא), בבית הרופאים ברמת אביב, רופא ותיק מהד"ר שפי (וגם מנהל מחלקה), שעושה ניתוחים דומים, לדעה שנייה. הוא בדק את בעלי, גם פיזית ושלל מכל וכל הצורך בניתוח. הסביר שהמצב נתון, שאפשר לעשות לזרע מיקרומניפולציה ולהשתמש בו בטיפולי IVF. ואכן, הזרע הצליח להפרות כמה ביציות שלי וליצור עוברים לא רעים בכלל (הגם שבינתיים טרם נקלטנו). הוא סיפר שראה לא אחת מקרים כמו שלנו שכהגדרתו "הביאו ילדים בשקיות" :-).

ויתרנו על דעה שלישית, ובמכון פועה בירושלים המליצו לנו על ד"ר רענן טל, ככל שנהיה מעוניינים להתייעץ שוב. בהצלחה. אל תמהרו, קודם תתייעצו.
  • כל גבר שנכנס אליו יוצא עם וריקוצלה וצורך בניתוח.... לפעמים הוא מקל ומאבחן וריקוצלה רק באשך אחד.
    אם תקבלי תשובה אחרת זה ממש יפתיע

אמאלהלה
  • אדם מאוד לא אדיב, דוחף לנתח בכל מצב וסיטואציה. לאחר הניתוח סירב לספק סיכום טיפול. ממליץ להתרחק ממנו
  • פניתי לשפי שי לפני 8 שנים ושוב, בלית ברירה, לפני כחצי שנה.
    תערובת של זלזול, יהירות, אטימות ובטול הפציאנט, תוך לחץ מוזר ונחוש
    לנתח ומהר. האיבחון לנתח התברר כשגוי מיסודו. הבעיות שלי חלפו
    אבל זכרונות רעים משפי שי נחרטו עמוק ועדיין מרחפים.. תזהרו
  • לא יודעת לגבי החזרים, בעלי היה מטופל אצלו, שמעתי שהוא מדהים אבל בפועל הוא בן אדם נורא לא נחמד, לא ממש מסביר את התוצאות ואת המהלכים, לא נהננו והחלפנו רופא
    איזה רופא
  • אנטיפת, חצוף, צורח על מטופלים. יהיר ונוראי . לא להתקרב!!!!!
  • אדם רע, לא נחמד. צועק ולא נעים. בהחלט לא מומלץ לפנות אליו
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה