מעקב זקיקים - הריון ולידה

היי לך , נראה שממש עניין אותך משהו שעדיין נמצא בעיצוב הישן שלנו, אז מה דעתך, אומנם אהבנו אותו והוא שירת אותנו נאמנה הרבה שנים אבל השתדרגנו ואנחנו גם ממש מאוהבות בעיצוב החדש של האתר.
מקוות שתהני מהפוסט , זה אותו המוצר רק באריזתו הישנה.
אל תשכחי לבקר גם באתר החדש שלנו כדי להנות מהכלים הרבים שלנו, תוכלי להירשם שם לעדכון שבועי על התפתחות הפיצי שבבטן, לשמוע על הכנסים החודשיים שלנו (שווה ביותר, יש שם גם הגרלות מטורפות), להירשם לאחת מקבוצות הוואטסאפ שלנו כדי לפגוש חברות למסע או להתייעץ בלייב עם אנשי מקצוע ועוד הרבה הרבה דברים שצריך במסע המטורף הזה של הריון והורות..
הפורומים הישנים סגורים, על מנת לכתוב פוסטים צריך לעבור לפורום החדש
  • שלום,
    היום בפעם הראשונה ביצעתי מעקב זקיקים 13 יום אחרי המחזור .
    התוצאה הייתה עובי ברקמות 7.6וזקיקים קטנים מ10מ״מ בשחלה שמואל.
    משהי יודעת מה זה אומר ואיך אני צריכה לדעת מתי הזקיקים למגעים לגודל מסויים שבו מתרחש הביוץ .
    קיבלתי מחזור אחרי 30 יום איך אני מחשבת ביוץ.
    אשמח לקבל תשובה.
    תודה
6 תגובות
עמוד 1
  • עובי רקמות הכוונה לרירית?
    זה נשמע בסדר כי את ממש בהתחלה אחרי המחזור... גם 10 מ"מ ייקח להם עוד 3-4 ימים לגדול פחות או יותר...
    אני הייתי עושה מעקב חוזר בעוד יומים לראות שהזקיקים גדלים והרירית מתעבה..
    בהצלחה!
    שיר (:
  • הרופא המטפל שלך אמור להגיד לך מתי לבצע שוב מעקב זקיקים על מנת לראות שיש זקיק מוביל אחד. מעקב זקיקים בדר"כ מלווה גם בבדיקות דם כדי לראות את ההורמונים.

אם הרופא לא ייעץ כיצד להמשיך תשאלי אותו את מה לעשות, כי הזקיקים שלך כרגע די קטנים.
    תמר
    הבלוג שלי

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=myscraps

• שלום, אני במעקב זקיקים כמה ימים והיום התשובה הייתה זקיקים ימין 22
    עובי רירית 10
    שחלה שמאלית = זקיקים קטנים.
    זה אומר שיש ביוץ היום?
  • את קרובה מאוד לביות אבל בגלל שיש לך בשחלה אחת 22 ושחלה אחת זקיקים קטנים את חייבת לעשות בדיקות דם ע"מ לדעת בוודאות שהזקיק המוביל עם ביצית שאפשר להפרות..

עובי רירית בסדר גמור... כן נראה שזה הכיוון..
    אצלי גם הזקיקים הגיעו ל24 עם הורמונים לפני ביוץ..
    בהצלחה!!!
  • זה אומר שבערב יהיה לי ביוץ ?
  • ומתי הביוץ שלך היה?
    השאלה שלי היא אם אפשר לדעת האם הביוץ יהיה היום או שהוא היה אתמול
מותר ואסור לאכול בהריון והנקה