תסכול?? - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • בוקר טוב בנות,
    עשיתי הזרעה שניה ב 10/11, ביום שישי בערב כבר לא הצלחתי להתאפק ועשיתי בדיקה ביתית שיצאה שלילית??
    המחזור בינתיים לא הופיע אז החלטתי ללכת בכל זאת לבדיקת דם היום כמו שהיה מתוכנן...
    מה הסיכוי שבשישי יצא שלילי והיום התוצאה תהיה שונה???
    אני כבר מתחרפנת!!! הזמן לא זז לי בעבודה... רק מחכה שיגיע 15:00 כדי לבדוק את התוצאות אבל מצד שני אני לא מוכנה נפשית לעוד אכזבות!!!
14 תגובות
עמוד 1
  • דרך אגב סליחה על הסימני שאלה :-)
    זה לא קורא את הסמיילים...
  • אוייי מתוקה איך אני מבינה אותך!!
    אני עשיתי בדיקה ביתית שיצא שלילית לאחר הזרעה שניה ..ובסוף בבדיקת דם יצא גם שלילי וקיבלתי מחזור..
    אבל בהחלטטט יכול לצאת לך שלילי ובדם חיובי כי לפעמים הבדיקה לא מזהה את הורמון ההריון כי הוא נמוך מידי..
    בכל אופן שיהיה לך המון בהצלחה בשורות טובות תעדכני :)
  • שוב שלילי.... אני מרגישה שאין לי מאיפה לשאוב עוד כוחות!
    אני כל כך רוצה את זה אבל אני פשוט מרגישה מרוסקת לגמרי!
  • לא נורא מותק תהי חזקה!!! גם אני מרוסקת עכשיו אבל מנסה לשאוב כוחות ולהתחזק היום שלנו עוד יגיע ..תהי בטוחה!!
  • תודה בייבי! זה כל כך עוזר לדבר עם מישהי שעוברת את אותם הדברים...
  • מה הבעיה אצלכם? אם אפשר לשאול....
  • אני גם בתהליך של הזרעה ראשונה מבינה ללבכן כל כך כל המתח והחוסר ודאות, זה יכול לחרפן. בע"ה שהפעם הבאה היא הפעם האחרונה עבורך מחזיקה אצבעות
  • אני גם בתהליך של הזרעה ראשונה מבינה ללבכן כל כך כל המתח והחוסר ודאות, זה יכול לחרפן. בע"ה שהפעם הבאה היא הפעם האחרונה עבורך מחזיקה אצבעות
  • אני עם שחלות פוליציסטיות וללא ביוץ טבעי.
    מקווה בשביל כולן שהחודש זה יקרה!
  • אמן!! שנזכה כולנו להיות אמאות ובקרוב!!!
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה